Güdül nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Güdül Evden Eve Nakliyat Firması

Güdül İlçemiz Ankara'nın kuzeyinde yer alan sakin ve şirin bir ilçemizdir. Güdül ilçemiz fazla gelişmiş bir ilçe değildir. Sakin ve natürel bir yaşam için ideal bir ilçemizdir. Ankara Ayyıldız Güdül nakliyat şirketi olarak Güdül ilçemize de nakliye hizmetleri sunabilmekteyiz. Güdül'den gelen hizmet taleplerine en uygun şekilde hizmet üretmekteyiz. Güdül nakliye şirketi olarak Ankara'nın bütün il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti sunabilmekteyiz. Firmamızdan en çok talep edilen hizmetler şunlardır;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Ambalaj ve paketleme
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliye
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Şehiriçi nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşıma

Nakliye sektöründe yıllardır bu hizmetleri sorunsuz olarak sunmaktayız. Şirket olarak firma disiplininden asla taviz vermeden çalışmaktayız. Hizmetlerimizin plan ve proje aşamalarında daima müşterilerimiz ile birlikte çalışarak müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve görüşlerine her zaman önem vermekteyiz. Deneyimli personelimiz ve donanımlı nakliyat araçlarımız ile Avrupa standartlarında hizmetler sunmaktayız.

Güdül Taşınıyor

Güdül ev eşyası taşımaları

Ankara Güdül evden eve nakliye firmamızdan taşımacılık talep edildiğinde diyalog yöntemi veya ücretsiz eksper hizmetimiz ile en uygun fiyatın oluşmasını sağlıyoruz. Güdül ve Ankara içinde her noktaya ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.Müşterimiz gerek görür ise eksperimiz istenilen adrese giderek incelemelerde bulunur. Eksperimiz aşağıda sıraladığımız şıklara göre en titiz ön inceleme gerçekleştirerek ekonomik fiyatın oluşmasını sağlar.

Güdül asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Fiyat ve hizmet bicimi kararlaştırıldıktan sonra eksperimiz ve müşteri arasında anlaşma imzalanır, ve taşınma günü ve saati kararlaştırılır. Taşınma günü geldiğinde ise hemen altı kişilik ekibimiz ile taşınmanın yapılacağı adreste otuz dakika erken gelerek bekleriz. Gerekli izinler alındıktan sonra hemen işimize başlarız. Evde bulunan mobilya,dolap,vestiyer,beyaz eşya,ünite gibi sökülmesi gereken eşyaların sökümünü marangoz ve tesisatçımız profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Diğer eşyalar ile birlikte paketlemeci elemanlarımız bu eşyaları kırmızı ve yeşil korunaklı ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleri ile paketleyerek taşınmaya hazır hale getirir. Mutfak eşyalarınız kartonlara ve özel köpüklü dubalara yerleştirilir.

Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan portatif elbise dolaplarımıza yerleştirilerek korunaklı hale getirilir. Yüksek olmayan binalarda eşyaların nakliye aracımıza taşınmasını taşıma elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Müşteri isteğine ve yüksek binalara göre de modüler asansör kurulumu yaparak evdeki eşyaları nakliyat aracına indirilmesini sağlıyoruz. Güdül nakliyat aracına indirilen eşyaların üzerinde açıklayıcı notlar bulunmaktadır.

İstif yapan elemanımız bu notlara göre eşyaları dikkatlice zarar görmeyecek şekilde nakliye aracının kasasına yerleştirmesini yapar. Son kontroller yapıldıktan sonra anlaşmada ki adrese doğru nakliyat aracımız yola çıkar. Bulunulan ikametgaha geldiğimizde aynı dikkat ve disiplin ile Altı kişilik ekibimiz ile eşyaları yeni eve taşınmasını sağlıyoruz.Taşıdığımız eşyaları müşteri kontrolünde paketlerinden sökerek istenilen noktalara yerleştirilmesini sağlıyoruz.Anlaştığımız ücreti talep ederek bir Güdül evden eve nakliyat hizmetini tamamlamış bulunuyoruz.

Güdül nakliyat görselleri
Güdül nakliyat görselleri
Güdül nakliyat görselleri
Güdül nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.