Kazan nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Kazan Evden Eve Nakliyat Firması

Taşımacılık konusunda yılların tecrübesine sahip olan Ankara Kazan nakliyat şirketimiz sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine bir çok nakliye hizmeti verdik vermeye de devam ediyoruz. Yılların deneyimi ve çağımızın koşullarına uygun teknik ve teknolojik alt yapımız ile eşyalarınızın taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Profesyonel elemanlarımız ile her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Garantili ve sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı hasarsız ve güvenli olarak ülkemizin her yerine taşımacılığını yapıyoruz. Ankakara Kazan nakliye firmaları olarak taşımacılığımızda disiplin ve saygıdan asla taviz vermiyoruz. Bu zaman kadar ülkemizde bir çok nakliye hizmeti sunarak, insanlarımızın sıkıntılarına çözümler ürettik. Daima müşteri odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin önceliklerini ön planda tuttuk.İnsanlarımızın emek ve gayret ile edindikleri hasar ve zarar görmemesi en büyük temenni ve garantimizdir. Ankara Kazan evden eve nakliyat hizmetinde önemli aşamalar olan;

  • Ambalajlama ve paketleme
  • Eşya taşıma
  • İstif ( Eşyaların araca yerleştirilmesi )

Kazan Taşınıyor

Kazan ev eşyası taşımaları

Aşamaların çok dikkatli ve titiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamaları inceleyelim;

Ambalajlama ve Paketleme ; Kırmızı ve yeşil havalı patpat naylonlar gibi kaliteli ve dayanıklı ambalajlama malzemelerimiz ile eşyalarınızı daima olası büyük hasarlardan koruyoruz. Yeni ve çok dikkat gerektiren eşyalarda ise havalı ve kartonlu özel ambalajlama malzemesi kullanıyoruz. Her zaman kullanılabilecek bir ambalajlama malzemesi olamadığı için pahalıdır. Müşterilerin isteklerine göre kullanacağımız malzemelerin teminini sağlıyoruz. Genel olarak havalı patpat naylonlar makul fiyatlarda ve bu ambalajlama malzemesinin temini kolay ve sürtünmeye karşıda dayanıklıdır.Gerekli durumlarda ise bu ambalajlama haricinde eşyalarınızı battaniye ile sararak daha da korunaklı hale getiriyoruz.

Kazan asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Eşya Taşıma; Eşyaların binalardan çok yavaş ve dikkatli olarak araç içerisine taşınması önemlidir.Küçük (giriş, 1.kat, 2.kat) katlarda eşyaları 4 tane taşıma elemanlarımız araca taşımaktadır.Yüksek katlarda ise binada yük asansörü var ise bina yöneticisinden izin alarak yük asansörüyle eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. Asansörü olmayan veya kullanım dışı olan binalarda ise modüler asansörümüz ile eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz.

İstif: Eşyalar araca getirildikçe istif konusunda uzman elemanımız eşyaları araca boyut ve hassasiyet bakımından yerleştirmesini yapar.Aracın belirli noktalarından iplerle bağlanarak olası sarsıntıda sürtünme ve kırılma gibi hasar oluşumunu da önlemiş oluruz.

Taşımacılığın bu aşamalarını planlı ve projeli olarak disiplinden taviz vermeden gerçekleştiriyoruz. Böylece hasarsız Ankara Kazan evden eve nakliyat hizmetimizde müşterilerimize garantili ve hasarsız nakliyenin keyfini yaşamasını sağlıyoruz. Ankara Kazan ilçemizde yaptığımız nakliyat hizmetlerimiz sayfamızın alt bölümünde görselleriyle sizlere sunuyoruz. Daha fazla hizmetlerimize ait görselleri incelemek için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kazan nakliyat görselleri
Kazan nakliyat görselleri
Kazan nakliyat görselleri
Kazan nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.