Ankara Asansörlü Nakliyat
Öne Çıkan Asansörlü Nakliyat

Sıkıntılı konumlarda,çok yüksek katlarda bulunan daire sahiplerinin eşyalarını kısa süre içinde ambalajlanması ve paketlemesi yapıldıktan sonra modüler asansör ile evinizin balkonundan veya penceresinden alarak araç içerisine istiflenmesini sağlıyoruz. Modüler asansör olarak bilinen bu aracın varlığından haberi olmayan müşterilerimizin bilgilendirilerek sorunsuz bir taşınmanın garantisini verebiliyoruz. Modüler asansör ( asansörlü kamyonet ) 15-20.katlara kadar eşyaların indirilmesi ve yüklenmesine imkan veren bir araçtır.Bu araç sayesinde sıkıntılı durumlar oluştuğunda asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girer.

Hızlı ev taşımaları

Asansörlü ev Taşınması
Yüksek Katlara Kolay Çözüm

Hızlı,pratik ve güvenli bir eşya yükleme ve boşaltma metodudur. Avrupa standartlarında ve Avrupa'da çok tercih edilen bir taşınma bicimidir.Bu hizmet Avrupa'dan ithal edilmiş ve ülkemizdeki insanlarımızın hizmetine sunulmuştur.Ülkemizde pahalı olduğu düşünüldüğünden fazla tercih edilemeyen bir hizmettir. Ankara Ayyıldız nakliyat olarak kampanyalar düzenleyerek ekonomik fiyata bu hizmetin alınması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Asansörlü nakliyat, bizim gibi kaliteli ve altyapısını tamamlamış firmaların müşterilerine sunabileceği bir hizmettir. Asansörlü nakliyat hizmeti, büyük firmalardan talep edilmesi gereken bir taşınma bicimidir. Bu hizmet eğer büyük firmalardan alınmadığı taktirde asansörlü kamyonetlerin haftalık bakımları yapılmadığı taktirde eşyaların hasar görmesi muhtemeldir.

Modüler asansör kurulurken geniş bir cevrede kurulumu yapılması gerekmektedir. Kurulumuna dikkat edilmediği taktirde devrilme ve eşyaların hasar görmesi gibi sorunlarla karşılaşılır.Bu konuda firmamız profesyonel elemanlarla çalışmaktadır. Elemanlarımız her aşamayı detaylı ve titiz hesaplamalarla müşterilerimize asla sorun çıkartmamaktadır.Her taşınmada eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyor ve her hangi bir hasar durumunda ise zararınızı karşılıyoruz.

Asansörlü Ev Taşıma
Asansörlü nakliye Ankara
Asansörlü nakliyat
 Asansörlü Taşınma
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.