Standartlar
Hizmet Politikası

Nakliye hizmetleri sunarken belli bir standart mı alite çerçevesinde insanların memnuniyetinin en üst seviye çıkarılması ve bu hizmetin belirli standartlarda ölçülerek hizmet kalite politikasının oluşmasını Ayyıldız nakliyat olarak almış bulunmaktayız.

Nakliye sektöründe bulunan birçok ev ve ofis taşıma hizmeti sunan firmaların hiçbir standartlara dikkat etmiyor ise kesinlikle müşteri memnuniyeti düşmekte ve bundan kaynaklı sektörün sorunlu hale gelmesi başlangıç göstermesine sebebiyet oluşturmaktadır. Bu durum nezdinde hizmet sektöründe firmaların belirli hizmet politikası çerçevesinde insanların taşımalarda gerçekleştirmeye dikkat etmeli ve bir standart çerçevesinde talepler güvenle karşılık bulundurulması sağlanmalıdır.

Hizmet politikası

Hizmet Standartları
Hizmet İlkeleri

Bu düzlemler doğrultusunda firma olarak bizler de hizmet politikasına riayet ederek Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetleri sunmaya çalışmaktayız. Belirli düzlemler çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerin her zaman sonsuzluk ilkesi ile sorulmasını sağlıyor ve müşterilerin hasarsız bir hizmet almalarını ve bunu da değerlendirilmelerini sağlamaya çalışmaktayız.

Bu oluşturduğumuz düzlem çerçevesinde hizmetlerin Avrupa'yı baz alarak hizmet kalite seviyesinin artmasını sağlıyor ve yeniliklerle hızlı ve pratik nakliye hizmetinin oluşmasını hedeflemekteyiz. Sunacağımız hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi bakımında çalışanlarımızın disiplini ve eğitimli bir şekilde hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız

Nakliye araçlarımızın eşya taşıma ve seyir halinde sorun oluşturmaması için gerekli olan bütün bakım ve sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz bir taşımacılığın oluşması bakımından gerekli olan bütün yatırımları yapmaktayız.

Gelişen internet dünyasının ve getirdiği yeniliklerle web sitemiz ve mobile uyumlu sitemiz ile hızlı iletişim kurma ve hizmetlerimizin titizlikle insanlara ulaştırılması bakımından gerekli olan bütün yatırımları yapmaya çalışmaktayız.

Taşımalarda her zaman müşterilerinin memnuniyetinin yükseltilmesi ve asla yanlış bilgiler verilmeden titiz bir hizmetin oluşmasını hedeflemekteyiz. Müşterilerimiz şirketimize güvenerek kaliteli ve hasarsız bir taşımacılık hizmetlerini güvenle alabilirler.

hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.