Ulus nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Ulus Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ulus tarihi bir semttir. Ulus kent projeleri bakımından sosyal ve kültürel doku alanında canlılık sağlayan bir semt olmaktadır.Ulus Ankara'nın merkezi ve en çok ziyaret edilen bir semttir.İş potansiyeli bakımından gelişmiş ve kalabalık bir semt olarak kendinden söz ettirmektedir. Ankara Ayyıldız Ulus nakliyat olarak Ulus semtimize de nakliye hizmeti sunmaktayız. Ankara Ulus evden eve nakliyat şirketimiz bu taleplere profesyonel ve müşteri odaklı olarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.Yasal çerçevede evden eve nakliye haricinde şu hizmetlerimizi de insanlarımıza sunmaktayız;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Bu hizmetler müşterilerimizin istek ve taleplerine göre orta çıkmıştır. Firma olarak bu hizmetleri Avrupa standartlarında insanlarımıza sunmaktayız. İnsanların eşyalarına yüklediği maddi ve manevi değerlerden dolayı hassasiyetlerini anlayarak her aşamada müşterilerimizi taşıma planı ve projelerimize dahil ederek yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayarak hareket etmekteyiz.Ankara Ulus nakliyat şirketimizden talep edilen Ulus evden eve nakliye hizmeti gelmektedir.Bu hizmetimizin detaylarını sizlerle paylaşarak nasıl bir taşınma ile karşılaşacaksınız bilmenizi istiyoruz.

Expertiz Detayları

Ulus ev eşyası taşımaları

Firmamızı arayan insanlara uygun taşınma fiyat teklifleri sunmaya çalışmaktayız. Ulus'ta veya Ankara'nın her hangi bölgesinde yaşayan insanımıza ücretsiz eksperimizden faydalanmaları karşılığında daha uygun ve makul fiyat için hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ederiz.Müşteri bu talebimizi kabul ettiğinde eksperimiz müşterinin belirttiği adrese doğru hareket eder. Eksperimiz işi gereği bazı noktaları değerlendirerek uygun bir taşınma fiyatının oluşmasını sağlar.

 • Eksperimiz tarafından önemli olarak değerlendirilen noktalar şunlardır.;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Ulus asansörlü taşımacılık
Ulusta Taşınma İşlemleri

Bu noktaları inceledikten sonra müşteriye taşımacılık fiyat teklifi sunar. Müşteri tarafından fiyat teklifi kabul gördüğünde müşteri ve eksperimiz arasında anlaşma imzalanarak taşınma tarihi ve saati belirlenir. Belirtilen adreste beş kişilik ekibimiz ile yarım saat erkenden gelerek hazır vaziyette bekleriz.Müşterimizden izini aldıktan sonra hemen evdeki eşyaları derleme ve toparlama işlemine koyuluruz. Marangozcumuz ve tesisatçımız eşyaların ve mobilyaların sökülme işlemini yaparak paketleme elemanlarına devrederler. Ambalaj ve paketleme yapan elemanlarımız sökülen eşyalar da dahil bütün evdeki eşyaların ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesini sağlarlar.

Mutfak eşyalarınız özel dubalarımıza yerleştirilerek taşınması sağlanır. Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirilir.Evdeki bütün eşyaların ambalaj ve paketleme işlemi tamamlandıktan sonra taşınma aşamasına geçilir. Giriş,birinci kat,ikinci kata kadar alçak binalarda eşyalarınızı nakliye aracımıza taşıma personelimiz yapmaktadır. Daha yüksek katlarda ise binaya modüler asansör kurulumu yapılarak dairenin pencere veya balkonundan eşyalar asansöre yüklenerek nakliyat aracına hızlı ve pratik bir yöntemle indirilmesi yapılır. Nakliye aracına indirilen bu eşyalar istifçi elemanımız tarafından araca istiflenerek aracın seyir halinde olası sarsılmalardan kaynaklı eşyaların hasar görmemesini sağlanmış olur.Son kontroller yapıldıktan sonra nakliyat aracımız belirtilen adrese doğru yola çıkar.

İkamet adresine geldiğimiz aynı plan ve disiplin ile nakliyat aracımızdaki eşyalar yeni eve taşınmasını yaparız. Müşteri nezdinde eşyalar ambalaj ve paketlerinden ayrılarak istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılır. Tesisatçımız ve marangozcumuz da eşyaların birleştirme işlemini yaparak eşyaları işler hale getirir.Müşteri ile birlikte son kontroller yapıldıktan sonra müşterimizin de memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaşmadaki ücreti talep ederiz.Hayırlı olsun dileklerimizle Ulus semtimizde gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimize son veririz.

Ankar Ulus nakliyat firması olarak bütün hizmetlerimiz Avrupa kalite standartlarında ve planlı olarak insanlarımıza sunulmaktadır. Makul fiyata taşımacılık ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile bu sektörde yıllardır insanlarımıza hizmet etmekteyiz. Nakliye sektöründe bulunan korsan ve paravan nakliyat firmalarından dolayı insanlar mağdur edilmekte ve büyük sorunlarla baş başa bırakılmaktadır. Bunlarla karşılaşmamak için insanlarımızın bilinçli ve duyarlı olarak hareket etmeleri kendileri açısından önem arz etmektedir.Nakliyat hizmeti almak isteyen insanlarımızın bizim gibi yıllarını bu işe vermiş ve müşterilerine karşı hassas olan firmaları tercih etmeleri tavsiye ediyoruz.Bizim gibi Ankara Ulus nakliye şirketlerini tercih ettiklerinde asla sorun yaşmayacaklarının garantisini sunuyoruz.

Ulus nakliyat görselleri
Ulus nakliyat görselleri
Ulus nakliyat görselleri
Ulus nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.