Çankaya nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Çankaya Evden Eve Nakliyat Firması

Çankaya,Ankara ilinin en gelişmiş bir ilçesidir.Ticaret ve bürokrasi alanında Ankara'nın merkez noktasıdır.Bir çok şirket ve insanların tercihlerinden dolayı bizim gibi Çankaya nakliye firmalarına çok fazla iş alanı oluşmaktadır.Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinden Çankaya evden eve nakliyat gibi taşımacılık gerçekleştirdik. İnsanlarımıza nakliye sektörünün barındırdığı bir çok hizmetler sunmaya çalışıyoruz.Bunlar;

 • Evden eve nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat
 • Sigortalı taşımacılık
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Asansörlü taşımacılık
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj

Bu hizmetler daima kaliteli ve planlı olarak insanlarımıza sunulmaktadır.Ankara Çankaya Nakliyat şirketimizin kendine ilke edindiği müşteri memnuniyeti ve hasarsız taşımacılık ile insanlarımıza güvenli bir hizmet almalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz bu hizmetlerin aşamalarını sizlerle paylaşarak firmamızın disiplinli ve planlı bir hizmet sunumunun nasıl gerçekleştiğini aşamalarıyla görmenizi sağlıyoruz.

Çankaya Nakliyat

Çankaya ev eşyası taşımaları

İnternet veya telefon üzerinden bizlere ulaşarak taşınma fiyatı isteyen insanlarımız için Ankara'da yaşıyorlar ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmaları konusunda tavsiye de bulunuyoruz.

 • Firmamızdan ekspertiz talep ettiğinizde,Ekspertizimiz bulunduğunuz adrese gelerek;
  • Bina durumunu
  • Eşya boyutunu
  • Taşınma aşaması
Çankaya asansörlü taşımacılık
Her Zaman Memnuniyet

En önemli sebep ve etkenleri inceleyerek en uygun fiyatın oluşmasını sağlar.Ekspertizimiz inceleme sonucunda müşterimize uygun fiyat teklifi sunar. Fiyat üzerinde anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanır. Şehirler arası bir taşıma gerçekleşecek ise sigortalı taşımacılık mukavelesi de imzalanır. Çünkü araç seyir halinde iken kaza veya sarsılmalardan kaynaklı eşyaların hasar görmesi gibi bir durumda sigorta acentesinden zararın karşılanması sağlanmış olur.

 • Türkiye'nin her hangi bir bölgesinde ikamet ediyor ve taşınma fiyat teklifi almak istiyorsanız, sizlere bazı sorular sorarak fiyatın sağlıklı oluşmasını sağlıyoruz.Bu sorular şu şekildedir;
  • Bulunduğunuz daire kaçıncı katta ?
  • Binanın çevresi, nakliye aracının girip çıkması için müsait mi ?
  • Binada asansör mevcut mu ?
  • Daireniz kaç odalı ?
  • Eşyaların durumu
  • Ambalaj ve paketlemeyi kendiniz daha önceden yaptınız mı ?

Bu sorulara vereceğiniz doğru cevaplar ile fiyat teklifinin oluşmasını sağlamış olursunuz.Firmamız bu şekilde müşterilerimize en uygun hesaplı taşımacılık fiyat teklifleri sunarak taşınmalarını sağlıyoruz.

Taşımacılığın Aşamaları;

Müşterilerimizle ile anlaşmada belirtilen tarih ve saatten 30 dakika önceden orda bulunuyoruz. 5 kişilik ekibimiz ile hemen işe koyuluyoruz. Ekibimiz içerisinde tesisatçımız ve marangozcumuz hemen beyaz eşya ve mobilya ve dolap gibi montaj ve demontaj işlemlerine başlarlar. Ardından diğer elemanlarımız ise evdeki eşyaların ambalaj ve paketleme işlemlerini yaparak eşyaların taşıma sırasında veya seyir halinde hasar görmemesini sağlarlar. Kullandığımız malzemeler kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme ürünleri kullanıyoruz. Paketleme işlemi tecrübeli elemanlarımız tarafından titiz ve profesyonel bir bicimde gerçekleşmektedir. Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra son aşama olan eşyaların araca taşınmasına geçilir. Anlaşmada modüler asansörlü taşımacılık isteniliyorsa, katların durumuna bakılmaksızın her iki yöntemde modüler asansör kurularak eşyalar araca veya daireye taşınması sağlanır.Bu yöntem hızlı ve pratik olarak eşyaların taşınması için tercih edilmektedir.Eşyalar araca indirildikçe istif konusunda tecrübeli personelimiz, eşyaları üzerinde bulunan notlara göre araca istifini gerçekleştirir. Eşyalar aracın belirli noktalarından bağlanarak seyir halinde sarsılma ve dağılma gibi durumlar ortadan tamamen kaldırılmış olur. Şoförümüz aracımızda belirtilen rotaya mutabık kalarak yola çıkar.

Yeni adrese geldiğinde ekibimiz ile tekrar aynı disiplin ve organize şekilde eşyalar araçtan yeni eve taşıması gerçekleşir. Eşyalar eve taşındıkça ambalaj ve paketlerinden titiz bir şekilde çıkartılarak müşteri dahilinde eve yerleştirilir. Marangozcumuz ve tesisatçımız ise beyaz eşyaların ve mobilyaların montaj işlemlerini gerçekleştirirler.Bütün bu işlemler tamamlandığında sözleşmede belirdiğimiz ücreti alarak müşterimizin memnuniyeti sağlanarak oradan ayrılırız.

Her zaman disiplinli ve uzman elemanlarımızın temiz işçilikleri ile kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz.Gerçekleştirdiğimiz hizmetleri ve daha fazlası için sitemizin galeri sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirisiniz. Ankara Çankaya evden eve nakliyat firmamız her aşamada daima sizlere güvenli ve sorunsuz hizmet için elinden gelen bütün gayret ile çalışmaktadır.

Çankaya nakliyat görselleri
Çankaya nakliyat görselleri
Çankaya nakliyat görselleri
Çankaya nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.