Yakacık nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Yakacık Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Yakacık semtimiz köy statüsünden semt statüsüne kavuşturulmuştur. Ardından Yakacık semtimizde konutsal alanda yatırımlar yapılarak semtimiz gelişmekte olan bir semt statüsündedir. Semtimiz Ankara içi ve farklı bölgelerden düşük gelirli insanların göç ettiği bir bölgedir.Ankara Ayyıldız Yakacık nakliyat olarak Yakacık semtimize de evden eve nakliyat hizmetleri verebilmekteyiz. Ülkemizde yasal belgelerimiz gereğince sunabildiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
 • Montaj ve demontaj işlemi
 • Ambalaj ve paketleme hizmeti
 • Evden eve nakliye hizmeti
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat hizmeti
 • Şehiriçi taşımacılık hizmeti
 • Ofis ve büro taşıma
 • Parça eşya taşımacılığı

Ankara Yakacık nakliye firmaları olarak yıllardır nakliye sektöründe insanlara hizmet etmekteyiz.Hizmetlerimiz daima Avrupa standartların da sunulmaktadır. Gelişmiş firma alt yapısı ve geniş araç filomuz ile insanlarımızın bütün taşımacılık hizmeti taleplerine cevaplar sunabilmekteyiz. Her zaman müşterilerimizin istek ve görüşlerine göre hizmet aşamalarımızı şekillendiriyoruz.

Yakacık Taşınıyor

Yakacık ev eşyası taşımaları

Ankara Yakacık ve Ankara'nın farklı bölgelerine sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile insanlarımıza ekonomik ve uygun fiyat teklifleri vermeye çalışmaktayız. Yakacık evden eve nakliyat firmamıza ulaşarak fiyat teklifi talep edenlere ilk olarak ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmalarını teklif ediyoruz.

 • Eksperimiz işinin ehli kişi olarak müşterimizin belirttiği adrese giderek şu incelemeleri yapar;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların miktar ve adedi
  • Eşyaların taşınması bölümü
  • Ambalaj ve paketleme işlemi
Yakacık asansörlü taşımacılık
Ev Taşınma İşlemleri

İncelemelerin ardından uygun bir fiyat teklifini müşterimize şirketimiz adına sunmaktadır. Müşteri kabul görür ise anlaşma imzalanır. Taşınma günü ve saati geldiğinde firma olarak hemen o adreste bulunmaya özen gösteririz. Evde bulunan eşyaları ortak bir noktada toparlarız. Ambalaj ve paketleme yapan çalışanlarımız, firmamız tarafından edindiğimiz kırmızı ve yeşil dayanıklı patpat naylonlar ile eşyaları titiz bir işçilik ambalaj ve paketlemesini yaparlar. Paketlenen eşyalar taşıma personelimiz tarafından nakliye aracına taşınması sağlanır.Eğer daire yüksek bir binada ise hidrolik asansör kurulumu gerçekleştirerek dairede bulunan eşyaları nakliye aracına indirilmesini sağlıyoruz. İstifçi personelimiz nakliyat aracına indirilen eşyaların üzerinde notlara göre aracın içerisine yerleştirilmesini yaparak aracın seyir halinde zarar görmemesini sağlamış olur.

İstif işlemi tamamlandıktan sonra son olarak eşyalar nakliyat aracının belirli noktalarından bağlanarak nakliye aracının seyir halinde eşyaların dökülme,sürtünmeden zarar görmemesi engellenmiş olur. Son olarak kontroller yapılarak onay alındıktan sonra nakliyat aracımız anlaşmada ki yeni adrese doğru yola çıkar. Yeni ikametgaha geldiğimiz de yine aynı dikkat ve disiplin ile çalışanlarımız eşyaları yeni eve taşımasını gerçekleştirir.Gerekli görülürse modüler asansör kurulumu yaparak asansör yardımı ile eşyaların yeni eve taşınmasını sağlarız. Müşteri kontroldün istenilen noktalara eşyaların yerleştirilmesi sağlanır. Eğer eşyalarda olası bir hasar var ise hasar tutanağı kaydı yapılarak olası hasarın karşılanması sağlanır. Müşterimiz ile anlaştığımız ücreti alarak Yakacık evden eve nakliyat hizmetini tamamlamış oluruz.

Ankara Yakacık nakliye şirketi olarak hizmetlerimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Daima kaliteli ve hasarsız nakliyat sunmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerimizin bütün detaylarını halkımıza anlatarak nakliye piyasasında ki korsan ve paravan nakliye şirketleri tarafından, mağdur olmamanız ve almanız gereken hizmetin bütün detaylarını bilmenizi sağladığımızı düşünmekteyiz. Müşteri olarak bilinçli ve duyarlı hareket etmeniz sizi olası büyük sorunlar dan kurtarmış olacaktır.Talep edeceğiniz hizmetin bütün detaylarını bilmeniz kalite ve güven acısından çok önemlilik gösterecektir.

Firmamız yıllardır nakliye sektöründe boy göstermiş sayılı nakliyat firmalarındır. Bizden alacağınız hizmet doğrultusunda kalite ve hasarsız nakliye ile problemsiz bir taşınma hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz.Yakacık semtimizde sunduğumuz hizmetlerin görselleri aşağıda paylaştık, inceleyerek fikir ve görüş edinebilirsiniz.

Yakacık nakliyat görselleri
Yakacık nakliyat görselleri
Yakacık nakliyat görselleri
Yakacık nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.