Dışkapı nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Dışkapı Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Dışkapı semti gelişmiş ve büyük bir semttir. Ankara Ayyıldız Dışkapı nakliyat şirketi olarak Dışkapı semtinde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.Tabi ki nakliye hizmeti sadece bir ilçe veya ile mahsus bir hizmet değildir.Firma olara Türkiye'nin her noktasına taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Bilindiği gibi nakliyat sektörü büyük bir hizmet sektörüdür. Kategorilere ayrılmış ve yasal belgeler tamamlanmasıyla sunulan bir hizmettir.Dışkapı Nakliye şirketi olarak insanlarımıza sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıdaki gibidir.

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Montaj (birleştirme işlemi) ve demontaj (sökme işlemi)
 • Evden eve nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma
 • Şehiriçi nakliyat
 • Sigortalı Taşımacılık

Bu hizmetleri yasal çerçevede Dışkapı semtimize ve ülkemizin insanlarına kalite ve güvenli bir şekilde sunmaktayız.Yıllardır Avrupa standartlarında insanlarımıza nakliyat hizmetleri sunmaktayız.Her zaman ilkeli ve müşteri odaklı hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetine özen gösterdik. Taşımacılık hizmetlerimizi sunarken daima bir plan ve projeyle hareket ederek hizmet disiplininden taviz vermemeye gayret gösterdik. Dışkapı semtimizden en çok talep gören hizmetimizin başında evden eve nakliyat gelmektedir.

Dışkapı Taşınıyor

Dışkapı ev eşyası taşımaları

Nakliyat şirketi olarak Dışkapı evden eve nakliye hizmetini bütün aşamalarıyla hizmet almak isteyen insanlarımıza bilgilendirme amaçlıyoruz.

 • Firma olarak insanlarımıza makul taşımacılık fiyatları sunmaya gayret göstermekteyiz. Bizden hizmet talep edildiğinde firma olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden müşterimizin faydalanmasını sağlarız. Dışkapı'da ikamet ediyorsa eksperimiz hemen belirtilen adrese giderek incelemelerde bulunur.Ekspertizimiz genel olarak incelemede bulunduğu noktalar şu şekildedir;
  • Binanın çevresi
  • Binanın yapı durumu
  • Bina asansör durumu
  • Eşyaların ebat ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumu
  • Eşyaların ambalaj ve paketlemenme durumu
Dışkapı asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu önemli detayları inceleyerek firmamıza fiyat konusunda bilgilendirme yapar.Şirket dahilinde müşterimize inceleme dahilinde uygun bir fiyat teklifi sunulur.Müşteri fiyat konusunda ikna olur ise ekspertizimiz ile anlaşma yaparak hizmet resmiyete dökülür.Anlaşmada belirtilen tarih ve saate uygun olarak hizmet vereceğimiz adreste bulunuruz. 6 Kişilik ekibimiz ile müşterimiz gözetiminde hemen işimize başlarız. Eşyaları titiz ve temiz bir şekilde ambalaj ve paketlemesini yaparak taşıma sırasında hasar oluşmasına karşı korunaklı hale getiririz.Evdeki bütün eşyaları ambalaj ve paketleriz.Küçük malzemeleri ise kutu ve özel patpat torbalarda muhafaza ederiz.

Küçük katlar ve müstakil binalarda eşyaların nakliyat aracına taşınmasını, taşıma elemanlarımız yapmaktadır.Yükse binalarda ise modüler asansör kurulumu ile eşyalar pencere veya balkondan direkt olarak nakliye aracına hızlı ve hasarsız bir şekilde indirilmesi sağlanır. Araca indirilen eşyalar istif yapan elemanımız tarafından dikkatli bir şekilde araç içerisine istifi yapılır.Eşyalar seyir halinde olası hasara karşı korunaklı hale getirilmiş olur. Nakliyat aracımız anlaşmadaki belirtilen adrese doğru rotaya uygun bir şekilde yola çıkar. Nakliye aracımız adrese geldiğinde aynı ekibimiz ile araçtaki eşyalar yeni eve taşınması sağlanır. Müşterimizin izleniminde ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen noktalara eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Müşterimizin son aşamada eşyaların kontrolünü sağlamasını talep ederiz. Hasar ve sorun olmadığına dair memnuniyet oluştuktan sonra anlaşmada belirtilen ücreti talep ederek oradan ayrılırız.

Uzman kadromuz ile insanlarımıza Dışkapı evden eve nakliyat hizmetinde en iyi şekilde sunmaktayız. Her aşamada dikkat ve planlı hareket ederek bu günlere kadar sorunsuz ve problemsiz hizmet sunumu gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Dışkapı nakliyat görselleri
Dışkapı nakliyat görselleri
Dışkapı nakliyat görselleri
Dışkapı nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.