Sincan nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Sincan Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Sincan ilçemizden bir çok taşınma taleplerine cevap verdik. İlçemiz Ankara'nın önemli bir ilçesidir. Nakliye sektörünün gelişmesinde destek oluşturan bir ilçemizdir. Sincan nakliye firmaları taşımacılığın odak noktasını oluşturmuştur.İlçemizdeki İnsanlarımız hizmetlerde daima detaylara dikkat eden bilinçli hizmet alan kişilerdir.Ankara Sincan genellikle en çok nakliyat hizmeti alan ilçemizin başında gelir.

Firma olarak bizlerde hizmet almak isteyenleri bilgilendirerek daha da bilinçli olmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Sincan evden eve nakliye hizmeti zor bir hizmet sektörü olmakta ve insanların isteklerine tamamen cevap verilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde mağduriyetler söz konusu olacak ve sorunlar farklı platformlarda firmalara zarar verici boyutta dönüşmektedir. Bunu için insanlarımızın bilinçlendirerek bu gibi sorunların oluşmasını engellemeyi amaçlayarak böyle bir yazı yazmaya gerek duyduk.

Sincan Taşınıyor

Sincan ev eşyası taşımaları

Hizmet almak isteyenler fiyat olgusunun oluşumunda ekspertiz hizmetimizden faydalanmalıdır.Böylece ekspertizimiz nasıl bir taşınmanın gerçekleşeceğine dair bütün incelemeden sonra değerlendirme yaparak ve bunu neye göre yaptığına dair müşteriye açıklayarak taşınmaya en uygun fiyatı müşteriye sunar. Tabi ki müşteri bu fiyatı kabul gördüğünde müşterimizle anlaşma ekspertizimiz tarafından imzalanır. Sincan Şehirlerarası nakliye hizmeti söz konusu ise sigortalı taşıma hizmetimizi kesinlikle önererek sigortasız bir taşınmada nelerin olacağına ve ne gibi sorunlarla karışılacağına dair bir bilgilendirme yaparız. Sigortalı taşınmada sigorta acentesi tarafından eşyalar tamamıyla sigortalanır, olası hasar veya kazada sigorta firması tarafından karşılanır.

Anlaşma tarihinde ve nasıl bir anlaşma yapıldıysa ona uygun bir hizmet gerçekleşir.Taşınmadan önce elemanlarımıza müşteriye karşı çok hassas ve saygılı olmaları bakımından uyarılarda bulunuruz.Hizmet kalfamız işin başında gerekli eleman ve iş paylaşımını yapar ve hizmeti şekillendiren tecrübeli elemanımızdır.

Sincan asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

En önemli aşama ambalajlama ve paketleme işlemidir.Özel ve çok korunaklı kırmızı ve yeşil patpat naylon ile işinde tecrübeli elemanlarımız bütün ev eşyalarının paketlemesini yapmaktadır.Koltuklar,dolaplar,elektronik cihazlar dahil olmak kaydıyla destekli şekilde ambalajlanır ve paketlemesi yapılır. Marangozcumuz vestiyer,dolap,ünite gibi montaj ve demontaj işlemini en sağlıklı şekilde yapmaktadır.Tesisatçımız ise gerekli sökülecek mutfak ve banyo eşyalarının montaj ve demontaj aşamalarında yanımızda yer alır. Elbiseler için de elbise dolaplarımıza düzgün bir şekilde elbiseleri derler ve toplayarak yerleştirir toz,nem gibi durumlardan etkilenmeyecek şekilde taşınmasını sağlarız.Mutfak eşyaları olan tabak,çanak gibi mutfak eşyalarını özel olarak köpüklü kartonlarda muhafazasını sağlarız. Bardak ve tabak gibi kırılabilecek hassas eşyaları sert ve korunaklı kağıtlarla sararak hasar görmemesini sağlarız.Böylece temiz ve detaylı bir ambalaj ve paketleme işlemi tamamlanmış olur.

Eşyaların evden araç içerisine taşınması çok dikkat gerektiren bir aşamadır.Eğer binanın taşıma asansörü yok ise, (giriş-1-2-3 ) gibi küçük katlarda taşıma personelimiz eşyaları sırtlarında araca kadar taşınmasını sağlar. Anlaşmada modüler asansör isteniliyorsa dairenin balkon veya penceresine modüler asansör kurulumu yapılarak eşyalar hızlı ve pratik bir şekilde araç içerisine indirilmiş olur.

İndirilen eşyalar araç içerisine istiflenerek seyir halinde olası bir sürtünme,sarsılma gibi durumlarda eşyaların hasar görmemesi için çok önemlidir.Araç içerisinde eşyalar sabitlenir ve gerekli durumlarda aracın eşyaları bağlama noktalarından eşyalar bağlanarak daha da sabitlenir.Aracımız belirlenen otaya göre hareket etmek için yola çıkar.

Belirlenen adrese geldiğimizde aynı disiplin ile eşyaları araç içerisinden eve taşınmasını sağlarız.Eşyaların ambalajını çıkartır ve müşterimiz doğrultusunda belirlenen dekorasyon işlemini gerçekleştiririz.Diğer çalışanlarımız Marangozcumuz ve tesisatçımız mutfak eşyaları ve dolap gibi mobilyaların montaj ve demontajını yaparlar.

Anlaşma dahilinde anlaştığımız ücreti alarak müşterimizden memnun bir şekilde ayrılırız.İşte firmamız Sincan evden eve nakliye hizmetini bu şekilde gerçekleştirmektedir.Hizmet almak isteyenler kesinlikle bu bilgiler doğrultusunda hizmet talebinde bulunmalıdırlar.Her konuda müşterilerimizin hassasiyetlerine göre hareket etmekte ve böylece bütün sorunları ortadan kaldırmaktayız.Firmamızın bölgemizde yaptığı nakliye hizmetleri aşağıda sizlere sunulmaktadır.Daha detaylı hizmetleri ise galerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz..

Sincan nakliyat görselleri
Sincan nakliyat görselleri
Sincan nakliyat görselleri
Sincan nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.