Ostim nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Ostim Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ayyıldız Ostim nakliyat şirketi olarak ostim semtimize de nakliye hizmetleri sunmaktayız.Ostim semtimizde bir çok taşımacılık hizmetleri gerçekleştirdik. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimiz ile her zaman müşteri isteklerine öncelikle cevaplar sunmaktayız. Gelişmiş alt yapımız ile ve geniş araç filomuz ile insanlarımıza Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Her aşaması planlı ve projeli hizmetlerimizle insanlarımızı hasarsız ve kaliteli nakliyecilik hizmetini yaşatmaktayız.

Ostim Taşınıyor

Ostim ev eşyası taşımaları

Firma olarak Ostim evden eve nakliye hizmeti talebinde bulunan insanlarımıza gerekli yasal belgelerimiz çerçevesinde aşağıda sunduğumuz hizmetleri uzman kadromuzla sunmaktayız.

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık
  • Şehirler arası nakliyat
  • Parça eşya taşıma
  • Ofis ve büro taşımacığı
  • Şehiriçi nakliyat
  • Kargo taşımacılığı
Ostim asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Ankara Ostim nakliyat olarak her zaman hizmetlerini bir disiplin ve plan çerçevesinde müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.Uygun ve makul taşımacılık fiyatları sunarak ve kampanyalar düzenleyerek insanlarımızın bizleri tekrar tekrar tercih etmelerine olanak sağladık.Ankara Öveçler semtimizde en çok sunduğumuz hizmetlerimizin başında Ostim de evden eve nakliyat hizmeti gelmektedir. Şirket olarak bu hizmetimi insanlarımıza aşamalarıyla anlat ihtiyacı duyduk. İnsanlar telefon üzerinden firmamıza ulaşarak eşya taşıma fiyatları talep ederler. Firmamız soru cevap yöntemi ile makul bir fiyatın oluşmasını sağlar ve müşterimize uygun bir fiyat teklifinde bulunur.

Teklif kabul gördüğünde taşınma tarihi ve gününü kesinleştiririz. Taşınma günü geldiğinde 6 kişilik ekibimiz ile taşınmanın yapılacağı adrese doğru ilerleriz.Taşımasını yapacağımız adrese geldiğimizde 10 dakikalığına ekibimize bilgilendirme yaparak hemen işe koyuluruz.İşini en titiz bir şekilde yapan tecrübeli elemanlarımız kaliteli ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı ve mobilyalarınızı en korunaklı hale getirmektedir. Mutfak eşyalarınızı özel köpük ve özel kartonlar ile dubalarımıza yerleştirerek taşımacılığını yapıyoruz. Eşyaların üzerine küçük açıklayıcı notlar yapıştırarak kategorize ederek taşınmaya hazır hale getiriyoruz.Giriş kat,1.kat ve 2.kat yüksek olmayan durumlarda taşıma elemanlarımız tarafından eşyalarınız nakliyat aracımıza taşınmaktadır.Yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak eşyalarınızı nakliye aracımıza indirilmesini sağlıyoruz.Bu yöntem ile eşyalarınız hasarsız ve hızlı bir şekilde aracımıza indirilerek zamandan tasarruf ediyoruz.

Aracımıza indirilen eşyalar üzerindeki notlara bakarak hassaslık ve dayanıklılık acısından nakliye aracımıza yerleştirilmesini yapıyoruz. Bütün işlemler tamamlanıp kontrol edildiğinde aracımız belirtilen adrese doğru yola çıkar.Müşterimizin belirttiği adrese ulaştığımızda eşyaları nakliyat aracımızdan yeni eve taşımasını gerçekleştiriyoruz. Eşyaların dikkatli bir şekilde ambalaj ve paketlemesini sökerek müşterimiz dahilinde evinin istediği noktaya yerleştirilmesini sağlıyoruz. Marangozcumuz ve tesisatçımız ile mobilyalar,dolaplar,TV,ünite,beyaz eşya gibi ürünlerinizin kurulumunu yapıyoruz.Bütün bu işler bittiğinde müşterimizin memnuniyetinden emin olarak bir şekilde kendisiyle anlaştığımız ücreti talep ediyoruz.Ücreti alarak kendisine hayırlı olsun dileklerimizle oradan ayrılıyoruz. Ankara Ostim evden eve nakliyat hizmetimiz bu şekilde kaliteli ve sorunsuz olarak gerçekleşmektedir. Firmamız bu zaman kadar hiç bir sorunlu ve problemli taşımacılığa ortak olmamıştır.Her zaman müşterilerimizin hassasiyetleri çerçevesinde hizmetlerimizi sunarak bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

Ostim nakliyat görselleri
Ostim nakliyat görselleri
Ostim nakliyat görselleri
Ostim nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.