Dikmen nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Dikmen Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Dikmen gelişmiş modern bir semttir.Nüfus yoğunluğu çok fazla olan ve yüksek ve orta gelirli insanlarımızın yaşadığı çağdaş ve gelişmiş bir semtimizdir. Lüks ve rahat yaşamayı tercih eden insanlarımız, genellikle yaşamlarını Dikmen semtimizde sürdürmeye devam etmektedir. Dikmen'de nakliye hizmeti profesyonel ve lüks olarak sunulmaktadır.Dikmen semtimize sayısız nakliyat hizmetleri sunduk ve sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine endeksli plan ve projelerimiz ile lüks ve kaliteli hizmet anlayışı içerisindeyiz.

Nakliyat sektörünün hiyerarşisi içerisinde taleplerden kaynaklı taşımacılık hizmeti kategorize olmuş ve çeşitlilik kazanmıştır.Ankara Ayyıldız Dikmen nakliyat şirketi olarak insanlarımıza sunduğumuz hizmetler şu şekilde oluşmaktadır;

 • Ücresiz ekspertiz hizmeti
 • Ambalaj ve paketleme hizmeti
 • Montaj ve demontaj hizmeti
 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılık
 • Ofis ve büro taşımacığı
 • Şehiriçi nakliye
 • Kargo taşımacılığı

Bu hizmetler çerçevesinde taşımacılık talep eden insanlarımıza işinin uzmanı elemanlarımız ile hasarsız ve kaliteli hizmet sunmanın gayretindeyiz. Müşterilerimize her aşamada firmamızı muhatap alarak kendilerine problemsiz ve güvenli bir taşınmanın garantisini sunmaktayız. Bu zamana kadar sunduğumuz hizmetlerden kaynaklı hiç bir sorun ve şikayetle asla karşılaşmadık. Her zaman müşterilerimizin görüş ve isteklerine olgun bir bicimde yaklaşmaya çalıştık. Müşterilerimize hasarsız ve sigortalı taşımacılık sunarak Dikmen semtimizde en çok tercih edilen nakliye firmalarından biri olmayı başardık.

Dikmen Taşınıyor

Dikmen ev eşyası taşımaları

Dikmen evden eve nakliyat firmamızın bu aşamaya gelmesinde personelimiz ve çalışanlarımızın katkısı çok fazladır. İşinde tecrübeyle ve profesyonel bir yaklaşım sunarak firmamızı bu aşamaya getiren çalışanlarımız şirketimizin gizli kahramanlarıdır. Nakliye hizmeti gibi her aşamanın planlı ve projeli olarak sunulması gerekmektedir. Nakliyat şirketimizin en çok sunduğu hizmetin başında evden eve nakliyat gelmektedir. Sunduğumuz bu hizmeti sizlere aşamaları ve detayları ile birlikte sunarak, firmamızın müşterilerine karşı sunduğu nakliyat hizmetlerdeki kaliteyi analiz etmenizde yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.

Müşterilerimiz genellikle telefon ve internet üzerinden firmamıza ulaşır ve taşımacılık fiyat teklifi talep ederler.Eğer Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyorlar ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Ekspertizimiz bulunan adrese gelerek;

 • Binanın yapı durumu
 • Bina asansör durumu
 • Eşyaların miktarı
 • Nakliyenin yapılacağı adres
Dikmen asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Gibi soruları müşterimize yönelterek ve ön incelemeler yaparak bir rapor oluşturur. Bu raporu firmamızla paylaşarak rapor hakkında istişare edilir.Ekspertizimiz müşterimize nasıl bir taşınma gerekli aşamalarıyla ve nelere dikkat edilmesi gerekli o konuda müşterinin bilgilendirmesini yaparak firmamızın münasip gördüğü en uygun fiyatı sunar. Fiyat konusunda müşteri ile anlaşıldığında gerekli görülürse sigortalı taşımacılık sözleşmesi ile birlikte anlaşma imzalanır. Ankara dışından arayıp nakliye hakkında fiyat talep edildiğinde soru - cevap yöntemi ile analiz edilerek titiz bir şekilde uygun fiyatın sunulması sağlanır.

Taşınma tarihi ve saati yaklaştığında 5 kişilik ekip oluşturarak ve nasıl bir taşıma gerçekleşecek onun hakkında bilgilendirme yapmaktayız.Taşınmadan önce kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemelerinin teminini sağlarız. Nakliyenin yapılacağı adrese doğru yola çıkarız. Adrese geldiğimizde ise hemen iş paylaşımı yaparak işe başlamış oluruz.Daima işin başında kontrol amaçlı bir elemanımız işleyişi takip etmektedir.Marangozcunuz ve tesisatçımız evde bulunan mobilya,dolap,vestiyer,şifon,beyaz eşya,elektronik cihazların demonte ( sökülme işlemi ) titiz bir şekilde yapmaktadır. Bu eşyalar hassaslık bakımından kategorize edilerek ambalaj ve paketlemesi yapılarak üzerine notlar yazılır.Evdeki bütün eşyalar bu düzen içerisinde ambalajlanıp paketlenir. Mutfak eşyaları için de duba ve köpülerimiz ile eşyalarınız kutulanır.Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirilerek taşınması sağlanır.

En önemli aşama olan ambalaj ve paketleme işleminin tamamlanması ardından eşyaların taşınması aşamasına geçilir.Eğer bina yüksek katlı ise modüler asansör yardım ile taşınması sağlanır. Modüler asansörler 10,20,30.Katlara kadar yükselebilen asansörlü araçlarımız toplamda 700 kilogram eşyayı taşıyarak sıfır hasar ile araca indirilmesi sağlanır.Araca indirilen eşyaların istifi ( araç içerisine eşyaların dizilmesi ) sağlanır. İstif konusunda tecrübeli olan elemanımız üzerindeki notlara ve eşyaların hassasiyet bakımına göre inceleyerek araca eşyaların dizilmesini yapar. Araca yerleştirilen eşyalar olası yol durumu düşünülerek nakliyat aracımızın kasasının belirli noktalarından sabitlenerek sarsılma ve dökülme gibi sorunların tamamen ortadan kaldırması sağlanmış olur. Tam güvenli olarak aracımız belirtilen rotaya uygun şekilde yeni adrese doğru yola çıkar. Belirtilen adrese geldiğinde nakliyat aracımız aynı disiplin ile bu sefer araçtaki eşyaların eve taşınması sağlanır. Giriş ve 1,2 katlara kadar taşıma elemanlarımız eşyaları sırtlarında taşıyabilmektedir.Daha yüksek katlarda modüler asansörümüz ile eşyalarınız pencere veya balkondan yeni evinize taşınır. Eşyalar eve indirildikçe eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek müşteri komutuyla istenilen noktalara eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Marangozcumuz ve tesisatçımız mobilya ve beyaz eşya gibi cihazların montaj ( birleştirme ) işlemini yapmaktadır. Anlaştığımız nakliye fiyatı talep edilerek müşteri memnuniyetini de sağlandıktan sonra taşımacılık hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamlamış oluruz.

nakliye firmamızın Dikmen evden eve nakliyat hizmeti bu şekilde kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Her zaman müşterilerimizin istekleri ve görüşlerine göre hareket ederek işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Firma olarak sunduğumuz bir çok hizmetlerimizi galerimiz sayfasından detaylı olarak inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Dikmen nakliyat görselleri
Dikmen nakliyat görselleri
Dikmen nakliyat görselleri
Dikmen nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.