Hasköy nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Hasköy Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Hasköy semtimizin kalabalık bir semt olması nedeniyle aşırı seviyede taşınma hizmet talebi almaktayız. Gerek şehir içi ve şehirler arası olsun bu talepler farklılık göstermektedir. Ankara Ayyıldız Hasköy nakliyat firmaları olarak istenilen bütün taşımacılık taleplerine en iyi şekilde cevaplar vermekteyiz. Yıllardır nakliye sektöründe insanlarımıza hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz gelişmiş alt yapısı ve eğitimli ve deneyimli personeli ile sektörde kaliteli nakliyat firmaları arasında anılmaktadır.Bütün taşımaları gerçekleştirebilecek araç filosu ve malzemelerimiz ile müşterilerimize Avrupa standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Nakliyat sektörü büyük bir hizmet sektörüdür. Ülkemizde bu hizmet sektörü kategorilere ayrılarak sunulmaktadır.Ankara Hasköy evden eve nakliyat şirketi olarak bütün yasal prosedürlerimizi tam olarak insanlarımıza şu hizmetleri sunmaktayız;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Montaj ve demontaj
 • Ambalaj ve paketleme
 • Şehirlerarası nakliye
 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma
 • Şehiriçi taşıma

Hasköy nakliye firması olarak yukarıda belirdiğimiz bu hizmetleri sorunsuz ve hasarsız olarak insanlara sunmaktayız. Hasköy semtinden en çok talep edilen hizmetlerin başında Hasköy evden eve nakliyat yer almaktadır. Bu hizmetin sunulmasında müşteri ve firma arasında güven oluşması ve hasarsız bir hizmetin sağlanacağına dair müşterilerin beklentileri olmaktadır.Bizlerde sunduğumuz hizmetimizin aşamalarını paylaşarak müşterilerimizin bize sebepsiz olarak güvenmelerini amaçlamaktayız.

Hasköy Taşınıyor

Hasköy ev eşyası taşımaları

İnternet veya telefon üzerinden Ankara Hasköy nakliyat şirketimize ulaşarak evden eve nakliye hizmeti talebinde bulunan insanlarımıza ilk olarak Hasköy semtimizde veya Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyor ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını öneriyoruz.

Gerek görmediklerinde detaylı olarak telefon üzerinden görüşerek uygun bir fiyat sunmaya çalışıyoruz.Teklifimiz kabul gördüğünde ise müşterimizin bize belirdiği adrese eksperimiz giderek incelemelerde bulunur.

 • Eksperimiz genel olarak bir değerlendirmeyi şu noktaları değerlendirerek yapmaktadır;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresini
  • Bina asansörünü
  • Eşyaların miktaları
  • Eşyaların taşınma işlemi
  • Ambalaj ve paketlenme işlemi
Hasköy asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Eksperimiz taşımacılıkta en önemli noktaları ön analiz ederek en uygun fiyatın sunulmasını sağlar.Eksperimiz incelemelerini tamamladıktan sonra müşterimize taşınma fiyat teklifini sunar.Müşteriye detaylı olarak bilgilendirme yapılarak fiyat hakkında sebep ve nedenlerimiz açıklanır. Müşterimiz tarafından fiyat kabul gördüğünde anlaşmayı imzalayarak taşınma günü ve tarihini belirleriz.

Firmamız altı kişilik ekibimiz ile taşınmanın yapılacağı tarih ve saate anlaşmada belirtilen adreste otuz dakika önceden gelerek hazır olarak bekleriz.Müşteriden izini aldıktan sonra hemen işimize koyuluruz.Tesisat ve marangozcumuz evde bulunan çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,buz dolabı,televizyon,ünite,dolap,vestiyer,şifon,dijital cihazlar gibi eşyaların demontaj ( sökme ) aşamasını profesyonel ve temiz bir işçilikte yaparak ambalajcı elemanlarımıza teslim eder. Ambalaj ve paketleme yapan personelimiz kaliteli ve dayanıklı olan patpat naylonlar ile eşyaların ambalaj ve paketleme işlemini yaparak taşıma sırasında eşyaların hasar görmemesini sağlar.

Mutfak eşyaları ve diğer eşyalar köpük ve özel ambalajlama malzemeleriyle korunaklı hele getirilir.Bir,ikinci kata kadar eşyalarınızı nakliye aracımıza taşıma personelimiz tarafından yapılmaktadır.Daha yüksek binalarda ise binaya modüler asansör kurulumu yaparak eşyalar asansör yardımı ile hızlı ve pratik bir şekilde nakliyat aracının içerisine indirilmesi sağlanır. Eşyalar araca indirildikçe istifçi elemanımız eşyaların üzerindeki notlara bakarak aracın içerisine eşyaların istifini yaparak nakliyat aracının seyir halinde iken sarsılmadan kaynaklı eşyaların hasar görmemesi için çok dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Personelimiz tarafından son kontroller yapıldıktan sonra nakliyat aracımız rotaya uygun şekilde belirtilen adrese doğru hareket eder. Anlaşmadaki adrese geldikten sonra yine aynı disiplin ve dikkatli bir şekilde nakliyat aracındaki eşyalar yeni eve taşınması yaparız.Müşterimizin izleniminde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesini yaparız.Marangozcu ve tesisatçımız eşyaların montaj ( birleştirme ) işlemini yaparak eşyaları işler hale getirir. Ekibimiz tarafından son kontroller yapılarak evden eve nakliyat hizmeti tamamlanmış olur.Anlaşmada belirtilen ücreti alarak hayırlı olsun temennisiyle taşınma hizmetine son veririz.

Hasköy semtiz de sunduğumuz evden eve nakliye hizmetimiz bu şekilde planlı ve projeli olarak gerçekleşmektedir. Her aşamamızda müşterimizin istek ve görüşlerini ön planda tutarak hizmetlerimizin aşamalarını sekilendiriyoruz. Kalite ve güven ile nakliye sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Hasköy nakliyat görselleri
Hasköy nakliyat görselleri
Hasköy nakliyat görselleri
Hasköy nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.