Esat nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Esat Evden Eve Nakliyat Firması

Küçük Esat Ankara'nın iç bölgelerinde yer alan bir semtimizdir.Semtimiz gelişmiş ve gelir düzeyi yüksek insanların yaşadığı bir semt olmaktadır.Küçük Esat gelişmiş bir semt olduğundan iş potansiyeli yüksek olan bir semt olmaktadır. Küçük Esat semtimize Ankara içi ve Ankara dışından bir göç durumu mevcuttur.Ankara Ayyıldız Esat nakliyat firması olarak bizlerde Küçük Esat semtimize de taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.Sunduğumuz bu hizmetler şunlardır;

 • Ücretsiz exspertiz
 • Demontaj ve montaj
 • Evden eve nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Şehirler arası nakliye
 • Asansörlü nakliyat
 • Ofis ve büro taşımacılığı
 • Şehiriçi Eşya Taşıma
 • Sigortalı Taşımacılık

Küçük Esat semtimize ve Ankara içi ve Tüm Türkiye geneline bu hizmetleri profesyonel şekilde sunmaktayız.Esat evden eve nakliyat şirketi olarak gelişmiş alt yapımız ve tecrübeli personelimiz ile yıllardır nakliye sektöründe bu hizmetleri sunmaktayız.Küçük Esat semtimizden en çok talep edilen hizmet evden eve nakliyat hizmeti olmaktadır.Ankara Esat nakliye firması olarak bizlerde bu hizmetimizin nasıl sunulduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Esat Taşınıyor

Esat ev eşyası taşımaları

Müşterilerimiz nakliyat şirketimizi arayarak evden eve nakliyat hizmeti talep eder ve taşımacılık fiyatları hakkında bilgi talep edildiğinde kendilerine sağlıklı bir taşımacılık hizmeti ve ekonomik bir nakliye hizmeti verebilmemiz için ücretsiz expertiz hizmetimizden faydalanmaları karşılığında en sağlıklı cevabı verebileceğimizi dile getiririz. İnsanımız tarafından kabul gördüğünde belirtilen adrese ekspertizimizi göndeririz. Eksperimiz taşımacılık için önemli olan noktaları inceleyerek en uygun fiyatın oluşmasını sağlar.

 • Eksperimizin incelediği noktalar şunlardır;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların ebat ve miktarı
  • Eşyaların taşıma durumu
  • Eşyaların ambalaj ve paketlemenme İşlemi

İşinde uzman olan eksperimiz bu noktaları en ince ayrıntısına kadar analiz ederek firmamızı bilgilendirir.Şirketimiz ile yapılan istişare sonucunda müşterimize uygun bir taşımacılık fiyat teklifi sunulur. Müşteri ile fiyat konusunda mutabık kalındıktan sonra müşteri ve eksperimiz hemen anlaşmayı imzalayarak taşınma günü ve saatini belirler.

Esat asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

6.Kişilik ekibimiz ile anlaşmada belirtilen adrese 30.dakika erkenden gelerek işi başlamaya hazır olarak bekleriz. Müşterimiz onay verdikten sonra hemen işimize koyuluruz. Marangozcumuz ve tesisatçımız evdeki mobilya,dolap,vestiyer,ünite,şifon,çekmeceli dolap,beyaz eşyalar gibi ürünlerin sökümünü yaparak ambalajlama yapan elemanlara teslim eder. Ambalaj ve paketleme yapan personelimiz temiz bir işçilikle evdeki bütün eşyaları da ambalaj ve paketlemesini yaparak hasara karşı korunaklı hale getirir. Küçük çaplı eşyalar ve malzemeler kutulanarak bantlanır.

Küçük katlarda Giriş,1.kat,2.katta kadar taşıma personelimiz eşyaları sırtlarında nakliye aracımıza kadar taşırlar.Yüksek binalarda ise çözüm olarak modüler asansörlerimiz ile eşyalarınızı balkondan direk olarak, hızlı ve pratik bir yöntemle nakliye aracımıza eşyalarınızı indiriyoruz.Eşyaların üzerinde hassaslığı ve ne olduğuna dair notlar mevcuttur.İstifçi elemanımız bu notlara göre eşyaları nakliyat aracına istifini yaparak aracın yol halinde iken eşyaların bir birine sürtünme ve çarpma sonucu hasar görmesini engellemiş oluruz.İstif işlemi bittikten sonra eşyalar nakliyat aracının belirli noktalarından bağlanarak daha da hasara karşı korunaklı hale gelmiş olur.Son kontroller yapıldıktan sonra nakliye aracımız anlaşmada belirtilen adrese doğru yola çıkar.

Anlaşmada ki adrese geldiğimizde elemanlarımız araçtaki eşyaları dikkatli bir şekilde gerek sırtlarında gerek modüler asansörlü nakliyat ile müşterimizin yeni evine taşımasını yaparız.Eşyalar müşterimizin gözetiminde ambalaj ve paketlemesi sökülerek müşterinin istediği noktalara yerleştirilmesi sağlanır.Tesisatçımız ve marangozcumuz eşyaları yeni eve istenilen noktalarda birleştirmesini yaparak eşyaları işler hale getirir.Müşterimizden eşyalarını kontrol etmelerini isteyerek son kontroller sağlandıktan sonra anlaşmadaki ücretimizi alarak "hayırlı olsun" dileklerimiz ile oradan ayrılırız.

İşinde profesyonel olan Esat evden eve nakliye şirketimizin hizmetleri aynen bu şekilde gerçekleşmektedir.Daima müşteri odaklı ve müşterilerimizin bütün hassasiyetlerine göre plan yaparak müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz.İşinde Tecrübeli elemanlarımız ile bu günlere bir şikayet dahi almadan gelen sayılı nakliye firmalarından biriyiz. Aşağıda Küçük Esat bölgesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi ve galerimizi inceleyebilirsiniz.

Esat nakliyat görselleri
Esat nakliyat görselleri
Esat nakliyat görselleri
Esat nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.