Ankara Şehirlerarası Nakliyat
Öne Çıkan Şehirler Arası Nakliye

Şehirlerarası nakliyat hizmeti çok zor bir hizmettir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerilerimizin firmamızdan fiyat teklifi almak yerine ücretsiz sunduğumuz exprtiz hizmetimizden faydalanmalıdır.Talep edildiği taktirde incelemelerde bulunmak için vereceginiz adrese expertiz gönderilir.Ardından expertizimiz bina durumu,yol güzergahı,kat durumu,eşyaların miktar ve boyutu gibi detaylı bir inceleme yaparak rapor oluşturur. Expertiz yetkilimizin de teklif verme yetkisi vardır. Gerekli durumlarda raporunun sunumunu orda gerçekleştirerek bir fiyat teklifi sunar.Sunulan fiyat teklifi kabul gördüğünde taşıma tarihi alınarak gerekli evraklar müşteriyle firmamız arasında imzalanarak hizmet yasal cerceveye kavuşturulur. Taşımanın gerçekleşecegi tarihte ise ekip olarak hazırlıklarımız başlar. Araç secimi ve nelere ihtiyaç duyulacak ise temin edilerek taşımanın gerçekleştirilecegi adrese doğru yola cıkarız.

Sigortalı Ambalajlı Şehirlerarası Taşımacılık

Asansörlü Şehirlerarası
Sigortalı ve Hasarsız

Elemanlarımız öncelikle eşyaların ambalajlanıp paketlenmesini yaparak eşyaları korunaklı hale getirler.Eşyalar patpat naylon ( havalı naylon ) diye bilinen taşımacılıkta vazgecilmez olan ambalajlama streji ile eşyaları detaylı şekilde ambalajlamasını yaparlar.Asansörlü Taşıma veya araçın seyir halinde iken eşyaların hasar görmemesini saglamış oluruz.Binadan elemanlarımız tarafından indirilen eşyalar araç içerisine yerileştirilmesi de çok önemlidir.Eşyalar araça istiflendikten sonra eşyaların seyir halinde sarsıntı gibi durumlardan etkilenmemesi içinde eşyalar araç içerisine bazı noktalardan bağlanarak çarpma,dökülme,sarsılma gibi durumlardan oluşan hasar da engellenmiş olur.Araçımız yeni adrese geldiğinde de aynı disiplinli ve planlı şekilde elemanlarımız eşyları yeni eve taşımasını gerçekleştirirler.

Bu şekilde sergiledigimiz hizmet sayesinde müşterilerimizden daima olumlu geri dönüşler almaktayız.Zor ve zahmetli bir iş olması bakımından detaylı bir incelemeyi şart koşuyoruz. Firma olarak müşterilerimizin önceliklerine de önem vererek onlara en iyi ve sorunsuz bir hizmet gayretinde olduğumuzu bilelerini isteriz. Şehirler arası nakliyat hizmeti bir çok taşeron firmalar tarafından suistimal edilmektedir.Komisyon karşılığında farklı ve yetersiz taşıma firmalarına satılan işler müşteri ve firma arasında uyumsuzluğa ve sorunlara neden olmaktadır.Müşteri farklı bir firma ile karşılaştığında bu hizmeti almaktan vazgecmeli ve şikayetci olmaları gerekmektedir.

Şehirlerarası taşımacılık
Şehirlerarası taşımacılık
Şehirlerarası taşımacılık
Şehirlerarası taşımacılık
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.