Yaşamkent nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Yaşamkent Evden Eve Nakliyat Firması

Yaşamkent Ankara'nın en prestijli bir semtidir.Yaşamkent semti çevre ile iç içe olan yapılaşma ile insanların yaşamayı tercih ettiği bir semtimizdir. Yaşamkent semtimizin nüfusunu orta ve yüksek gelirli insanlardan oluşmaktadır. Gelişmiş ve yaşam kalitesi yüksek olan bir semtimizdir. Bir çok farklı noktalardan Ankara Yaşamkent semtine insanların eşyalarını taşımacılığını gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Ankara Ayyıldız Yaşamkent evden eve nakliyat firması olarak Yaşamkent semtimize de taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Nakliye sektörü büyük bir sektör olması ile kategorize olan hizmetleri sunabilmek için ülkemiz de gerekli belgeleri edinilerek hizmet sunulması gerekmektedir.Ankara Yaşamkent nakliye firması olarak yasal çerçeve de şu hizmetleri sunmaktayız.

 • Ücretsiz eksper hizmeti
 • Ambalaj ve paketleme hizmeti
 • Montaj ve demontaj işlemi
 • Şehiriçi taşıma hizmeti
 • Evden eve nakliyat hizmeti
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat hizmeti
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Yıllardır hasarsız bir biçimde bu hizmetleri sunmaktayız.Gelişmiş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile hasarsız nakliye hizmetimizi kendimize bir vizyon edinerek çalışmaktayız. Hizmetlerimizin plan ve proje aşamalarında daima müşterilerimiz ile iç içe hareket ederek müşteri odaklı hizmet vermeye çalışmaktayız.

Yaşamkent Taşınıyor

Yaşamkent ev eşyası taşımaları

Ankara Yaşamkent semtimizden veya Ankara'nın herhangi bir bölgesinden talep edilen Yaşamkent evden eve nakliyat hizmetlerine en uygun taşımacılık fiyat teklifi sunmaktayız. Bazı durumlarda ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile analiz sonrası ekonomik fiyat teklifleri sunmaktayız.Yaşamkent semtimiz veya Ankara'nın herhangi bir bölgesine ücretsiz olarak gönderdiğimiz eksperimiz,

 • şu detaylara göre fiyat teklifi oluşturmaktadır;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların çoğunluğunu
  • Eşyaların taşınması aşamasıı
  • Ambalaj ve paketleme bölümü

Bu detayları müşterimizle de görüşerek ön analiz raporu oluşturur. Bu rapor sonrası firmamızı bilgilendirerek müşterimize makul bir taşımacılık fiyat teklifi sunar. Ardından müşteri tarafından teklifimiz kabul görürse eksperimiz ve müşteri arasında anlaşma imzalanarak taşınma günü ve saati belirlenir.

Yaşamkent asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Ankara Yaşamkent Nakliyat şirketi olarak altı kişilik ekibimiz ile belirtilen saat ve tarihte taşınmanın yapılacağı adreste hazır olarak bekleriz.Müşterimizle görüşerek gerekli izin alındıktan sonra hemen işimize koyuluruz.Marangoz ve tesisatçımız evde bulunan mobilya,beyaz eşya,vestiyer,dolap gibi eşyaların sökülmesini yaparak ambalajlanmaya hazır hale getirir.Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız evdeki bütün eşyalar dahil eşyaların ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları her türlü hasara karşı korunaklı hale getirir. Mutfak eşyalarınız köpüklü dubalarımıza yerleştirilerek taşınmasını sağlıyoruz.Gerek görüldüğünde küçük katlarda eşyalarınızın taşınmasını, taşıma personelimiz sırtlarında nakliyat aracımıza taşımaktadır.Yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak eşyalarınızı nakliye aracımıza taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat aracına getirilen eşyalar istifçi elemanlarımız tarafından üzerinde eşya hakkındaki detaylı yazıları okuyarak nakliye aracının içerisine yerleştirmesini yapmaktadır.

Son kontroller yapıldıktan sonra nakliye aracımız anlaşmada ki adrese doğru rotaya uygun bir şekilde yola çıkar. Anlaşma da ki adrese geldiğimiz de yine 6 kişilik ekibimiz ile nakliye aracındaki eşyaları gerek sırtımızda, gerek modüler asansör ile yeni eve taşınmasını yapmaktayız. Müşterinin izleniminde eşyaların ambalajlarını sökerek istenilen noktalara yerleştirilmesini yapıyoruz. Ardından tesisat ve marangozcu elemanlarımız eşyaların kurulumunu yaparak çalışır vaziyete getirmektedir. Son kontrollerimizi yaptıktan sonra anlaşmadaki ücretimizi alarak müşteri memnuniyetini sağladıktan sonra evden eve nakliyat hizmetimize son veririz.

Yaşamkent Nakliyat firmaları olarak müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık hizmeti aşamaları bu şekilde gerçekleşmektedir. Bütün hizmetlerimizde böyle kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunmanın gayretindeyiz.Yıllardır nakliye sektöründe ilkeli olarak hizmet sunmamızdan dolayı Ankara ilinin kaliteli nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.Firmamızı tercih ettiğinizde asla mağdur olmadan güvenli ve hasarsız bir taşımacılığın keyfine varacaksınız.

Yaşamkent nakliyat görselleri
Yaşamkent nakliyat görselleri
Yaşamkent nakliyat görselleri
Yaşamkent nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.