Pursaklar nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat sektöründe yıllardır deneyim ve tecrübe ile 2005 yılından bu zaman kadar nakliye hizmetini Türkiye il sınırları içerisinde sürdürmektedir. Taşınma öncesi gerekli koordinasyon ile detaylara önem vererek hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Ankara Pursaklar nakliyat şirketi olarak gerekli belgelerimiz doğrultusunda müşterilerimize şu hizmetleri sunmaktayız.

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık
  • Parça eşya taşıma
  • Ofis ve büro taşımacığı
  • Şehiriçi nakliye
  • Sigortalı taşınma

Pursaklar Taşınıyor

Pursaklar ev eşyası taşımaları

Müşterilerimiz firmamızdan öncelikle randevu alarak bizden ücretsiz ekspertiz talep etmelidirler.Ekspertizimiz taşınacak eve gelerek ev içerisindeki bütün eşyaları kayıt altına alır. Ayriyeten kullanılacak ekipmanlar,bina durumu,gerekli eleman sayısı,eşyaların taşınması,ambalaj malzemeleri gibi gerekli bütün hususlar ile bir değerlendirme yapmaktadır.Böylece fiyat teklifi çok sağlıklı değerlendirmeler sonucu oluşmuş olur.

Anlaşma sağlandığında 2 nüsha olarak imzalanır, birisi müşteride biriside firmamızda olmak kaydıyla saklanır.Taşınma saatinden yarım saat önce taşıyacağımız evde bulunuruz. Eşyalar temiz ve işi bilen elemanlarımız tarafından ambalaj ve paketlemesi yapılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Paketlenen eşyalar Pursaklar semtimizde yüksek katlı binalar olduğu için modüler asansör ile eşyaların araç içerisine taşınmasını sağlarız. Hızlı ve pratik bir yöntem olan modüler asansör yani asansörlü nakliyat ile taşınmalarda asla hasar ve sorun oluşmamaktadır.

Pursaklar asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Her kata kadar eşyaların taşınması ve indirilmesi gibi durumaok tercih sebebimizdir.Eşyalar nakliye aracımıza indirildiğinde elemanlarımızdan birisi eşyaların araç içerisine öncelik bakımından eşyaların istifini ( eşyaların araç içerisine dizilimini) yapar. Böylece eşyalar seyir halinde asla zarar görmez.Firmamız istif konusunda tecrübeli elemanları bünyesinde yetiştirmektedir.İşin başında firmamız tarafından taşınmanın kontrolünü yapan bir kalfamız daima bulunmaktadır.Böylece müşterilerimize karşı asla bir saygısızlık ve terbiyesiz bir hareket sergilenmemesini sağlamış oluruz.

Nakliyat aracımız yeni evin adresine doğru yola çıkar.Aynı disiplin ve dikkat ile eşyalar evin içerisine taşınır ve müşterimiz komutu ile dekorasyon ve eşyaların ev içerisine yerleştirilmesi sağlanır. Sözleşme gereği gerekli olan ücretimiz alınarak evden ayrılırız. Her hizmetimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Pursaklar evden eve nakliyat olarak yaptığımız hizmetlerimizin görselleri sayfamızın altındadır incelemenizi tavsiye ederiz.Tüm Türkiye ve Ankara'da gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize ait görselleri görmek için galerimiz sayfamızı ziyaret ediniz ve yaptığımız hizmetleri detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Pursaklar nakliyat görselleri
Pursaklar nakliyat görselleri
Pursaklar nakliyat görselleri
Pursaklar nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.