Biz Kimiz?

Firmamız 2005 Yılında Ankara'nın Yenimahale ilçesinde kuruldu.Gerekli bütün yasal evraklarını tamamlayarak nakliyat sektörüne atılım yaptı.Bütün taşıma hizmetlerini sorunsuz vermeyi kendine bir amaç edinen firmamız sektörde kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.3 tane geniş kasalı araç filomuz ile şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Ayyıldız taşıma ekibimiz

Geçmişten Gelen Güvenli Hizmet

Dünya teknolojilerini de yakından takip eden ve lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız genç ve işin de tecrübeli ve özel egitimli personellerle müşterilerine güvenilir bir hizmet sunma geyretindedir.Elemanlarımız yıllardır bu işi yaptıkları için profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktadırlar. Her taşıma sıkıntısız ve problemsiz bir şekilde yeni adresine teslim etmekteyiz.

Firmamız son teknolojik araçları ile taşıma yükleme ve boşaltma gibi ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme ve her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirmektedir.Firmamız taşıma gerçekleştirecegi bütün ürün ve eşyalar sigorta kapsamına almaktadır.Müşterilerimizin hiç bir şekilde madur edilmeden bu hizmeti almalarını sağlıyoruz.Her aşamada işin kalitesini ve elemanlarımızın işçiligini kontrol ederek web sitemizde değerlendirme yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Bir Çözüm Bulmanıza Yardımcı Olalım

Piyasa standartlarında ekonomik fiyatlar, pratik taşıma yöntemleri ve müşteri memnuniyetine dayalı taşımacılık çözümleri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz

Kardinatör
Gazi Şimşek
Kordinatör ve CEO

Kordinatör ve hizmetin planlama ve projelendirme hizmetlerinden sorumlu en üst şirket yöneticisidir.

Paketleme Elemanı
Yasin Kaytar
Paketleme Sorumlusu

Taşımalarda ki ambalaj ve paketleme sorumlusu görevlisi olarak şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır.

Marangozcu
Ahmet Köktaş
Marangozcu

Mobilya ve diger eşyaların montaj ve de-monyaj (sökme-birleştirme) işlemlerininden sorumu personelimizdir.

Taşıma sorumlusu
Yasin Şimşek
Taşıma Sorumlusu

Asansörlü veya eşyaların personel tarafından taşınmasını kordine eden ve taşınmalardan sorumlu çalışanımızdır.

Taşıdıklarımız