Göksu nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Göksu Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Göksu semtimiz park ve yeşilliklerle çevrilmiş gelişmiş bir semtimizdir.Yaşam kalitesi yüksek ve orta gelirli insanlarımızın hayatlarını devam ettirdiği nadide bir semtimizdir.Ankara Ayyıldız Göksu taşımacılık firması ismi ile Göksu semtimize de nakliye hizmeti götürmekteyiz.Göksu semtimizden Ankara'nın farklı ilçelerine ve semtlerine bir çok nakliyat hizmetleri sunduk ve sunmaya da devam etmekteyiz. Nakliyat şirketi olarak her zaman müşteri istek ve görüşlerine göre hizmetlerimizi plan ve proje çerçevesin de insanlarımıza sunmaktayız. Türkiye Cumhuriyetinde nakliyat sektörü hizmeti verebilmek için gerekli yasal belgelerin temin edilmesi gerekmektedir.Göku evden eve nakliyat şirketi olarak edindiğimiz belgelerimiz ile insanlarımıza şu hizmetleri vermekteyiz.;

 • Ücretsiz exspertiz hizmeti
 • Montaj ve demontaj işlemleri
 • Asansörlü nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat hizmeti
 • Evden eve nakliyat
 • Şehiriçi nakliyat
 • Ofis ve büro taşıma
 • Parça eşya taşımaçılığı
 • Kargo taşıma

Göksu semtimizden bir çok taşımacılık hizmeti talepleri aldık ve Göksu semtimizde yaşayan insanlara bir çok taşımacılık hizmetleri sunduk. Bu hizmetlerimizdeki detayları ve aşamaları halkımıza bilgilendirme amaçlı anlatma ihtiyacı duyuyoruz.

Göksu Taşınıyor

Göksu ev eşyası taşımaları

Nakliyat sektöründe paravan ve korsan nakliyat firmalarına karşı insanlarımızın bilinçli olarak hareket etmeleri ve nasıl bir hizmet talebinde bulunuyorlar ise bu hizmetlere uygun bir şirket mi? değil mi ? sorularına uygun cevaplar bulmalarını kolaylaştırmak için böyle bir yazıyı kaleme aldık.

 • Ankara Göksu evden eve nakliyat Firmamızdan İnsanlar taşınma hizmeti talep ettiklerinde Göksu semtimizde veya Ankara il genelinde yaşıyor ise kendilerine ücretsiz ekspertiz göndererek sağlıklı bir inceleme ardından fiyatın belirlenmesini sağlıyoruz. Ekspertizimiz genel olarak şu noktaları analiz eder;
  • Binanın çevresi
  • Binanın yapısı
  • Bina asansörü
  • Eşyaların miktarı ve ebatları
  • Eşyaların araça taşınması
  • Eşyaların ambalaj ve paketleme bölümü
  • Bulunan adresten - yeni adrese gidiş - geliş güzergahı
Göksu asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu noktaları en ince detayına kadar dikkatlice analiz ederek firmamızı bilgilendirir.Müşteriye nasıl bir taşıma gerçekleşecek ve ne gibi aşamalar oluşacak bu konu hakkında müşteri bilgilendirilir ve belirlenen taşımacılık fiyat teklifi sunulur. Müşteri tarafından fiyatı uygun bulunur ise eksperimiz ve müşteri arasında evden eve nakliyat hizmeti tarihi ve saati belirlenerek anlaşma imzalanır.Belirtilen tarih ve saate anlaşmadaki ikamet adresinde bulunuruz. Müşterimizden gerekli izin alınarak hemen işimize koyuluruz.Tesisatçımız ve marangozcumuz evdeki demontaj ( sökülme işlemi ) gerekli mobilya ve beyaz eşya ve dijital cihazların sökümünü yaparak, paketleme yapan personele eşyaları teslim eder.Ambalaj ve paketleme yapan elemanlarımız kaliteli ve hasara karşı korunaklı olan paketleme malzemeleriyle eşyaları titiz bir şekilde hasara ambalaj ve paketlemesini yaparak korunaklı hale getirir.Evdeki elbiseleriniz elbise dolaplarımıza yerleştirilir.

Mutfak eşyalarınız dubalar ve karton kutulara köpüklerle desteklenerek yerleştirilmesi yapılır. Küçük katlarda taşıma personelimiz eşyalarınızı sırtlarında nakliyat aracımıza taşımasını gerçekleştirir. Yüksek katlarda ise modüler asansör ile eşyalarınız 40.Kat gibi yüksek binalardan nakliye aracımıza indirilmesi sağlanır.Araca indirilen eşyalarınız istif yapan elemanlarımız tarafından dikkatlice ve zarar görmeyecek şekilde araca yerleştirilmesi yapılır.Son kontroller yapıldıktan sonra nakliyat aracımız anlaşmadaki adrese doğru yola çıkar. Adrese geldiğimizde aynı disiplin ve dikkatli bir şekilde araçtaki eşyaları belirtilen eve gerek elemanlarımız gerekse modüler asansör ile taşımasını yaparız.Müşterimizin önünde eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Marangozcu ve tesisatçımız mobilya ve eşyaların montaj ( birleştirme ) işlemini yaparak işimizin tamamlanmasını sağlar.Müşterimizden eşyaların son kontrollerini yapmasını isteriz. Kontroller tamamlandıktan sonra anlaşmadaki ücreti alarak evden eve nakliyat hizmetini tamamlarız.

Ankara Ayyıldız Göksu nakliye şirketi olarak Göksu semtimizde ve Ankara içinde sunduğumuz hizmetlerimiz bu şekilde disiplinli ve sorunsuz olarak gerçekleşmektedir. Her aşamada sorunsuz ve müşteri odaklı çalışarak Avrupa standartlarında nakliyat hizmetlerini insanlara yıllardır sunmaktayız.

Göksu nakliyat görselleri
Göksu nakliyat görselleri
Göksu nakliyat görselleri
Göksu nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.