Ankara Evden Eve Nakliyat
Öne Çıkan Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hassas ve müşteri odaklı olması gereken bir hizmettir.insanların eşyalarının hasar görmeden yeni evlerine taşınması gerekir. Eşyaların başka bir konuma taşınması söz konusu olduğunda dikkatli davranmak gerekir. Evden eve nakliyat hizmetin de müşterinin eşyalarını düşünerek plan ve proje çerçevesinde taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.Size verecegimiz hizmeti anlatmaya çalışacagız.

Sigortalı Ambalajlı Şehirlerarası Taşımacılık

Asansörlü Şehirlerarası
Ambalalı Ve Paketlemeli

Öncelikle ev eşyalarınızı yerinde tesbitini yaparak gerekli fiyat teklifini sunuyoruz. Taşınma günü öncesi gerekli ambalaj mazemelerinin hazırlığını yapıyoruz. Eşyalarınızın boyutuna göre en uygun araçımızı hazırlıyor ve gerekli bakımlarını yapıyoruz. Eşyalarınızın taşımasını gerçekleştirecek ekibin kurulmasını saglıyoruz. Müşterilerimize evlerinde bulunan değerli eşyalarının ( para,ziynet,müchever,kıyafet,tapu) gibi kıymetli eşyalarının toparlayarak yanlarına almaları konusunda uyarıda bulunuyor ve bu konuda Ayyıldız nakliyat olarak her hangi bir masuliyet kabul etmeyecegini belirtiyoruz. Derleme ve toplama elemanlarımız avizlerin ve perdelerin sökülmesiyle işe başlar. Marangozcumuz ise vestiyer,dolap,ünite gibi mobilyaların sökülmesi ve hassasiyet bakımından ambalajlanarak korunaklı hale getirilmesini sağlar.Taşıma elemanlarımız gerek gurup halinde gerek asansör ile eşyalarınızı araç içerisine kadar taşımasını gerçekleştirir.

Araçta bulunan elemanlarımızda eşyaların zarar görmeyecek şekilde araç içerisine istiflenmesini sağlar.Eksik eşya varmı diye müşterimiz son kez evin kontrolünü yapar ve onay aldığımızda araçımız yeni istikametine doğru hareket eder.Yeni eve geldiğimizde katların yüksek olmasından dolayı dışarıdan yükleme yapılacaksa modüler asansör kurulumunu gerçekleştiriyoruz.Araç içerisinden evin penceresiden veya balkonundan eşyalar müşterimizin yönlendirmesiyle belirlediği odaya taşımasını gerçekleştiriyoruz. Marangozcumuz tarafından sökülen eşyalar tekrar yeni evde belirlenen noktalarda montajı yapılır.Eğer yeni evinizin tesisatı hazır ise beyaz eşyların kurulumunuda gerçekleştiyoruz.Taşınma tamamlandığına dair formu müşterimize imzalatarak ordan ayrılırız.

Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliye
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.