Selçuklu nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Selçuklu Evden Eve Nakliyat Firması

Selçuklu nakliyat müşterilerine hizmetten başka bir şey bilmeyen kaliteli güvenilir sorunsuz nakliye hizmeti sunmaktadır. Selçuklu evden eve nakliyat hizmeti sunarken, hasarı minimuma indirecek plan ve projeler ile eşyalarınızın taşımanı gerçekleştirir.

Selçuklu Taşınıyor

Selçuklu ev eşyası taşımaları

Ankara il sınırlarında olan müşterilerimize ekspertiz hizmeti ile makul ve ekonomik fiyatlar sunmaya çalışmaktayız. Taşınma fiyatı üzerine anlaştıktan sonra belirttiğiniz tarih ve saate evinize gelerek özenle ambalaj ve paketleme yapıyoruz. Titiz bir şekilde paketleme ve ambalaj yaparak eşyalarınızı taşımaya hazır hale getiriyoruz. Gerektiği durumlarda ise montaj ve demontaj işlemleriyle mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümünü yaparak, sökülen eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesini yaparak onları taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Eşyalarınızı hazırladıktan sonra bir ve ikinci katlara kadar eşyalarınızın taşımasını taşıma işçilerimiz, yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Eşyalarınız aracımıza indirildikten sonra hassaslık bakımından araç içersine eşyaların dizimi yapılır. Eşyalar hasar görmeyecek şekilde araç içerisine dizilimi sağlandıktan sonra nakliye aracımızın belirli noktalardan eşyalar araca bağlanarak taşıma sırasında sarsılma durumu tamamen ortadan kaldırılması sağlanır.Aracımız yeni istikametine doğru rotaya uygun yol alır.

Selçuklu asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Aracımız yeni adrese ulaştığında ekibimiz aynı heyecan ve disiplin ile araçtaki eşyaları yeni eve taşımasını gerçekleştirirler. Eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek müşteri dahilinde istenilen yere dekoratif olarak yerleştirilmesi yapılır. Hasarsız bir taşımanın ardından müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaştığımız fiyatı talep edilir. Böylece Selçuklu evden eve nakliye hizmetimizi tamamlamış oluruz.

Selçuklu nakliye şirketi olarak halkımıza daima güven ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Nakliyat firması olarak daima tecrübe ve donanımlı araçlarımız ile halkımıza Avrupa standartlarında hizmetler vermenin gayretindeyiz. Şirketimizden talep ettiğiniz hizmet doğrultusunda güven ve mutlu bir şekilde taşımacılık hizmeti alacaksınız.

Selçuklu nakliyat görselleri
Selçuklu nakliyat görselleri
Selçuklu nakliyat görselleri
Selçuklu nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.