Akyurt nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Akyurt Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ayyıldız Akyurt nakliye şirketi olarak Ankara'nın Akyurt ilçesine de taşımacılık taleplerine hizmet vermekteyiz.İlçemizden sayısız hizmet talepleri almakta ve bu hizmetlere kaliteyle cevap vermekteyiz.Akyurt da halkımıza nakliyat sektöründeki çeşitli taşımacılık hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Firma olarak sunduğumuz hizmetler;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Ambalaj ve paketleme
  • Şehiriçi taşıma
  • Montaj ve demontaj
  • Evden eve nakliyat
  • Asansörlü taşınma
  • Şehirlerarası nakliye
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Ofis ve büro taşımacılığı

Daima müşterilerimizin istek ve görüşlerine göre şekillenmektedir.Firmamız müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet geliştirmekte ve sunmaya çalışmaktadır. Her aşamada ilçe halkının isteklerine cevap vermeye ve daha kaliteli hizmetler üretmeye çalışıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve geniş araç filomuz ile bir çok alanda nakliye sektöründe ilçe sakinlerine hizmetler veriyoruz.

Akyurt Taşınıyor

Akyurt ev eşyası taşımaları

Sunduğumuz bütün hizmetlerimiz de daima kalite ve hasarsız taşımacılık ilkemiz ile hareket etmekteyiz.Her taşımaya plan ve projeli olarak hazırlanıyoruz. Ankara Akyurt evden eve nakliyat hizmetinin en önemli aşamalarını titiz ve sorunsuz olarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizlere ulaştığında en uygun taşınma fiyatları sunuyoruz. Fiyat üzerinde anlaştığımızda taşınma tarihi ve saatini alarak hemen o işe hazırlanmaya başlıyoruz. Müşteriye sunacağımız hizmette yer alacak ekibimizi kuruyor ve bu ekibimizde marangozcumuz ve tesisatçımız ile montaj ve demontaj işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için yanımızda bulunduruyoruz.

Akyurt asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bütün taşımalarda kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyaların ambalaj ve paketlemesini yapıyoruz. İşinin ehli çalışanlarımız müşterilerimizin eşyalarına asla hasar vermeden dikkatli bir şekilde evde bulunan mobilyalar,beyaz eşyalar,mutfak eşyaları,elbiseler ve ufak tefek bütün eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesini yapmaktadır. Böylece taşıma sırasında eşyaların asla hasar görmemesini sağlamış oluyoruz. Yüksek katlarda müşteri isteklerine göre modüler asansör ile eşyaların evden araca yüklenmesini sağlıyoruz.Bu yöntem hesaplı ve çok tercih edilen bir hizmet bicimi olmaktadır. Eşyalar araca indirildikçe istif konusunda uzman elemanımız eşyaları araç içerisine boyutlarına göre dizilimini gerçekleştirmektedir.

Bu eşyalar aracımıza sabitlenerek olası durumlarda hasar oluşumu engellenmiş olur. Aracımız yeni adrese doğru yola çıkar ve belirtilen saat ve tarihte adreste olmaya gayret göstermektedir. Yeni adrese geldiğinde ise yine aynı ekibimiz tekrar işe koyularak araçtaki eşyaları gerek sırtlarında gerekse modüler asansör yardımı ile evinize taşımasını gerçekleştirir. Taşınan eşyaların ve ambalaj ve paketlemesi sökülerek müşterimizin doğrultusunda odalara yerleştirilmesi sağlanır. Müşterimiz ile anlaştığımız fiyat talep edilir. Profesyonel bir taşıma işlemi böylece tamamlanmış olur. Bizim gibi işinin uzmanı Akyurt nakliyat firmaları daima işini en iyi şekilde ve müşteri odaklı yapmak zorundadır.

Akyurt nakliyat görselleri
Akyurt nakliyat görselleri
Akyurt nakliyat görselleri
Akyurt nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.