Eryaman nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Eryaman Evden Eve Nakliyat Firması

Eryaman Ankara Etimesgut ilçesinin en büyük semtidir. Eryaman’da modern bir yerleşim merkezi projeleri hayata geçirilmektedir.Dikine yapılaşma ve en akıllı yapıların yükseldiği gelişmiş bir semt olmaktadır.Ankara Ayyıldız Eryaman nakliyat şirketi olarak Eryaman semtimize de nakliye hizmetleri sunmaktayız. Nakliyat şirketi olarak Ankara içi ve Tüm Türkiye'nin her noktasına nakliye hizmeti sunabilmekteyiz.Eryaman nakliyat sektörü büyük bir sektör olmasından dolayı taşımacılık hizmetleri kategorize olmuştur. Ülkemizde taşımacılık hizmetleri sunabilmek için nakliyat firmaları K1 ve K3 belgelerini aldıktan sonra şu hizmetleri;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

insanlara sorunsuz olarak sunabilmektedir.Eryaman nakliyat firması olarak yıllardır bu hizmetleri insanlarımıza sorunsuz ve güven içinde sunmaktayız. Gelişmiş altyapımız ve donanımlı araç filomuz ile her türlü nakliye isteklerinize cevap verebilmekteyiz.Taşınma planı ve projesinde müşterilerimiz ile iç içe ve müşteri odaklı hizmetler sunmanın gayretindeyiz. Hizmet sektörünün büyük olmasından dolayı bir çok paravan ve korsan nakliye firmaları türemiştir. Bu şirketler insanlarımızı yanıltarak müşterilerimize mağduriyetler yaşatmaktadır. Bizlerde bunun önüne geçmek için detaylı bir makale ile nakliye hizmeti almak isteyen insanlarımızın bilinçlendirilmesini amaçlıyoruz.

Eryaman Taşınıyor

Eryaman ev eşyası taşımaları

Ankara Eryaman nakliye şirketimizden telefon veya e-mail yöntemi ile ulaşarak taşımacılık fiyat teklifi almak isteyen insanlarımıza gerek soru cevap yöntemi ile gerekse ücretsiz sunduğumuz expertiz hizmetimiz ile fiyat teklifleri sunmaktayız.Eryaman semtimize ve Ankara içi her semt ve ilçeye ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Müşterimiz tarafından eksper hizmetimiz kabul gördüğünde belirtilen adrese doğru hareket ederek incelemelerde bulunur.

 • Eksperimiz şu önemli noktaları inceleyerek;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu

Ön analiz raporu oluşturur. Bu raporu bizimle paylaşarak fikir alış-verişi ardından müşterimize ekonomik bir fiyat teklifi sunarız. Detaylı bir açıklama ardından müşterimiz ikna olur ise, anlaşma sağlanarak taşınma günü ve saatini belirleriz.

Eryaman asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Anlaşmada belirtilen adrese altı kişilik ekibimiz ile erkenden gelerek hazır olarak bekleriz. Müşterimizden gerekli izinleri aldıktan sonra hemen işimize başlarız.Tesisat ve marangozcu personellerimiz evdeki dolap,vestiyer,şifon,ünite,beyaz eşyalar ve mobilya gibi eşyaların demontaj (sökme ) işlemi ardından sökülen eşyalar belirli bir noktada toplanır. Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız ise tedarik ettiğimiz kalın ve patpat naylonlar ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları hasara karşı korunaklı hale getirir. Elbiseleriniz özel elbise dolaplarımıza yerleştirilerek muhafaza edilir. Mutfak eşyalarınız kalın ve özel kağıtlarımız ile sarılarak köpüklü kartonlarımıza yerleştirilir. Bir ve ikinci katlara kadar yüksek olan binalarda eşyalarınızın nakliye aracımıza taşınmasını, taşıma personelimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Üçüncü kat ve daha yüksek binalarda ise hidrolik asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz. Modüler asansörlü nakliyat ile evin balkon veya penceresinden eşyalarınızı nakliyat aracımıza hızlı ve kolay bir şekilde indirilmesini sağlıyoruz. İstif yapan personelimiz, nakliye aracına indirilen eşyaların üzerinde açıklayıcı notları okuyarak titiz bir istif yapılmasını sağlar. Eşyalar nakliyat aracına istiflendikten sonra aracın belirli noktalarından urganlarla bağlanarak seyir halinde dağılma ve dökülme gibi sorunlar ortadan kaldırılmış olur.

Son kontroller yapılarak anlaşmada belirtilen yeni adrese doğru aracımız yola çıkar. Yeni ikametgah adresine geldiğimiz de ise yine 6 kişilik ekibimiz ile nakliyat aracımızdaki eşyaları yeni eve taşınmasına başlarız. Gerek taşıma elemanlarımız, gerek hidrolik asansör ile eşyaları yeni eve taşınmasını gerçekleştiririz. Müşteri izleniminde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen noktalara yerleştiririz. Son kontrollerin ardından eğer olası bir hasar var ise hasar kaydı alınarak mağduriyetin giderilmesini sağlarız. Anlaşma da belirtilen ücreti talep ederek 'Hayırlı olsun' dileklerimiz ile Eryaman evden eve nakliye hizmetine son veririz.

İşte Ankara Eryaman evden eve nakliyat hizmetleri bu şekilde gerçekleşmedir. Daima müşteri odaklı ve müşterilerimizin isteklerine dikkat ederek hizmet planlaması gerçekleştirmekteyiz. Her aşamada mağduriyet yaşatmadan yüzde yüz garantili ve sigortalı sunduğumuz hizmetler ile Ankara'nın ve Eryaman ın nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Eryaman nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlarımız bilinçli ve kaliteli nakliye firmalarını seçmelerini tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti için kaliteli nakliye firmalarını tercih etmeniz sorunsuz bir hizmet almanızda en önemli etken olacaktır.

Eryaman nakliyat görselleri
Eryaman nakliyat görselleri
Eryaman nakliyat görselleri
Eryaman nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.