Ankara Parça Eşya Taşıma
Öne ÇıkanParça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetimiz sayesinde evlerinizde bulunan parça eşya diye tabir edilen ev eşyaları, mobilyalar, üniteler gibi ürünlerin gerekli durumlarda bazen Ankara içinde ve Türkiye'nin dört bir köşesine transferi şirketimiz nezdinde güven ile gerçekleştirilmektedir.

Eşyaların ambalaj ve paketleme süreci dahil her aşımı dikkatli hesap edilerek taşıma işleminin titizlikle gerçekleşmesini sağlamaktayız. Eşyaları her zaman hasarsız ve sorunsuz bir şekilde ambalaj ve paketleme süreçleri ile birlikte genç ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından nakliye araçlarımıza taşınması gerçekleştirilmektedir.

Parça eşyalar nakliye

Parça asansörlü taşıma
Parça Taşımaları

Bazı durumlarda ise yüksek katlarda bulunan eşyaların taşınmasına sorun olduğundan dolayı bizler de modüler asansör sistemi yardımı ile de eşyalarını taşınmasını sağlamaktayız.

Az eşyalar genel olarak 3 kişilik veya 4 kişilik ekibimiz tarafından sırtlarında nakliye aracı ne kadar taşınması da gerçekleştirilmektedir. Bütün koşullar dikkatli ve sorunsuz olarak gerçekleşmekte ve hasarsız taşımacılığın en önemli adımları detaylı aşamalarda hesaplanarak gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Parça eşya taşımacılığı gibi hassas bir konuda sizlere de taleplerinize en iyi şekilde değerlendirecek ve size uygun fiyat çerçevesinde Ankara içinde ve şehirler arası taşımalarda kolaylık sağlayacak olan şirketimiz ile sizlerde hemen taşına bilirsiniz.

Parça eşya taşıma resimleri
Parça eşya taşıma resimleri
Parça eşya taşıma resimleri
Parça eşya taşıma resimleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.