Gölbaşı nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Gölbaşı İlçemizde evden eve nakliyat hizmet çok fazla gerçekleşmektedir.Her hizmette hasarız ve garantili taşınma baz alınarak yapılmaktadır.Telefonla görüştüğümüz hizmet almak isteyen insanlar ile evden eve nakliye hizmeti hakkında bilgilendiririz.Eşya taşımacılığı hakkında en çok fiyat konusunda sorunlar oluşmaktadır. Gölbaşı evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlarımız, nakliye şirketimize gerekli bütün detaylı bilgi ve görüşlerini paylaşarak daha sağlıklı ve makul fiyatın oluşmasına katkı sağlanmış olur. Böylece hizmet isteyen insanlarımıza en uygun fiyat teklifi verilir.

Şirketimiz Ankara Gölbaşı'nada ekspertiz hizmeti verebilmektedir.Bu hizmetimiz sayesinde ekspertizimiz gerekli bütün ön inceleme ve analizi yaparak fiyat oluşturarak raporu firmamıza sunar. Rapor incelenerek müşterimize fiyat hakkında bilgi verilir. Fiyat teklifi kabul gördüğünde ise sigortalı veya sigortasız taşıma olacağına dair sözleşmemiz imzalanır ve taşınma tarihi alınır.Taahhüt ettiğimiz bütün hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gölbaşı Taşınıyor

Gölbaşı ev eşyası taşımaları

Taşınma tarihi gelmeden müşterilerin sorunlar yaşamamaları için yapması gereken bazı isteklerimiz vardır.Bunlar;

  • Evdeki özel eşya veya değerli evrak ve ziynetlerini önceden toparlamalıdır.
  • Taşınma sırasında müşterimiz işin başında olmalıdır.
  • Taşınma sırasında ev kalabalık olmamalıdır.
  • Firmamıza karşı verilen taahhütlerde yerine getirilmedir.
  • Sadece evden eve nakliyat hizmeti isteniliyorsa eşyalar önceden ambalajlanmalı ve paketlenmelidir.
  • Müşterinin kendisinin ambalajlayıp paketlediği eşyalar taşıma sırasında açılma,dağılma gibi sorunlar oluşursa bundan müşteri sorumludur.
Gölbaşı asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu gibi durumlarda müşteri ve firmamız arasındaki taahhütlere mutabık kalındığında hiç bir sorun oluşmaz.Ankara Gölbaşı nakliyat firması olarak müşterilerimizin önceliklerini düşünüyor ve şirket disiplini içinde çalışıyoruz. Şirketimiz disiplinden taviz vermeden bu güne kadar hasarsız ve sorunsuz bir çok Gölbaşı evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmiştir.

Hizmetlerimizde önceliğimiz müşterilerin eşyalarının hasarız istenilen noktaya ulaştırmaktır.Nakliyat sektörü büyük ve çoğulcu bir sektör oluşu bir çok hizmet taleplerini de doğurmuştur. Bizlerde alt yapımızı bu taleplere göre geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bütün hizmet taleplerinize kaliteyle ve güven ile cevap veriyoruz.

Gölbaşı nakliyat görselleri
Gölbaşı nakliyat görselleri
Gölbaşı nakliyat görselleri
Gölbaşı nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.