Haymana nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Haymana Evden Eve Nakliyat Firması

Haymana Ankara'nın ünlü ve turistik bir ilçesidir. Ankara ilçesinde kaplıcalarıyla ünlü ve sofistike bir ilçemizdir. Ankara Haymana'da alt yapı ve yapılaşması orta seviyede olsa da yinede çoğu insanımızın yaşamayı tercih ettiği güzel bir ilçemizdir. Ankara Ayyıldız Haymana nakliyat firması olarak Haymana ilçemize de taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Haymana İlçemizden bir çok taşınma talepleri almaktayız.Şirket olarak geniş araç filomuz ve tecrübeli elemanlarımız ile haymana halkının taleplerine en güzel şekilde cevap vermeye çalışmaktayız. Her zaman müşterilerimizin hassasiyetlerine göre plan ve projeler üreterek müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Firma olarak kendimize edindiğimiz ilkeler hasarsız ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ile sektörümüzde en iyi Haymana evden eve nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Firmamız gerekli yasal prosedürleri tamamlayarak nakliyat sektöründe en çok talep edilen hizmetleri insanlarımıza sunmaktadır.Bu hizmetlerimiz;

 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
 • Montaj ve demontaj
 • Evden eve nakliyat
 • Şehirler arası nakliye
 • Asansörlü nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşımacığı
 • Şehiriçi nakliye
 • Kargo taşımacılığı

Haymana Taşınıyor

Haymana ev eşyası taşımaları

Taşımacılık sektöründeki bu hizmetleri insanlarımıza kaliteyle ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Her zaman planlı ve projeli hareket ederek sorunlu ve hasarlı bir taşınmanın oluşmasına asla izin vermiyoruz. Firmamızın kaliteyle sunduğu hizmetler ve uzun yıllara dayalı tecrübeli elemanları sayesinde sektörde sayılı nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Haymana ilçemizde en çok talep edilen hizmetlerden biri Ankara Haymana evden eve nakliyat hizmetidir. Haymana nakliyecileri olarak bu hizmetimizin aşamalarını sizlerle paylaşarak hizmetlerimizdeki kaliteli ve güvenli taşımacılığın detaylarını bilmenizi istiyoruz. Nakliyat sektöründe aşırı rekabet yaşanmasından kaynaklı korsan ve paravan şirketler tarafından yanıltılarak hasarlı ve sorunlu taşımacılık sonucunda mağduriyet yaşamamanız için firma olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde detaylı bir yazı kaleme aldık.

 • Firmamızı arayıp taşınma hizmeti talep edildiğinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanıldığı taktirde daha uygun bir fiyatın oluşması için bu hizmetimizden faydalanılmasını tavsiye ediyoruz. Ankara Haymana ilçesinde verilen adrese gelen ekspertizimiz hemen incelemelerde bulunarak ekonomik bir fiyatın oluşmasını sağlar.Ekspertizimizin dikkat ettiği noktalar;
  • Binanın yapı durumu
  • Bina asansör durumu
  • Bina çevresi
  • Geliş ve Gidiş yol güzergahı
  • Eşyaların durumu
  • Eşyaların miktarı
Haymana asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Gibi önemli olan bu detayları inceleyerek müşterimiz ile soru-cevap yöntemi ile de en uygun taşımacılık fiyatının oluşmasını sağlar. Ön incelemeler sonucunda uygun fiyat teklifimiz müşterimize sunulur. Kabul gördüğünde ise ekspertizimiz hemen firma yetkilisi olarak sözleşme imzalanır ve taşınma tarihi ve saati belirlenir.İşinde Profesyonel olan 5 kişilik ekibimiz ile hemen taşınma günü ve saatinde belirtilen adreste hazır bekleriz.Müşteri onayında hemen taşıma işlemine başlarız.Marangozcumuz ve tesisatçımız evdeki mobilya ve beyaz eşyaların demontaj ( sökülme işlemi) gerçekleştirerek bu eşyaları paketlenmeye hazır hale getirir.

Çalışanlarımız hemen bu eşyaları ve evdeki diğer bütün eşyaları kaliteli ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleri ile titiz bir işçilikle ambalaj ve paketlemesini yapmaktadır.Paketlenen eşyaların üzerine küçük notlar yazılarak ne olduğu ve hassasiyet derecesi belirtilmektedir.Giriş,1.kat,2.kata kadar eşyaları taşıma elemanlarımız nakliye aracımıza taşımasını yapmaktadır. Daha yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yapılarak asansör yardımı ile eşyalarınız aracımıza indirilmektedir.Eşyalarınızın üzerindeki notlara göre aracımıza dikkatli ve hasar görmeyecek şekilde dizilimi gerçekleşir.Belirtilen adrese doğru nakliye aracımız yola çıkar. Müşterimizin yeni evine geldiğimizde ekibimiz aracımızdaki eşyaları aynı disiplin ile yeni eve taşımasını gerçekleştirir.

Müşteri dahilinde eşyaların paketlemesi ve ambalajları sökülerek müşterinin istediği noktalara eşyaların yerleştirilmesi sağlanır. Tesisatçımız ve marangozcumuz hemen mobilya ve beyaz eşyaların montaj (birleştirme işlemini) yapmaktadır. Taşınmanın son kontrolleri yapılarak müşterimizin de memnuniyeti sağlandığında müşterimizle anlaşma dahilindeki fiyatı talep ederiz.Ücretimizi aldığımızda, hayırlı olsun dileklerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlanmış bir hizmetin daha tamamlanmasını sağlamış olarak oradan ayrılırız.

Firma olarak insanlarımıza hasarsız ve garantili bir taşımacılık ile hizmet etmekteyiz. Hizmet almak isteyen insanlarımız bilinçli olarak bizim gibi kaliteli Ankara Haymana nakliyat firmalarından hizmet talep ettiklerinde memnuniyet ve sorunsuz bir hizmetle karşılaşacaklarını bilmelerini isteriz.

Haymana nakliyat görselleri
Haymana nakliyat görselleri
Haymana nakliyat görselleri
Haymana nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.