Ankara Asansörlü Ofis Taşımacılığı
Öne Çıkan Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve bürolarınız taşınmadan önce ekspertizimiz iş yerinizdeki araç gereç ve eşyaları inceleyerek detaylı bir rapor oluşturur. Taşınma , ekspertizimizin bu sunduğu rapor doğrultusunda taşınmanın nasıl gerçekleşeceğine dair bize sağlıklı bir öngörü oluşmasını sağlar.Ekspertizimizin raporu incelenir ve inceleme sonucunda bir fiyat teklifi sunarız. Teklifimiz kabul gördüğünde taşınma programı oluştururuz. Ardından taşınacak eşyalar,araç gereç,ofis cihazları gibi malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek,uygun bir şekilde ambalaj ve paketlemesi yapılır.Malzemelerin zarar görmemesi için havalı patpat naylon ile sarılarak korunaklı hale getirilir.

Ofis malzemeleri taşıma

Asansörlü ofis taşımacılığı
Problemsiz ve Kurumsal

Ardından ofis veya büronuz da bulunan eşyalar ve cihazlarınız taşınmadan öncede numaralandırılarak bir liste oluşturulur ve bu liste sayesinde eşyaların yerleştirme karmaşası engellenmiş olur. Sizin isteğiniz doğrultusunda bu numaralandırma ile eşyalarınız istediğiniz noktaya yerleştirilir. Elektronik ve bilgisayar gibi özel eşyalar ayriyeten ambalajlanır ve hasar görmemesi için özel bir muamele uygulanır.Marangozcu ( montaj-demontaj işlemi ile uğraşan kişi ) bünyemizde barındırıyoruz ve marangozcumuz mobilya ve dolapların sökülmesi ve tekrar montaj edilmesini kendisi yapmaktadır.

Elemanların çalışmalarını gözlemleyen ve çalışma disiplinini kontrol eden bir usta elemanımız daima işin başındadır. Bu çalışmanın amacı,eşyaların hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Ofis ve büro taşınmasında hem yorucu ve hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir hizmet türüdür.Bunun nedeni gerek önemli eşyalar,belgeler,cihazlar gibi değerli araç gereçlerin taşınması sırasında yapılacak hatalar, büyük maddi ve manevi kayıplara yol açmasıdır. Sorunsuz ve uzman bir ekip ile çalışmak istiyor ve karşınızda muhatap bir firma istiyorsanız bize güvenebilirsiniz.Kaliteli işçiliğimizden asla ödün vermeden çalışmaktayız. Müşterilerimizin isteklerine olabildiğince cevap vermeye çalışıyoruz.Bizi tercih ettiğinizde firmamız sizlere özveri ile hizmet edecektir.

Ofis Ve Büro Taşımacılığı
Ofis Ve Büro Taşımacılığı
Ofis Ve Büro Taşımacılığı
Ofis ve büro taşıması
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.