Altındağ nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Altındağ Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ayyıldız Altındağ nakliyat olarak taşımalarımızı en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.Geçmişin verdiği birikim ile her acıdan müşterilerimize disiplinli ve tecrüyle taşımacılı hizmetleri taşınma sunmaktayız.Bölgemiz de bir çok taşınma talepleri olmaktadır.Elimizden geldiği kadarıyla Ankara Altındağ nakliye adı ile hizmetinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.Hizmetlerimiz Avrupa standartlarında ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.Her hizmetimiz detaylı olarak müşteriye anlatılır ve ona göre nakliyat hizmeti sunulur. Bir çok Hizmet çeşitlerimiz vardır.Bunlar;

Hizmet Çeşitleri;

Evden eve nakliyat,parça eşya taşıma,asansörlü nakliye,şehirlerarası nakliyat,ofis ve büro taşımacılığı,tekstil taşıma,banka taşıma,kargo nakliyesi, ambalaj ve paketleme,piyano taşıma,fabrika taşıma,sigortalı taşıma gibi daha sayamadığımız bir çok hizmet firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.

Disiplinli Hizmet

Altındağ ev eşyası taşımaları

Altındağ evden eve nakliyat hizmeti detaylı ve planlı olarak insanlara sunulmalıdır. Bizlerde her aşamasını planlayarak titiz bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizde ön inceleme çok önemlidir.Ön inceleme ile eşyaların miktarı,eşyaların boyutu, bina çevresi, taşınma durumları gibi her aşamayı not eder değerlendiririz.Bu durumlara göre makul ve müşterimizin bütçesine uygun bir fiyat teklifi sunarız.Bu teklifin oluşu müşterimize de anlatılır.Müşteri nezdinde teklifimiz kabul gördüğünde bütün detayları ile sözleşmeye not edilerek imzalanır.2 nüsha halindeki sözleşmenin biri müşteride biride firmamızda kalacak şekilde paylaşılır.Taşınma tarihinde istenilen saate taşınma bölgesinde oluruz.

Tabii ki iş bölümü taşınmanın başında bulunan kalfamız tarafından organize edilmektedir.Kalfamız her aşamayı kendisi planlar organize ederek hasarsız taşınmanın öncülerindendir.Elemanlarımız tecrübeli çalışanlarımız olduğu için iş paylaşımı yaparak hemen işe başlarlar.Marangozcumuz dolapların montaj ve demontaj işlemini yürütür.Tesisatçımız buz dolabı,çamaşır makinesi,bulaşık dolabı gibi mutfak eşyalarının montaj ve demontaj işlemleriyle sorumludur.Diğer elemanlarımız ise bütün büyük eşyaların ambalajlama ve paketleme işlemleriyle uğraşarak eşyaları taşınma sırasında hasar görmeyecek şekilde korunaklı hale getirirler.

Ambalajlama işleminde daima kaliteli malzemeler kullanmaktayız.Elbise dolaplarımız ile de elbiselerinizi düzenli bir şekilde dolaplarımıza yerleştirerek taşıyoruz. Mutfak eşyaları için ise dubalarımıza kağıt ve köpüklerle destekleyerek yerleştiriyoruz. Böylece evdeki bütün eşyalarınız düzenli bir şekilde ambalaj ve paketlemesi yapılarak hasarın önüne geçiyoruz.Bazı durumlarda eşyalarınızı battaniyeler ile sararak daha da korunaklı hale getiriyoruz.En önemli aşama tamamlanmış sıra eşyaların araç içerisine taşınmasına gelmiştir. Elemanlarımız dikkatli bir şekilde eşyaları sırtlarında araç içerisine kadar taşıyarak yerleştirirler.

Altındağ asansörlü taşımacılık
Detaylı Taşınma Aşamaları;

Araç içerisinde ise eşyaların istifini yapan bir elemanımız bulunmaktadır. Bu elemanımız eşyaları, araç seyir halinde hasar görmemesi için dikkatli bir şekilde yerleştirmeleri yaparak olası bir hasarın önüne geçmiş olur.Şoförümüz rotaya uygun şekilde yeni adrese doğru hareket eder.Yeni adrese geldiğimizde ise aynı disiplin ile eşyaları yeni eve taşırız. Ambalajlarını söker eşyaları müşteri komutuyla odalara yerleştiririz. Marangozcumuz ve tesisatçımız cihaz ve dolapların montaj ve demontaj işlemini yaparlar ardından gerekli taşınma bu şekilde tamamlanmış olur.Müşterimizle anlaşma dahilindeki ücreti alarak oradan ayrılırız.

Bizim gibi kaliteli bir Altındağ evden eve nakliyat firması bu şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.Daima müşterilerimizin öncelikleri firmamız için çok önemlidir.Sunduğumuz hizmetleri sitemizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Yapılan taşınmaların görsellerini galerimiz sayfamızdan inceleyerek temiz ve titiz işçiliğimizi görebilirsiniz..

Altındağ nakliyat görselleri
Altındağ nakliyat görselleri
Altındağ nakliyat görselleri
Altındağ nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.