Kızılay nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Kızılay Evden Eve Nakliyat Firması

Kızılay Ankara ilimizin çok gelişmiş ve merkez bir semtidir. Kızılay da çok fazla iş merkezi ve çalışma ortamı mevcuttur. Ankara Kızılay semtimizden aşırı derecede nakliye talepleri almaktayız. Ankara Ayyıldız Kızılay nakliyat firması olarak Kızılay semtimizden gelen taşımacılık taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmekteyiz. İşinin uzmanı elemanlarımız ve müşteri odaklı hizmetler sunarak %100 güvenli nakliyat garantisi sunmaktayız. Nakliyat sektörü büyük bir hizmet sektörü olmakta ve kategorilere ayrılarak sunulan bir hizmettir. Kara yolu taşımacılık,kategorisinde insanlarımıza nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetler şunlardır;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Montaj ve demontaj
 • Ambalaj ve paketleme
 • Şehiriçi taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşımacılık
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Ofis ve büro taşıma
 • Parça eşya taşımacılığı

Bu hizmetleri ülkemizin değerli insanlarına kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Ankara Kızılay evden eve nakliye şirketimizin gelişmiş alt yapısı ile geniş araç filosu ile bütün hizmet taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.Şirket olarak sorumluluklarımızı biliyoruz ve bu sorumluluklara göre hareket ediyoruz. Şirketimizin ilkelerinden biriside müşteri odaklı hizmetler sunarak insanlarımıza memnuniyet yaşatmaktır. Şirketimizin yıllardır bu sektörde sunduğu hizmet biçimlerini anlatarak firma kalitemizden sizlerin güvenini sağlamayı amaçlıyoruz.

Kızılay Taşınıyor

Kızılay ev eşyası taşımaları

Kızılay semtimizden hizmet talepleri geldiğinde müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını dile getiriyoruz.Bize verilen adrese eksperimiz giderek hemen incelemelerde bulunur.

 • Detaylı olarak şu önemli kısımları inceler;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Kızılay asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu bölümleri inceledikten ve müşteriden gerekli detayları öğrendikten sonra ekonomik bir fiyat oluşturur.Fiyat konusunda müşteriye detayları anlatır ve tatmin olmasını sağlar.Fiyat teklifi müşteri tarafından onaylanırsa hemen müşteri ile orda anlaşma imzalanır ve taşınma günü ve saati belirlenir.Taşınma günü geldiğinde 6 kişilik ekibimiz ile müşterinin anlaşmada belirdiği adreste bulunuruz. Müşterinin izini dahilinde hemen işimize başlarız. Marangozcumuz ve tesisatçımız mobilya,beyaz eşyalar,dijital cihazların sökümünü yaparak paketleme personeline teslim eder.

Ambalaj ve paketleme yapan elemanımız kaliteli ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleriyle eşyaları özenle ve titiz bir bicimde korunaklı hale getirir.Mutfak eşyalarınız özel köpük ve kağıtlarla sarılarak karton kutularda muhafaza edilir.Elbiseleriniz, elbise dolaplarımıza yerleştirilerek taşıması yapılır.Maksimum 2 kata kadar yüksek binalarda eşyalarınızı taşıma personelimiz sırtlarında nakliyat aracımıza taşımasını yapar.Eğer daha yüksek katlarda ise modüler asansörlü araçlarımız ile 30 ve 40 katlara kadar yüksek binalardan kolay ve pratik bir şekilde eşyalarınız nakliye aracımıza indirilmesi sağlanır. İndirilen eşyalarınız istif yapan elemanımız tarafından üzerindeki eşyalar hakkındaki bilgi notuna göre nakliyat aracına eşyaların yerleştirilmesini sağlar.Bu işlem aracın seyir halinde olası sarsılmadan kaynaklı eşyaların hasar görmesini engellemektedir.

Aracımız belirtilen adrese doğru rotaya uygun şekilde yola çıkar.Yeni adrese geldiğimizde ise yine 6 kişilik ekibimiz ile eşyaları yeni eve gerek sırtımızda gerek modüler asansör yardımı ile taşınmasına koyuluruz. Müşterimizin gözetiminde eşyalar dikkatlice ambalaj ve paketlemelerinden sökülerek müşterinin istediği yere yerleştirilmesini sağlarız. Marangozcumuz ve tesisatçımızda eşyaların müşterinin isteğine göre istediği noktalara yerleştiril ve birleştirilmesi yapılır. Birleştirilmesi tamamlandığında ise müşteriden eşyaların kontrolü istenilerek olası bir hasar veya sorundan kaynaklı emin olması istenilir.Olası sorunda sorunun çözümünü sağlamak için elimizden gelen bütün gayreti gösteririz.Anlaşmada belirtilen ücreti alarak sunduğumuz Kızılay evden eve nakliyat hizmetini tamamlayarak oradan ayrılırız.

Ankara Kızılay nakliyat firmamızın hizmet kalitesi bu şekilde titiz ve müşteri odaklı hizmet sunmaktır. Bu günlere kadar hiç bir sorun ve şikayet almadan taşımacılık hizmetleri sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. İşimizin ehli personel ve her türlü araç ve ekipman ile profesyonel taşımacılığın kalitesine varacağınızın garantisini sunuyoruz.

Kızılay nakliyat görselleri
Kızılay nakliyat görselleri
Kızılay nakliyat görselleri
Kızılay nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.