Şentepe nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Şentepe Evden Eve Nakliyat Firması

Şentepe Ankara'nın büyük ve gelişmiş bir semtidir. Bu semtimizde nüfus yoğunluğu çok fazla ve konut bakımından gelişmiş ve halen gelişmekte olan bir semtimizdir.Ankara'nın farklı noktalarından semtimize göç yoğunluğu olmaktadır. Nakliye sektörü büyük bir hizmet sektörüdür.Bu sektörde hizmet vermek isteyenler yasal ve kurumsal olarak evraklarını tamamlayarak nakliyat firması olarak sektörde hizmet verebilmektedir.Ankara Ayyıldız Şentepe nakliyat olarak bizde Şentepe semtimize de taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Gelişmiş alt yapı ve geniş araç filomuz ile nakliye sektöründe hizmetler sunuyoruz. Tecrübeli ve işinde uzman elemanlarla çalışarak Avrupa standartlarında hizmetler sunmaktayız. Her zaman müşteri odaklı ve müşteri isteklerine göre hareket etmekteyiz.Şentepe evden eve nakliyat olarak en önemli kural olan hasarsız ve sorunsuz hizmet anlayışını ile hizmetlerimizi geliştiriyoruz.Firmamızın insanlarımıza sunduğu hizmetlerimiz şu şekildedir;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Evden eve nakliye
  • Montaj ve demontaj
  • Asansörlü taşımacılık
  • Şehirler arası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşımacığı
  • Şehiriçi nakliyat
  • Kargo taşımacılığı

Şentepe Taşınıyor

Şentepe ev eşyası taşımaları

Ankara Şentepe nakliye Şirketi olarak insanlarımıza bu hizmetleri hasarsız ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Hizmetlerimiz daima projeli ve planlı olarak sunulmaktadır.Firmamızı arayarak taşımacılık talep edildiğinde Ankara içinde ikamet eden insanlarımıza ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını sağlıyoruz.

Bize belirtilen adrese gönderdiğimiz ekspertizimiz binanın durumunu,eşyaların boyutunu,bina asansörü gibi her açıcıyı düşünerek ve inceleyerek bir ön analiz ile fiyatın oluşmasını sağlamaktadır. Böylece insanlarımızın hem makul ve ekonomik fiyatlara Şentepe evden eve nakliyat hizmetleri almalarını sağlamış oluyoruz.

Şentepe asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

5 Kişilik ekip ile bize verilen tarih ve saate müşterimizin yanında bulunuyoruz Ekibimizde çalışan personelimiz tecrübeli ve işinde uzman kişiler olduğundan dolayı hemen iş planlaması dahilinde planlı ve dikkatli bir şekilde hemen iş başı yapıyoruz.Marangozcu evdeki mobilya,dolap,vestiyer,ünite gibi eşyaları dikkatli ve hasar vermeden sökümünü gerçekleştirir.Tesisatçımız ise TV,beyaz eşyalar gibi cihazların sökümünü yapar.

Kaliteli ambalaj ve paketleme malzemelerimiz ile sökülen bu eşyaların ambalaj ve paketleme elemanlarımız tarafından titiz bir şekilde ambalajlanır ve paketlenir. Ardından küçük notlara eşya hakkında açıklamalar yazılarak üzerine yapıştırılır.Elbiseleriniz, elbise dolaplarımıza ütüsü dahi bozulmadan yerleştirilir.Mutfak eşyalarınız köpük ve kartonlu patpat naylonlar ile korunaklı olarak ambalaj ve paketlenir.Evdeki küçük eşyalar da ufak tefek malzemeler de kutulanarak taşınmaya hazır hale getirilir.Böylece ambalaj ve paketleme işlemi tamamlanmış olur.Bulunduğunuz daire veya ev giriş,1.kat,2.katta ise eşyaların taşınmasını taşıma elemanlarımız tarafından gerçekleştiriyoruz.Yüksek katlarda modüler asansörlümüz sayesinde pencere veya balkondan eşyalarınızı direk olarak aracımıza indiriyoruz.

Modüler asansör sayesinde eşyalarınız hızlı ve hasarsız bir şekilde aracımıza indirilmesini sağlıyoruz. Nakliye aracımıza indirdiğimiz eşyalarınız tecrübeli istifçi elemanımız sayesinde üzerindeki notlara ve hassasiyetlik bakımından kontrol edilerek araç içerisine dizilimini yapmaktadır. Seyir halinde eşyaların hasar görmemesi için nakliyat aracımızın belirli noktalarından sabitleme işlemi yapılır. Ardından aracımız verilen adrese doğru yola çıkar.

Adrese ulaştığında aynı disiplin ile gerek modüler asansör ile gerekse taşıma elemanlarımız tarafından eşyalarınız yeni evinize taşınır.Taşınan eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek yeni evinize sizin dahilinizde yerleştirilmesi sağlanır. Tesisatçımız ve marangozcumuz mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri koyulurlar.Tamimiyle taşınma işlemi sorunsuz ve problemsiz bir şekilde sağlanmış olur.Müşterimizden anlaştığımız fiyat dahilinde anlaşma ücretini talep ederiz.Müşterimizden memnun bir şekilde ayrılırız. Nakliyat firmamızın sunduğu Ankara Şentepe nakliyat hizmeti işte bu şekilde profesyonel şekilde gerçekleşmektedir.

Şentepe nakliyat görselleri
Şentepe nakliyat görselleri
Şentepe nakliyat görselleri
Şentepe nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.