Ankara Kalecik Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Kalecik çevresi ve tarihi çok uzun bir ilçemizdir. Ankara'nın tarihi acısından bir çok medeniyete ev sahibi yapmış olan turistik bir ilçemizdir. İlçemizde insanlarımız sakin yaşantısıyla kendilerinden söz ettirmektedir.Ankara Ayyıldız Kalecik nakliyat firmaları olarak Kalecik ilçemize de nakliye hizmetleri sunmaktayız. Nakliye sektöründe kategorize olmuş olan bu hizmetler şunlardır;

En çok talep gören hizmetlerin başında Kalecik evden eve nakliyat hizmetimiz gelmektedir.Taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlarımızın bu hizmetin bütün aşamalarını ve nasıl gerçekleştiğini bilmelerini istedik ve böyle bir yazı kaleme aldık.

Eksperimiz incelemelerin ardından firmamızı arayarak bilgilendirme yapar. Ardından müşterimizi nasıl bir taşınma gerçekleşmesi gerek detaylı olarak anlatır. Şirket yetkilisi olarak müşterimize eşya taşıma fiyat teklifi sunar. Müşterimiz tarafından fiyat kabul görür ise, taşınma tarihi ve saatini ayarlayarak anlaşma imzalanır.

6 Kişilik ekibimiz ile anlaşmada belirtilen tarih ve saate taşınmanın yapılacağı adreste hazır bekleriz. Müşterimiz dahilinde hemen işimize başlarız. Marangozcu ve tesisatçımız evde bulunan dolap,vestiyer,şifon,ünite,beyaz eşya,TV,elektronik cihazların demontaj ( sökülme ) işlemlerini yaparak eşyaları paketleme personeline devreder. Personelimiz de dayanıklı ve kaliteli olan ambalaj ve paketleme malzemeleriyle bu eşyaların ambalaj ve paketlemesini yaparak korunaklı hale getirmektedir. Giriş,1.Kat ve 2.Katlarda eşyaların nakliye aracımıza taşıma elemanlarımız tarafından gerçekleştiriyoruz.Daha yüksek katlarda ise modüler asansör ile eşyaları balkon veya pencereden asansör ile nakliyat aracımıza indiriyoruz. İstif yapan elemanımız bu eşyaları nakliye aracımıza gerek hassaslık, gerek bazı yöntemlere göre araç içerisine dizilimini yapmaktadır. Aracımız belirtilen yeni adrese doğru hareket eder. Yeni adrese geldiğimiz de ekibimiz araçtaki eşyaları titiz ve dikkatli bir şekilde yeni eve taşımasını gerçekleştirir.Eşyalar müşterimizin gözetiminde ambalaj ve paketlemeleri sökülerek istenilen yere eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Tesisatçımız ve marangozcumuz da eşyaların montaj ( birleştirme ) işlemini yapmaktadır. Müşterimizin eşyalarını kontrol etmesinin ardından evden eve nakliye hizmetinde sona yaklaşılmış oluruz.Müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaşmada belirtilen ücreti talep ederiz.Güle güle oturmaları dileğiyle oradan ayrılırız.

Nakliyat şirketi olarak Ankara Kalecik evden eve nakliyat hizmeti bu şekilde gerçekleşmektedir. Ankara Kalecik ilçemizden Ankara içine ve Türkiye'nin farklı noktalarına bir çok taşımalar gerçekleştirdik. Daima müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hizmetler sunmanın gayretindeyiz.

Ankara Kalecik'deki Nakliyelerimiz