Sanatoryum nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Sanatoryum Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Sanatoryum semtimize de evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Nakliye hizmetlerimizde garantili ve sigortalı taşımacılık şeklinde müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Eşyalarınız daima bizim güvencemiz altında olup oluşabilecek hasarlar yapılan sözleşme ile karşılanmaktadır.

Eşyalarınız expertiz ile ön sorgulama ile eşyalarınız hangi araç ile taşınma ve fiyat soruşturması yapılır. Ardından size en uygun makul fiyatı sunarız ardından eşyalarınız ambalaj ve paketlenir özel strejlerle ambalajlama ve paketleme yapılarak hasar görmeyecek şekilde paketlenir.

Sanatoryum Taşınıyor

Sanatoryum ev eşyası taşımaları

Montaj ve demontaj işlemlerinde marangozcumuzla birlikte dolaplarınız da sökülür ve ambalajlama işlemlerine geçilir ve eşyalarınız taşınma işlemine hazırlanmış olur. Gerekli durumda mutfak araç gereçleriniz için özel mutfak dubalarımızla birlikte kırılacak veya hassas malzemeleri özenle zarar görmeyecek şekilde yerleştiriyoruz.

Taşınma işleminin en önemli kısmını atlatmış ve eşyaların araç içerisine taşınması ve dizimi kalmaktadır. Eğer katlar yüksek ise modüler asansör ile taşıma işlemi hızlı ve hasarsız taşıma oluyor ve hasar riski neredeyse hiç olmamaktadır. Küçük çaplı katlarda ise taşıma işçilerimiz özenle ve özveri ile eşyalarınız taşıyor taşınan eşyalar ev içerisine yerleştiriliyor ve taşıma işlemi böylelikle tamamlanmış olmaktadır.

Sanatoryum asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Nakliye şirketi olarak hizmetimizde de bu şekilde planlı ve programlı çalışıyoruz aynı hizmetler şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz içinde geçerlidir.

Firmamız ofis ve bürolarınızı da aynı özveri ile taşıyor hasarsız ve sigortalı şekilde taşıyoruz ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Depolama hizmetimizde eşyalarınız yeni taşınması gereken ev konusunda oluşabilecek sorunlardan kaynaklı depolarda saklayabiliyor ve size bütün bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz. Sanatoryum sizlerin mağdur olmaması için daima sizler için çalışıyoruz.

Sanatoryum nakliyat görselleri
Sanatoryum nakliyat görselleri
Sanatoryum nakliyat görselleri
Sanatoryum nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.