Maltepe nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması

Maltepe Ankara'nın ilk semtlerinden biridir. Bu semtimizde iş olanakları çok fazla ve Ankara içinden çok fazla göç almaktadır. İş kaynaklı Ankara'nın farklı noktalarından Maltepe semtimize taşınmalar gerçekleşmektedir. Ankara Ayyıldız Maltepe nakliyat şirketi olarak bizlerde Maltepe semtimize taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Nakliyat sektörü büyük bir hizmet sektörü olmasından dolayı hizmetler kategorilere ayrılmıştır.Ankara Maltepe evden eve nakliye firması olarak şu hizmetleri insanlarımıza sorunsuz olarak sunabilmekteyiz.;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Montaj ve demontaj
 • Ambalaj ve paketleme
 • Evden eve nakliyat
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Ofis ve büro taşıma

Bu hizmetleri sorunsuz ve hasarsız bir bicimde yıllardır insanlarımıza sunmaktayız.Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı ve hasarsız hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Her zaman müşterilerimizin önceliklerine göre şekillendirdiğimiz bu hizmetlerimizi plan ve proje çerçevesin de insanlarımıza sunmaktayız. Gelişmiş firma altyapımız ile deneyimli elemanlarımız ve donanımlı araç filomuzla ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Maltepe Taşınıyor

Maltepe ev eşyası taşımaları

Maltepe semtimizden veya Ankara içinden her hangi bir bölgeden firmamıza ulaşarak Maltepe evden eve nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimize verdikleri bilgiler doğrultusunda uygun bir fiyat teklifi sunmaya çalışıyoruz. Bazı istisnai durumlarda ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Hizmet almak isteyen tarafından kabul gördüğünde verilen adrese eksperimiz giderek incelemelerde bulunur.

 • Eksperimiz işi gereği şu detayları en ince noktasına kadar analiz eder işte o detaylar ;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınması durumunu
  • Paketleme ve ambalajdurumu
Maltepe asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

İncelemeler sonucunda analiz raporu oluşturarak nakliyat şirketimizi bilgilendirir. Bilgilendirme doğrultusunda müşteriye uygun bir taşımacılık fiyat teklifi sunar ve detaylı olarak bilgilendirmesini yapar. Müşteri bu açıklamadan memnun kalır ve fiyatı makul bulur ise eksperimiz ve müşterimiz anlaşmayı imzalayarak taşınma günü ve saatini kararlaştırır. Anlaşma günü geldiğinde müşteri izleniminde hemen işimize koyuluruz. Marangozcu ve tesisatçı olan çalışanlarımız işinde profesyonel elemanlarımızdır. Evde bulunan beyaz eşyalar,dolap,vestiyer,şifon,televizyon,dijital cihazlar gibi önemli eşyalarınızı sökerek paketleme elemanlarımıza teslim ederler. Ambalaj ve paketleme yapan elemanlarımız titiz ve hassas işçilik ile dayanıklı ve havalı olan ambalajlama malzemeleriyle eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyalarınızı hasara karşı korunaklı hale getirir.

Maksimum ikinci kata kadar olan binalarda eşyalarınızı nakliyat aracımıza taşıma personelimiz gerçekleştirmektedir. Daha yüksek binalarda ise hidrolik olan asansör kurulumu gerçekleştirerek eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde nakliye aracımıza indirilmesini sağlıyoruz.İndirilen eşyalar istif yapan personelimiz tarafından araca istiflenerek taşınma sırasında hasarın oluşması önlenmiş olur. Anlaşmada belirtilen yeni adrese doğru aracımız yola çıkar.Yeni adrese geldiğimiz de ise yine aynı ekimiz ile titiz bir şekilde eşyaları yeni eve taşınmaya koyuluruz. Gerekli durumlarda ise modüler asansör ile eşyaların taşınmasını yaparız.Müşterinin önünde paketleri sökülerek istenilen bölgeye eşyaların yerleştirilmesini yaparız.Tesisat ve marangozcu elemanlarımızda mobilya,dolap,beyaz eşyaların ve diğer cihazların kurulumunu yaparak eşyaları çalışır hale getirir. Mutfak eşyaları mutfak raflarına dizilimi gerçekleşir. Elbiseler istenilen noktalara yerleştirilir. Evde müşteri ile birlikte son kontroller yapılarak müşterimizden ücretimizi alarak Maltepe evden eve nakliye hizmetine son veririz.

Ankara Maltepe nakliyat şirketimiz yıllardır müşterilerine böyle hassas ve disiplinli hizmetler sunarak bu günlere gelmiştir. Hiç bir müşterimize mağduriyet yaşatmadan ve müşteri odaklı hizmetler sunmak için gayret göstermekteyiz. Sorunsuz hizmet anlayışımızdan dolayı sayılı nakliye firmaları arasında yer almaktayız. Firmamızdan alacağız hizmet karşılığında müşterilerimize problemsiz hizmet garantisi sunmaktayız.

Maltepe nakliyat görselleri
Maltepe nakliyat görselleri
Maltepe nakliyat görselleri
Maltepe nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.