Nallıhan nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Nallıhan Evden Eve Nakliyat Firması

Nallıhan, Ankara İlinin tarihi bir ilçesidir. İlçemizin önemli turistik bölgeleri mevcuttur. Ankara Nallıhan ilçemiz doğal güzellikleri ve doğa ile iç içe olması insanların tercih etmelerindeki en önemli sebeplerden biridir. Ankara Ayyıldız Nallıhan nakliyat firması olarak Nallıhan ilçemizden gelen taşımacılık hizmeti taleplerine cevap vermeye çalışmaktayız. Ankara'nın farklı ilçelerinden Nallıhan ilçemize bir çok ev ve ofis taşımacılığı gerçekleştirdik. Ülkemizde yasalara uygun olarak halkımıza profesyonel olarak sunduğumuz hizmetleri aşağıda sıralamaya çalıştık.

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Montaj ve demontaj
  • Ambalaj ve paketleme
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Şehiriçi taşımacılık
  • Evden eve nakliyat
  • Asansörlü taşınma
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşıma

Ankara Nallıhan nakliye firması olarak bu hizmetleri yıllardır insanlarımıza sunmaktayız. Donanımlı araçlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile insanlarımıza kaliteli bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizin sunum aşamasında müşteriler ile paslaşarak sorunsuz ve hasarsız nakliyat hizmeti sunmaktayız. Nallıhan evden eve nakliyat şirketi olarak hizmetlerimizin aşamalarını sizlerle paylaşarak bilgili ve bilinçli bir hizmet almanız için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışmaktayız.

Nallıhan Taşınıyor

Nallıhan ev eşyası taşımaları

Türkiye'nin her noktasından nakliye şirketimizi arayarak fiyat teklifi talep eden insanlarımıza soru cevap yöntemleri ile ekonomik fiyat teklifleri vermeye çalışmaktayız. Nallıhan'da veya Ankara içinde ikamet eden halkımıza ise fiyat teklifi sunmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmaları için teşvik ediyoruz. Eksperimiz müşterimizin verdiği adrese giderek incelemelerde bulunmaktadır. Bu incelemeler sonucunda müşteriye ekonomik bir fiyat sunumu gerçekleştirir. Fiyat teklifi müşterimiz tarafından kabul görürse müşteri ve eksperimiz arasında evden eve nakliyat hizmeti anlaşması imzalanarak taşınma günü ve saati belirlenir.

Sekiz kişilik ekip ile anlaşmadaki ikamette otuz dakika erken gelerek bekleriz.Ev sahibinden izin aldıktan sonra hemen işimize başlarız. Marangoz ve tesisatçı ekibimiz evdeki mobilyalar,dolap,vestiyer,ünite ve beyaz eşyaların sökümünü gerçekleştirerek paketlenmesi için hazır hale getirir.Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız evdeki bütün eşyaları titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketleyerek, taşınma sırasında eşyaların hasar görmesini engellemiş olurlar. Mutfak eşyaları ise özel kağıtlar ile sarılarak köpüklü kutularımıza yerleştirilir.

Nallıhan asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirilerek taşınması sağlanır. İkinci kata kadar yüksek olan binalarda gerek duyulursa eşyaların taşımasını taşıma personelimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. İkinci kattan daha yüksek binalar da ise hidrolik asansör kurulumu yaparak eşyaları nakliyat aracımıza indirilmesini sağlıyoruz.Modüler asansör hızlı ve pratik bir yöntem olduğu için genellikle çok tercih ettiğimiz bir yöntemdir.Eşyalar nakliye aracına indirildikçe istif yapan elemanımız tarafından aracın içerisine hassasiyet bakımından dikkatlice yerleştirilmesi yapılır.

Eşyaların istifi tamamlandıktan sonra nakliyat aracımızın belirli noktalarından bağlanarak taşınma sırasında sarsıntılardan kaynaklı sürtünme veya kırılmanın önüne geçmiş oluruz. Nakliye aracımız anlaşmada yer alan yeni adrese doğru yola çıkar. Belirtilen ikametgaha geldiğimiz de yine sekiz kişilik ekibimiz ile nakliye aracındaki eşyaları yeni eve taşınmasını gerçekleştiririz. Bina yüksek ise modüler asansör ile eşyaları yeni eve taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Müşteri izleniminde eşyaların ambalaj ve paketlerini sökerek istenilen yerlere yerleştiriyoruz.Son kontrollerimizin ardından anlaşmada belirtilen ücretimizi alarak hayırlı olsun dileklerimizle bir evden eve nakliye hizmetini de tamamlamış oluyoruz.

Nallıhan evden eve nakliye şirketimiz böyle disiplinli ve tecrübeyle insanlarımıza profesyonel hizmetler sunmaktadır. Her zaman müşteri hassasiyeti ve sıfır sorun ilkesi ile yıllardır, Ankara içine ve Türkiye geneline taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Ankara Nallıhan ilçemizde verdiğimiz hizmetlerimizi sayfamızın alt bölümünde inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Nallıhan nakliyat görselleri
Nallıhan nakliyat görselleri
Nallıhan nakliyat görselleri
Nallıhan nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.