Karşıyaka nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara'nın en nezih semti olan Karşıyaka'ya Türkiye'nin her yerinden insanlar yaşamlarını bu semtimizde devam ettirmek için göç etmektedir. Karşıyaka semtimizde iş olanakları yüksek seviyededir. Nüfus olarak çeşitlilik ve orta gelirli insanlarımızın yaşamayı tercih ettiği bir semtimiz olmaktadır. Ankara Ayyıldız Karşıyaka nakliyat firması adı altında Karşıyaka semtimize de profesyonel nakliyat hizmetleri sunabilmekteyiz. Bilinmelidir ki nakliye hizmeti sadece bir il ve ilçeye sunulan hizmet değildir.Bütün Türkiye'ye sunulan bir hizmet bicimidir.Karşıyaka evden eve nakliyat şirketi olarak yasal belgelerimiz doğrulusunda şu hizmetlerimizi insanlarımıza sunabilmekteyiz.

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşınma
 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Şehirlerarası nakliye
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşımacılığı

Karşıyaka Taşınıyor

Karşıyaka ev eşyası taşımaları

Tecrübeli elemanlar ve donanımlı nakliye araçlarımız ile yukarıda ki hizmetleri halkımıza sunmaktayız.Karşıyaka Taşımacılık firması olarak kendimize edindiğimiz ilkelerimiz ile daima müşteri odaklı hizmetler sunmanın gayretindeyiz. Hizmetlerimizi gerçekleştirmeden önce her aşamada müşterimiz ile diyalog kurarak planlı bir nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyeti her zaman çok dikkat ettiğimiz etkenlerimiz olmuştur.

Ankara Karşıyaka evden eve nakliyat olarak taşınma isteklerine cevap vermeden önce müşterimizle görüşerek ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmaları karşılığında daha uygun ve makul bir fiyatın oluşmasına katkıda bulunurlar.Teklifimiz kabul görüldüğünde Karşıyaka semtimize ve Ankara içi bütün noktalara ücretsiz eksper hizmeti sunmaktayız.

 • Müşterinin belirttiği adrese gelerek incelemelerde bulunan eksperimiz şu önemli noktaları incelemektedir.;
  • Binanın yapısını
  • Binanın çevresini
  • Bina asansörü
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınmanı
  • Ambalaj ve paketlemesini
Karşıyaka asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Gerek görsel gerekse müşteri ile konuşarak detaylı bir rapor oluşturulur. Firmamıza detaylı bir görüş belirtilerek mutabakat sağlanarak müşterimize uygun bir evden eve nakliyat hizmeti teklifi sunulur. Müşterimize nasıl bir taşımacılık gerçekleşecek bütün aşamalarıyla anlatıyoruz. Müşteri tarafından teklifimiz kabul gördüğünde taşınma günü ve saati belirlenerek anlaşma imzalanır.

Anlaşma günü ve saatinde belirtilen adrese otuz dakika erken gelerek hazır şekilde bekleriz. Müşterimizle görüşerek taşınmaya başlamak için izin alırız. Ekibimiz ile beş dakikalık bir bilgilendirme ve görevlendirme yaparak hemen işimize koyuluruz.Tesisat ve marangozcumuz evdeki dijital cihaz,mobilya,beyaz eşya,dolap,vestiyer gibi demontaj ( sökülme ) işlemi gereken eşyaları titiz bir şekilde sökerek ambalaj ve paketleme yapan elemanlara devrini sağlar. Ambalaj ve paketleme yapan elemanlarımız temiz işçiliği ile eşyaları kırmızı ve yeşil patpat naylonlar ile ambalaj ve paketleyerek hasar,toz,nem gibi durumlara karşı korunaklı hale getirir. Üç kata kadar yüksek binalarda eşyaların taşınmasını, taşıma elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.Yüksek katlarda ise hidrolik asansör kurulumu yaparak eşyaların nakliyat aracımıza taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Bu yöntem sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde kısa sürede eşyalarınız nakliye aracımıza indirilmesini sağlıyoruz. Modüler asansör her koşulda bizlere kolaylık sağlamaktadır. Nakliyat aracımıza indirilen eşyalar istifçi elemanlarımız tarafından aracımıza dikkatli ve hasar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi yapılır. Eşyalar nakliye aracının belirli noktalarından bağlanarak taşınma sırasında sarsıntılardan kaynaklı hasarın oluşması engellenmiş olur. Son kontroller yapıldıktan sonra anlaşmada belirtilen adrese doğru nakliye aracımız rotaya uygun yola çıkar. Belirtilen yeni adrese geldiğimiz de ise aynı ekibimiz ile aynı disiplin ile araçtaki eşyaları yeni eve gerek sırtımızda gerek modüler asansör ile yeni eve taşınmasını yaparız. Müşteri nezdinde eşyaları paketlerinden sökerek müşterinin istediği noktalara yerleştirmesini sağlarız. Marangozcu ve tesisatçımızda mobilya,beyaz eşya,dolap,vestiyer,dijital cihazların montaj ( kurulum)unu yaparak eşyaları çalışır hale getirir. Son kontroller yapıldıktan sonra anlaşmada belirtilen ücretimizi alarak evden eve nakliye hizmetini hasarsız ve sorunsuz olarak tamamlamış oluruz.

Ankara Karşıyaka evden eve Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe sunduğumuz taşıma hizmetlerimizde kalite ve güven ile çalışmaktayız. Müşteri odaklı hizmetlerimizle müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz.Yıllardır taşımacılık sektöründe disiplinli ve kaliteli hizmetler sunarak bu günlere kadar gelmiş bulunmaktayız.

Karşıyaka nakliyat görselleri
Karşıyaka nakliyat görselleri
Karşıyaka nakliyat görselleri
Karşıyaka nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.