Sıhhiye nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Sıhhiye Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Sıhhiye çok önemli kurum ve kuruluşların yer aldığı bir bölgedir. Ankara'nın en tarihi yapılarından birisidir. Nakliyat şirketi olarak Sıhhiye semtimize de taşımacılık hizmetleri verebilmekteyiz. Ankara Ayyıldız Sıhhiye nakliye sektörünün parlayan yıldızlarından biri olmuştur.

Sıhhiye evden eve nakliyat hizmetlerimizde garantili ve sigortalı taşımacılık şeklinde müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Eşyalarınız daima bizim güvencemiz altında olup oluşabilecek hasarlar yapılan sözleşme ile karşılanmaktadır. Eşyalarınız ekspertiz ile ön sorgulama ile eşyalarınız hangi araç ile taşınması ve fiyat soruşturması yapılmaktadır. Ardından size en uygun taşımacılık fiyatı sunarız.

Sıhhiye Taşınıyor

Sıhhiye ev eşyası taşımaları

Personelimiz tarafından eşyalarınız özenle ambalaj ve paketlemesi yapılarak taşıma esnasında olası kırılma ve dağılma olasılığı ortadan kaldırmış oluyoruz. Montaj ve demontaj işlemlerinde marangozcumuzla birlikte dolaplarınız da sökülür ve ambalajlama işlemlerine geçilerek eşyalarınız taşınma işlemine hazır olmasını sağlıyoruz.

Gerekli durumda mutfak araç gereçleriniz için özel mutfak dubalarımızla, hassas ve kırılacak malzemeleri özenle zarar görmeyecek şekilde yerleştiriyoruz. Evden eve nakliyat işleminin en önemli kısmını atlatmış ve eşyaların araç içerisine taşınması ve dizimi (istifi) kalmaktadır.

Sıhhiye asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Eğer binada katlar yüksek ise modüler asansör ile eşyaların taşınma işlemi hızlı ve hasarsız taşınmış oluyor ve hasar riskini neredeyse ortadan kaldırmış oluyoruz. Küçük çaplı katlarda ise taşıma elamanlarımız özenle ve özveri ile eşyalarınız taşıyor. Taşınan eşyalar ev içerisine yerleştiriliyor ve taşıma işlemi böylelikle tamamlanmış olmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde de bu şekilde planlı ve programlı çalışıyoruz aynı hizmetler şehirler arası evden eve nakliye hizmetimiz içinde geçerlidir.

Ankara Sıhhiye nakliyat firmaları olarak sunduğumuz bu taşınma hizmeti bu şekilde kaliteli ve disiplinli olarak sizlere sunulmaktadır. Her zaman sizlere Avrupa standartlarında bir hizmet sunmanın derdindeyiz. Bizler ülkemizdeki insanlarımızın taleplerine uygun hizmetler sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Sıhhiye nakliyat görselleri
Sıhhiye nakliyat görselleri
Sıhhiye nakliyat görselleri
Sıhhiye nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.