Esertepe nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Esertepe Evden Eve Nakliyat Firması

Esertepe semtimiz orta gelirli insanlarımızın hayatlarını sürdürdüğü ve doğal güzellikleri olan bir semtimizdir. Esertepe semtimiz gelişmiş ve iş olanakları çerçevesinde insanlarımızın tercih ettiği bir semt olmaktadır. Ankara Ayyıldız Esertepe nakliyat şirketi bu semtimize de nakliyat hizmetleri sunmaktadır.Nakliyat şirketi olarak taşımacılık adı altında bir çok hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetler;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Şehiriçi taşıma
 • Montaj ve demontaj
 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü taşınma
 • Şehirlerarası nakliye
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşımacılığı

halkımıza profesyonel elemanlarımız tarafından yıllardır sorunsuz olarak sunulmaktadır. Her aşaması planlı ve müşterimiz dahilinde bu hizmetler verilmektedir.Ankara Esertepe evden eve nakliye firmamızdan talep edin bu hizmetlere en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Hasarsız nakliyat anlayışı içerisinde insanlarımıza güvenli ve mağduriyetsiz bir hizmet sunmanın derdindeyiz. Uygun fiyatlara taşınma yaşatmak için detaylı bir inceleme oluşturarak insanların bütçelerine katkı sağlamaktayız.

Esertepe Taşınıyor

Esertepe ev eşyası taşımaları

Esertepe nakliye şirketimizden istenilen hizmet taleplerine en uygun fiyatı vermekteyiz.Esertepe veya Ankara'nın herhangi bir ilçe veya semtinde yaşayan halkımıza ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Eksper hizmeti verilen adrese giderek detaylı bir analiz çerçevesinde makul fiyata evden eve nakliyat hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Ücretsiz eksper hizmetimiz de müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

 • Eksperimiz müşterimizin verdiği adreste genel bir inceleme yapar ve ekonomik fiyatın oluşması için şunları göz önünde bulundurmaktadır.;
  • Binanın yapı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma işlemi
  • Ambalaj ve paketleme aşaması
Esertepe asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu detayları ön inceleme sonucun da müşterimize açıklama yaparak, ekonomik bir fiyatın sunumunu gerçekleştirir.Esertepe de evden eve nakliye fiyatı konusunda müşteri tatmin olursa anlaşmayı orda da imzalayarak taşınma günü saati belirlenir.Anlaşma iki nüsha olarak ve bir tanesi firmamızda diğeri de müşterimize verilmek kaydıyla düzenlenmektedir.Firmamız anlaşma günü ve saatinde verilen adreste bulunur.Müşteriden gerekli izinler alındıktan sonra hemen işe koyulmaktadır.Marangoz ve tesisatçı elemanlarımız evde bulunan dolap,vestiyer,mobilya,beyaz eşyalar,şifon,ünite,dijital cihazlar gibi eşyaların sökülmesini yaparak paketleme yapan elemanlara teslim etmektedir. Ambalaj ve paketlemeci elemanlarımız sökülen bu eşyalar da dahil evdeki bütün eşyaları dayanıklı patpat naylonlar ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaların hasar görmemesini sağlar.

Böylece taşıma sırasında sürtünme ve değmelerden kaynaklı eşyalarda hasarın oluşması engellenmiş olur.Elbiseleriniz dayanıklı karton elbise dolaplarımıza yerleştirilerek muhafaza edilmektedir. Mutfak eşyalarınız dayanıklı kağıtlar ile ambalajlanır ve köpüklü dubalara yerleştirilmektedir. Giriş,birinci kat,ikinci kat,üçüncü katta kadar eşyalarınız taşıma personeliz tarafından nakliyat aracına kadar taşınmaktadır.Üçüncü kattan daha yüksek binalarda ise hidrolik asansör sistemi sayesinde eşyalarınız nakliye aracına taşınması sağlanır. Modüler asansör diye tabir edilen bu aracımız binanın yüzeyine kurularak balkon ve pencereden sepetine eşyalar yüklenerek nakliyat aracına eşyaların indirilmesini sağlar. İndirilen bu eşyalar istif yapan elemanımız tarafından nakliyat aracına zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi yapılır.

Eşyalar son aşamada nakliye aracının belirli noktalarından bağlanarak sarsılmadan kaynaklı hasar oluşması engellenmiş olur.Son kontrollerin ardından aracımız belirilen adrese doğru yola çıkar. Anlaşma da ki adrese geldiğimizde aynı disiplin ile nakliyat aracımızdaki eşyalar yeni eve taşınması sağlanır. Müşterinin önünde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere yerleştirilmesini sağlıyoruz.Tesisat ve marangozcumuz mobilya,beyaz eşya,dijital cihazların kurulumunu yaparak birleştirme işlemini üstlenirler.Son kontroller yapılarak olası bir hasar var ise bu kayıt altına alınır ve mağduriyet giderilir. Anlaşmada belirtilen ücreti alarak evden eve nakliyat hizmetimizi tamamlamış oluruz.

Belirttiğimiz gibi bütün hizmetlerimiz böyle kaliteli ve disiplinli bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.Her zaman kalite ve güven çerçevesinde insanlarımızın hizmetindeyiz. Bizim gibi yıllarını bu işe vermiş Ankara Esertepe nakliyat firmaların dan hizmet talep edildiğinde asla mağdur olmadan güven ve memnuniyetli bir şekilde taşınmanız gerçekleşeceğine dahil garanti vermekteyiz.

Esertepe nakliyat görselleri
Esertepe nakliyat görselleri
Esertepe nakliyat görselleri
Esertepe nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.