Kavaklıdere nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Kavaklıdere Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Kavaklıdere sosyal yaşamın önemli merkezlerinden biri olan bir semttir. Kavaklıdere semtimiz de kültür ve sanat etkinlikleri yoğunlukla düzenlenen ve ilgi gören semtlerin başında gelmektedir.Yüksek gelirli insanların yaşam sürdürdüğü bir semtimizdir. Ankara Ayyıldız Kavaklıdere nakliyat şirketi olarak Kavaklıdere semtimize de taşımacılık hizmetleri sunabilmekteyiz.Türkiye'de nakliyat sektörü büyük bir öneme sahiptir.Nakliye hizmetleri kategorilere ayrılarak yasal çerçeve de gerekli belgeler temin edinildikten sonra sunulan bir hizmet biçimidir. Kavaklıdere evden eve nakliyat şirketimiz bütün gerekli belgeleri tam olarak sektörde şu hizmetleri sunmaktadır;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Montaj ve demontaj
  • Ambalaj ve paketleme
  • Şehiriçi taşımacılık
  • Evden eve nakliye
  • Asansörlü taşıma hizmeti
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşıma

Uzun yıllardır bu hizmetleri Avrupa standartlarında haklımıza sunmaktayız. Gelişmiş firma altyapısı ile donanımlı nakliyat araçlarımız ile insanlarımıza kalite ve güvenli bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Ankara Kavaklıdere nakliyat firmaları olarak ilkeli ve çağa uygun hizmetler sunmak için sürekli yatırım ve eğitime önem vermekteyiz. Elemanlarımızın iş güvenliği ve hizmetlerimizde mağduriyetin oluşmasına çok dikkat etmekteyiz.

Kavaklıdere Taşınıyor

Kavaklıdere ev eşyası taşımaları

Ankara Kavaklıdere semtimizden en çok talep edilen hizmet evden eve nakliyat hizmetidir. Bu hizmetimizi genel olarak bütün aşamalarıyla anlatarak müşterilerimizin şirketimize güveninin oluşmasını arzu etmekteyiz.

Firmamıza gelen e-posta ve telefonlar ile taşımacılık hizmeti fiyat teklifi talep eden müşterilerimize en uygun teklifi sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Müşterilerimize Kavaklıdere evden eve nakliye ile ilgili sorular yönelterek istek ve taleplerine göre en uygun taşımacılık fiyatı vermekteyiz.Taşınma fiyat teklifi üzerinde anlaşıldığında taşına günü ve tarihi belirlenmektedir.

Kavaklıdere asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Taşınmanın yapılacağı adrese erken saatlerde gelerek hemen işimize başlarız. Dayanıklı ve kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri ile eşyaları titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak taşınma sırasında eşyaların hasar görmesini engellemiş oluruz. Marangoz ve tesisatçımız evdeki mobilya ve beyaz eşyaların demontaj işlemini uzmanlıklarına göre en iyi şekilde yapmaktadır.Yüksek olmayan katlarda eşyaları elemanlarımız sırtlarında nakliyat aracına kadar taşımasını gerçekleştirmektedir. Yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak,eşyaları pencere veya balkondan asansörün sepetine yükleyerek nakliyat aracına indirilmesi sağlanır.

Eşyalar aracın kasasına temiz ve düzenli bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Aracın seyir halinde iken zarar görmemesi için istif işlemi çok önem arz etmektedir. Evde ve aracımızda son kontroller yapıldıktan sonra anlaşmada belirtilen adrese doğru yola çıkarız.Yeni adrese geldiğimiz de hemen nakliyat aracımızda ki eşyaları yeni eve taşınmasını gerçekleştiririz. Taşıma işlemi gerek taşıma elemanlarımız gerekse hidrolik asansör kurulumu yaparak gerçekleştiririz. Eşyaları müşteri izleniminde paketlerinden ve ambalajlarından sökerek istenilen noktalara yerleştirmesini yaparız. Müşteriyle birlikte son kontrolleri sağladıktan sonra anlaşmada belirtilen ücreti alarak hayırlı olsun temennimiz ile evden eve nakliye hizmetimize son veririz.

Kavaklıdere evden eve nakliyat adı ile semtimizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz de aynen bu şekilde gerçekleşmektedir. Daima müşterilerimiz ile iç içe hareket ediyor ve müşteri memnuniyetine özen gösteren bir nakliyat firmasıyız. Müşterilerimizin bizden hizmet taleplerine en uygun şekillerle cevaplar üreterek sorunsuz ve hasarsız bir nakliyecilik hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Kavaklıdere nakliyat görselleri
Kavaklıdere nakliyat görselleri
Kavaklıdere nakliyat görselleri
Kavaklıdere nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.