Ödeal sistemi ile kredi kartı ile taşımacılık
Öne ÇıkanEvden Eve Nakliyat'ta Kredi Kartı İle Taşımacılık

Finans sektörünün gelişmesi ile birlikte para alışverişlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi büyük bir önem arz eder duruma gelmiştir. İnsanlar artık ceplerinde ve yanlarında sadece belirli ihtiyaçlar çerçevesinde bir para bulundurmakta ve bazı durumlarda ise ödemelerinin çoğunu kredi kartları ile gerçekleştirmektedir.

Kredi kartlarının insanlara tanıdığı ayrıcalıklar ve hızlı ulaşılabilir bir teknolojik yenilik olduğu için insanların çoğu güvenli gördüğü bankalarda paralarını bulundurmaktadır. İnsanlar ödemelerinin çoğunu mobil banka aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi tercih etmektedir.

Öde Al ile kolay ve sorunsuz taşının

Kredi kartı ile taksitli taşının
ÖdeAl ile Güvenli Nakliye

Nakliyat sektörün de genel olarak yüksek miktarlarda para trafiğinin yaşandığı ve peşin para yöntemi ile dönen bir piyasa olduğu için ödemelerde klasik yönteminin kullanılması halen devam etmektedir. Ayyıldız nakliyat olarak bizlere de sektörümüzde daha hızlı ulaşılabilinir, bir hizmet türü olması için en önemli sorunun ödeme işlemlerinin kolay ve pratik yöntemlerle çözülmesini sağlamak olarak görmekteyiz.

Şirketimiz ödeal sistemine dahil olmuş ve hızlı bir şekilde ödeme almakta ve kredi kartı ile taksitli bir taşınmanın yolunu açmış bulunmaktadır. Firmamızla görüşüp fiyat teklifi aldığınızda taşınmaya karar verdiğinizde ve sorunsuz bir taşınma gerçekleştikten sonra ödemeyi peşin veya kredi kartına vade farkıyla 6 ve 12 ay taksitle yapabilirsiniz.

3D güvenlik sistemi ile korunan ödeal sistemi sayesinde sizler ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinden güvenle kredi kartı ile ödeme yaparak taşınabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme imkanı genel olarak çoğu nakliye firmasını da mümkün değildir. Bizler bu güvenlik sistemi firmamız entegre etmiş ve sorunsuz ve güvenli bir şekilde sizlere de kredi kartıyla kolay bir şekilde taşınma avantajı sağlıyoruz.

Kredi kartı ile taksitli taşının
Kredi kartı ile taksitli taşının
Kredi kartı ile taksitli taşının
Kredi kartı ile taksitli taşının
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.