Ankara Evren Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Evren Anadolu uygarlıklarının her dönem yaşadığı en eski yerleşim merkezidir.Tarihi acıdan çok önemli bir ilçemizdir.Tarihi acıdan insanlarımızın ve turistlerimizin ziyaret ettiği tarihi bir ilçemizdir. Ankara Ayyıldız Evren nakliyat firması olarak evren ilçemize de taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evren nakliye şirketimizin insanlara sunduğu bir çok hizmet çeşitleri vardır bunlar;

Bu hizmetleri halkımıza profesyonel bir şekilde sunmaktayız.Her zaman müşterilerimizin istekleri ve görüşlerine göre hareket etmekteyiz.Her zaman plan ve projeli olarak insanlara hizmetler sunmaktayız.Evren ilçemizden bir çok insanımızın eşyalarını taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz.Ankara Evren ilçemizde en çok talep gören hizmetimiz evden eve nakliyat hizmetidir.Bu hizmetimizi genel olarak Ankara geneline ve tüm Türkiye'ye sunabilmekteyiz.

Bu incelemeler sonucunda en makul ve uygun fiyatın oluşması sağlanır.Ekspertizimiz şirketimizi arayarak bilgilendirme yaparak bizim dahilimizde müşterimize taşınma teklifi fiyatı sunar.Sunulan bu fiyat hakkında müşterimize detaylı olarak bilgilendirilir.Müşterimiz tarafından taşımacılık fiyatı kabul gördüğünde anlaşma sağlanır ve taşınma tarihi ve saati belirlenir.5 Kişilik ekibimiz ile taşınmasını yapacağımız adrese doğru ilerleriz. Müşterimizin gözlemi altında hemen işimize koyuluruz. Marangozcumuz ve tesisatçımız evdeki mobilya ve beyaz eşyaların demontaj işlemini yaparak paketleme elemanlarımıza eşyaları teslim eder. Personelimiz kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile bu eşyaların ve evdeki bütün eşyaları ambalaj ve paketleyerek taşınmaya hazır hale getirir. Eşyalar küçük katlarda taşıma elemanlarımız tarafından nakliyat aracımıza taşınması sağlanır. 3.Kat ve üzeri binalarda ise modüler asansör kurulumu yapılarak eşyalarınız hızlı ve hasar görmeden pratik bir şekilde nakliye aracımıza indirilir. İstifçi elemanımız, indirilen eşyaların üzerinde ne olduğuna dair açıklayıcı notlara bakarak eşyaları araca dizilimini gerçekleştirir. Araç seyir halinde iken olası sarsılma ve sürtünmeden dolayı eşyaların hasar görmesi engellenmiş olur.Nakliyat aracımız anlaşmada yer alan adrese doğru yola çıkar. Adrese geldiğimiz de aynı heyecan ve disiplinli bir şekilde ekibimiz eşyaları yeni eve doğru taşımasını gerçekleştirir.Müşterimizin gözetiminde eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek istenilen noktaya eşyalar yerleştirilir.Tesisatçımız ve marangozcumuz mobilya ve beyaz eşyaların montaj işlemini yaparak taşınma işleminin tamamlanmasını sağlar.Müşterimizin memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaşmada yer alan taşıma fiyatını talep ederiz. Müşterimize hayırlı olsun dileklerimizle oradan ayrılırız.

Ankara Evren evden eve nakliye olarak güven ve kalite ile hizmetimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Müşteri memnuniyeti ve hasarsız eşya taşımacılığı hizmetimizi disiplinli ve planlı sunarak müşterilerimizin teveccühünü kazanmaktayız.Nakliye firmamız, daima insan odaklı ve sizin haklarınızı saygılı bir şekilde sizlere taşımacılık hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır.

Ankara Evren'deki Taşımalar