İskitler nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara İskitler Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara İskitler semti , iş olanakları bakımından tercih edilen ve bir çok firmaların olduğu bir semtimizdir. Ankara'nın bir çok şirketlerin yer aldığı ve sanayi bakımından yoğunluğu olduğu bir semttir. Ankara Ayyıldız İskitler nakliye olarak İskitler semtimizden gelen taşımacılık taleplerine profesyonel hizmet olarak cevap vermekteyiz.Ankara İskitler nakliye şirketi olarak Türkiye ve Ankara'nın ilçe ve semtlerine nakliyat hizmeti sunmaktayız. En çok talep edilen ve yasal olarak belgelerimiz doğrultusunda insanlarımıza sunduğumuz hizmet çeşitlerimiz şunlardır.;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşımacılık
 • Şehirlerarası nakliye
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Bu hizmetlerimizi halkımıza uzman eleman ve donanımlı araçlarımızla yıllardır sunmaktayız. Her aşamada plan ve projeli hizmet sunumu gerçekleştirerek insanlarımıza asla mağduriyet yaşatmamaktayız.

İskitler Taşınıyor

İskitler ev eşyası taşımaları

Nakliyat şirketimizden talep edilen Ankara İskitler evden eve nakliyat hizmeti fiyatlarına cevap vermeden önce müşterimize ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanarak daha uygun bir fiyatın oluşması için teşvik ediyoruz. Müşteri tarafından kabul edildiğinde İskitler semtimizde dahil Ankara içi her noktaya eksper yapmaktayız.

 • Eksperimiz şu noktaları;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
İskitler asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bütün detaylarıyla inceleyerek ön analiz raporu oluşturur. Raporu firmamız ile paylaşarak bilgilendirme yaparak fiyatın netleşmesini sağlar. Ardından müşteriye makul bir fiyat sunumu yaparak bütün yönleriyle tatmin edici bir bilgilendirme yapmaktadır. Müşteri fiyatı uygun görürse eksperimiz ve müşteri arasında anlaşma imzalanarak taşınmanın yapılacağı gün ve saat belirlenir. Anlaşmadaki adrese gelerek hemen eşyaları ambalaj ve paketlemesini dayanıklı patpat naylonlarla yaparak eşyaları korunaklı hale getiririz.Tesisat ve marangozcumuz dolap,beyaz eşya gibi eşyaları sökümünü profesyonel bicimde yaparak paketlenmesini sağlanır.Giriş ve birinci katlara kadar olan binalarda eşyaların taşınmasını personelimiz gerçekleştirmektedir.

İkinci kattan yüksek olan binalarda ise binanın yüzeyine modüler asansör kurulumu yapılarak eşyalar balkondan nakliye aracına indirilmesi sağlarız. Eşyaları nakliyat aracına düzenli bir şekilde taşınma sırasında zarar görmemesi için dikkatlice istiflenmesini yapıyoruz. Son kontrollerden sonra rotaya uygun şekilde yeni adrese doğru aracımız yola çıkmaktadır.Yeni adrese geldiğimiz zaman yine aynı dikkat ve disiplin ile eşyaları yeni eve taşınmasını yapıyoruz.Eşyaların, ambalaj ve paketlerini ayırarak istenilen bölüme yerleştirilmesini yapıyoruz.Tesisat ve marangozcumuz eşyaları temiz bir şekilde kurulumlarını yaparak eşyaları işler hale getirilmesini sağlar.Son kontrollerin ardından eğer bir hasar veya zarar söz konusu ise kayıt edilerek rapor oluşturulur ve mağduriyetin sigorta firması tarafından giderilmesi sağlanır.Ardından müşterinin memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaşmadaki ücretimizi talep ederiz.Ücretimizi aldıktan sonra hayırlı olsun dileğimiz ile evden eve nakliyat hizmetine son veririz.

Böyle disiplinli ve planlı olarak sunduğumuz hizmetlerimizde daima müşterimizin öncelikleri ve eşyaları ön plandadır. Sorunsuz ve mağduriyetsiz bir hizmet anlayışı ile yıllardır nakliye hizmetleri sunmaktayız.Ankara İskitler Nakliyat hizmeti almak isteyen insanlarımızın kesinlikle bizim gibi köklü firmaları tercih etmeleri tavsiyemizdir. Böylece mağduriyetsiz ve kaliteli hizmet ile insanlarımızın mutlu olmaları ve mağduriyetsiz hizmet almalarını sağlamış olmaktayız.

İskitler nakliyat görselleri
İskitler nakliyat görselleri
İskitler nakliyat görselleri
İskitler nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.