Elmadağ nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Elmadağ Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Elmadağ ilçesi çok eski bir yerleşim yeridir. Bir çok medeniyetlere sahne olmuş bir ilçemizdir. Elmadağ ilçemiz gelişmiş ve iş olanakları bakımından tercih edilen bir ilçemiz olmaktadır. Ankara içi ve Türkiye'nin farklı noktalarından ilçemize iş fırsatları bakımından göç yaşanmaktadır. Ankara Ayyıldız Elmadağ nakliyat firması olarak bizlerde Elmadağ ilçemize taşımacılık hizmetleri sunabilmekteyiz. Yasal olarak halkımıza sunduğumuz hizmetler şu şekilde kategorileşmiştir;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Elmadağ Nakliye şirketimiz yasal çerçeve de bu hizmet çeşitlerini profesyonel elemanlarımız ile insanlarımıza sunmaktadır.Yıllara dayalı tecrübemiz ile insanlarımıza Avrupa standartlarında nakliye hizmeti sunmaktayız.

Elmadağ Taşınıyor

Elmadağ ev eşyası taşımaları

Elmadağ evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerimizin bütün detaylarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. En çok gerçekleştirdiğimiz hizmetimizin başında evden eve nakliyat hizmeti gelmektedir. Bu hizmetimizi bütün detayları ile sizlere anlatmaya çalışacağız. Amacımız müşterilerimizin nakliyat hizmeti talep ederken bilinçli ve duyarlı bir şekilde hareket etmesini sağlamaktır.

Ankara ve Elmadağ'dan arayarak firmamızdan taşımacılık hizmeti talep edildiğinde müşterimize ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmaları koşuluyla daha uygun bir fiyat alacaklarını tavsiyesinde bulunmaktayız.Müşteri bu tavsiyemizi kabul ettiğinde belirtilen adrese eksperimiz giderek incelemelerde bulunur.

 • Eksperimiz şu noktaları;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Elmadağ asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Titiz bir şekilde inceleyerek sağlıklı bir fiyatın oluşmasını sağlar.Şirketimizi de bilgilendirerek müşteriye en uygun fiyat teklifini sunar. Neler yapılacak ve nasıl bir hizmet alacağına dair eksperimiz tarafından bilgilendirilir. Müşterimiz fiyat ve hizmet konusunda tatmin olduğunda anlaşma imzalanarak taşınma günü ve saati belirlenir. Taşınmanın yapılacağı ikametgaha erken saatlerde gelerek hazır bir vaziyette bekleriz.Tesisat ve marangozcu elemanlarımız evde bulunan beyaz eşya,mobilyalar,dolap,vestiyer,ünite gibi eşyaları sökerek paketleme ve ambalajlama yapan elemanlara teslim ederler. Ambalaj ve paketleme yapan personelimiz ise hemen eşyaları temiz bir işçilik ile ambalajlayıp paketlemesini yaparlar.Giriş,birinci ve ikinci katlara kadar olan yüksek binalarda taşıma işlemini gerek görülürse taşıma personelimiz tarafından yapılmaktadır.Yükse olan binalar da ise modüler asansör kurulumu gerçekleştirilerek evdeki eşyaları asansör yardımı ile nakliyat aracına indirilir.

İndirilen eşyaların üzerindeki açıklayıcı notlara bakarak eşyalar nakliye aracının içerisine düzgün bir şekilde istiflenmesi sağlanır. İstif işlemi tamamlandıktan sonra nakliye aracının belirli bölgelerinden iplerle bağlanarak eşyaların aracın seyir halinde iken sarsılma ve dökülmeden kaynaklı hasara uğramaması sağlanmış olur. Son kontrolleri tamamladıktan sonra anlaşmadaki adrese doğru nakliyat aracımız yola çıkar. Adrese geldiğimizde 5.kişilik ekibimiz ile nakliyat aracındaki eşyaları dikkatlice yeni eve taşınmasını gerçekleştiririz. Müşteri dahilinde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesini yaparız. Marangoz ve tesisatçımız montajı yapılması gereken beyaz eşya,vestiyer,ve dolap gibi eşyaların montajını yaparlar.Son kontrollerin ardından müşterimizle anlaştığımız ücreti talep ederek evden eve nakliyat hizmetini tamamlarız.

Elmadağ nakliye adı hizmetlerimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Her zaman disiplinli ve düzen içerisinde çalışmaktayız. Hizmetlerimizin sunumunda her zaman müşterimiz ile çalışarak müşteri odaklı sorunsuz hizmet anlayışı içerisindeyiz.Ülkemizdeki insanlarımıza Avrupa standartlarında hizmetler sunmak için gece gündüz çalışmaktayız.Ankara Elamdağ Nakliyat şirketimizden talep edeceğiniz hizmetlerin karşılığında asla sorun ve mağduriyet yaşamadan mutlu bir nakliye hizmeti alacağınızın garantisini sunmaktayız.

Elmadağ nakliyat görselleri
Elmadağ nakliyat görselleri
Elmadağ nakliyat görselleri
Elmadağ nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.