Sigorta Acentesi
Sigorta Acentesi

Firmamız genel olarak nakliyat sigortası olarak anılan hizmet türünü anlaşmalı bulunduğumuz sigorta acenteleri ile de gerçekleştirebilmekteyiz. İnsanların bazen kendi talepleri doğrultusunda Sigorta hizmetini kendi bağlı bulundukları farklı firmalar nezdinde temin edebilme hakları vardır.

Nakliyat sigortası hizmeti veren acentelerden getireceğiniz anlaşma kağıdı çerçevesinde şehir içi ve şehirler arası taşımalarda yarım ve tam sigorta olmak kaydıyla taşımacılık hizmetlerinizi nakliyat sigortası çerçevesinde değerlendiriyor ve taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Böylece yol halinde olabilecek hasar kaza gibi durumlarda eşyalarınızın sigorta acentesi tarafından belirli şartlar çerçevesinde karşılanması sağlanmış olacaktır.

Hizmet politikası

Hizmet Standartları
Sigortalı Taşımacılık

Genel olarak şehir içi nakliye hizmetlerinde fazla talep edilen bir hizmet olmasa da şehirlerarası ev ve ofis taşımacılığında müşterilerimizin kesinlikle nakliye sigortası hizmetinden faydalanmaları gerekmektedir. Uzun mesafeli taşımalarda oluşabilecek zarar ve sorunun daha önceden belirli miktar çerçevesinde sigortalanacak garanti kapsamında değerlendirilmesi sağlamaktadır. Eşyalarınız bu düzlem de herhangi bir hasar ve sorun olması kaydıyla sigorta firması tarafından karşılanacak ve mağduriyetini ortadan kalkmış bulunacaktır.

Nakliyat sigortası yasal olarak zorunlu bir sigortalama biçimi olmakta ve bu zorunluluk şehirler arası taşımalarda nakliye sigortası yapılarak bir taşımacılığın gerçekleştirilmesi müşterilerin taşıma hizmetini fiyatını artırdığından dolayı tercih etmemesi büyük sorunları oluşturmaktadır.

Nakliyat sigortası hizmeti nakliye şirketlerinin müşteriye teklif etme zorunluluğu bulunsada müşterinin bunu kabul edip etmemek gibi tercihleri bulunmaktadır. Bu detaylar müşteri ile paylaşırsa da müşterilerin bir sorun olmayacağını düşünerek de bu gibi taşımalarda sorumluluğu kendi üstlerine almış bulunmakta ve olabilecek bir hasarda firmamız asla muhattap olmamaktadır.

Ne yazık ki böylesi durumlarda ise farklı problemler ortaya çıkmış ve müşteriler nakliye firmaları suçlayarak zararın karşılanmasını talep eder duruma gelmişlerdir. Bu hususta sorumluluğun genel olarak müşteriye ait olduğunu eve nakliyat sigortasının müşteri ve sigorta acentesi firması ile yapılması gerektiğini hatırlatmak bizim yasal olarak sorumlu davranmamız gerektiğini her şartta müşteriye bildirmekteyiz.

Sizler de kesinlikle şehirler arası taşımalarda nakliye sigortası hizmetinden faydalanarak eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde ulaşmasını ve olabilecek durumlarda ise eşyalarınızın sigorta tarafından karşılanmasını sağlatarak kendinizi güvene almış olursunuz. Sorunsuz bir taşımacılık hizmetlerinde her zaman temkinli davranmanın avantajları ile taşınmanız dileği ile..

hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
hizmet standartları görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.