Zafertepe nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Zafertepe Evden Eve Nakliyat Firması

Zafertepe semtimiz gelişmiş ve alt yapısı olan yaşanılacak güzel bir semtimizdir. Ankara ilimizin farklı noktalarından insanları yaşamak için göç ettiği bir semtimizdir. Ankara Ayyıldız Zafertepe evden eve nakliyat şirketi olarak Zafertepe semtimiz den gelen taşımacılık hizmeti taleplerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Zafertepe nakliye şirketi olarak Ankara içi ve şehirler arası Türkiye'nin her noktasına hizmet sunabilmekteyiz. Firmamız ülkemizde yasalara uygun şekilde çalışmaktadır. Yasal olarak bütün belgelerimiz tam olarak nakliyat sektöründe şu hizmetleri insanlarımıza sunabilmekteyiz.;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Ambalaj ve paketleme
  • Montaj ve demontaj
  • Şehiriçi taşıma
  • Evden eve nakliye
  • Asansörlü taşıma hizmeti
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşıma

Firmamız yıllar yukarıda ki hizmetleri, profesyonel elemanlarımız ve donanımlı nakliye araçlarımızla Avrupa standartların da sunmaya çalışmaktadır. Plan ve proje çerçevesin de müşterilerimize en iyi taşınma hizmeti vermeye çalışmaktadır.

İnsanlar firmamızı arayarak taşınma talebinde bulunduklarında onlara en uygun hizmeti vermek için gerek diyalog yöntemi gerekse Zafertepe semtimizde dahil Ankara'nın bütün ilçe ve semtlerine sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile inceleme sonucu fiyat sunabilmekteyiz.

Zafertepe Taşınıyor

Zafertepe ev eşyası taşımaları

Müşterilerimiz ile anlaştığımızda anlaşma gününde ve tam saatinde taşınmanın yapılacağı adreste olmaya özen gösteririz.Firmamız tarafından temin edilen kırmızı,yeşil ve kartonlu patpat naylonlar ile eşyaları temiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları korunaklı hale getiririz. Marangoz ve tesisatçı personelimiz de evdeki mobilya,dolap ve beyaz eşyaların demontaj işlemleriyle uğraşmaktadır.

Eşyalarınızı taşıma elemanlarımız nakliye aracımıza kadar hasarsız ve dikkatlice taşımasını gerçekleştirir. Yüksek binalarda hidrolik asansörlerin yardımı ile evin balkonundan eşyaları nakliyat aracımıza pratik ve hızlı bir şekilde indirilmesini sağlıyoruz. Araca indirilen eşyaları istifleyerek seyir halinde hasarın oluşmamasını sağlıyoruz. Eşyalar istiften sonra nakliyat aracının belirli noktalarından bağlanarak sarsıntıdan kaynaklı hasarın oluşması tamamen engellenmiş olur.

Zafertepe asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Son kontrollerin ardından aracımız belirtilen adrese doğru yola çıkar. Yeni adrese geldiğimiz de beş kişilik ekibimiz ile eşyaları yeni eve taşırız. Eşyalar müşterimizin önünde açılarak istenilen yerlere yerleştirilir.Tesisat ve marangozcumuz ise eşyaların montajını yaparak eşyaları kullanılabilir hale getirilmesini sağlar.Eşyalar da son kontroller yapılarak eğer bir hasar var ise hasar kaydı oluştururuz.Mağduriyetin karşılanmasını sağlarız. Anlaşmada belirtilen ücreti talep ederek evden eve hizmetimizi tamamlamış oluruz.

Ankara Zafertepe evden eve nakliyat şirketi olarak hizmetlerimizde ki bütün detayları sizlerle paylaşmaktayız. Böylece taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlarımızın bilgilendirilmesini amaçlıyoruz. Nakliyat sektörü büyük bir hizmet sektörü olduğundan dolayı korsan nakliyat firmaları çoğunluktadır.

Bu firmalardan alınan hizmetlerden dolayı bir çok insan mağdur edilmekte ve nakliye firmalarına karşı bir ön yargı oluşmaktadır. Bunun oluşmaması için Zafertepe nakliye firması olarak sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmekteyiz. Taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlar bizim gibi büyük nakliyat firmalarını tercih etmelidirler. Böylece sorunsuz ve hasarsız nakliyat hizmeti ile asla mağduriyet oluşmamasını sağlamış oluyoruz.

Zafertepe nakliyat görselleri
Zafertepe nakliyat görselleri
Zafertepe nakliyat görselleri
Zafertepe nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.