Demetevler nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Demetevler Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Demetevler semtimize genellikle Türkiye'nin kırsal bölgelerinden yoğun derecede bir göç söz konusudur.Orta ve düşük gelirli insanların yaşantısını devam ettirdiği bir semtimizdir. Ankara Ayyıldız Demetevler nakliyat semtimize de taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler şunlardır.;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Evden eve nakliyat
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Profesyonel eleman ve ekipmanlarımız ile yıllardır nakliye sektöründe hizmetler sunmaktayız. Her nakliye hizmeti sunumunda müşterilerimiz ile iç içe planlı ve müşteri odaklı hizmet aşamalarını geliştirerek sorunsuz taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Demetevler semtimizden Ankara ve Türkiye geneline bir çok insanlarımızın eşyalarını taşıdık ve taşımaya da devam etmekteyiz. Demetevler evden eve nakliyat hizmetlerimiz aynen şu şekilde gerçekleşmektedir.

Demetevler Taşınıyor

Demetevler ev eşyası taşımaları

Ankara Demetevler nakliye firmamızı arayarak evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgi almak veya taşımacılık fiyat teklifi talep eden insanlarımıza ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde daha makul ve ekonomik fiyat sunumları gerçekleştirmekteyiz.Teklifimiz müşteri tarafından kabul gördüğünde verilen adrese eksperimiz giderek analizlerde bulunur.

 • Genellikle eksperimiz şu noktaları analiz eder;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Demetevler asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Analizden sonra nasıl bir taşınma gerçekleşecek detaylarını müşteri ile paylaşır.Müşterimiz fiyatı ve anlatılanları memnuniyet ile karşılar ise anlaşma imzalanarak taşınma saati ve günü belirlenir.Taşınma günü geldiğinde 6 kişilik özel ekibimiz ile taşınma günü ve saatinden otuz dakika önce istenilen adreste bulunmaya özen gösteririz.Müşteriden gerekli izinlerimiz alındıktan sonra hemen işimize başlıyoruz. Evde bulunan eşyaları temiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Mutfak eşyalarınızı köpük ve özel kartonlara yerleştirilerek sürtünme ve çarpmadan kaynaklı hasar görmemesini sağlıyoruz. Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirerek taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Evde bulunan küçük çaplı malzemelerinizi ve araç gereçlerinizi kutulara yerleştiriyor bantlayarak paketleme işlemini tamamlıyoruz.Giriş ve birinci katlara kadar eşyalarınızı taşıma personelimiz nakliye aracına kadar taşımasını gerçekleştirmektedir. Daha yüksek katlarda ise binaya modüler asansör kurulumu yaparak asansör sepetinde eşyalarınızın hızlı ve kolay bir şekilde nakliyat aracımıza indirilmesini sağlıyoruz. İndirilen eşyalar dikkatli ve hassaslık bakımından nakliye aracına yerleştirilmesi sağlanır. Son incelemeler ve kontroller tamamlandıktan sonra anlaşmada belirtilen adrese doğru aracımız yola çıkar. Adrese gelindiğinde aynı disiplin ve plan ile nakliyat aracımızda ki eşyalar yeni eve taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Taşınan eşyalar müşterimizin izleniminde paketlerinden sökülerek istenilen yerlere yerleştirilmesini yapıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalarınızı tesisatçımız ve marangozcu personelimiz kurulumlarını yaparak eşyaları çalışır vaziyete getirmektedir.Son kontrollerin ardından anlaşma da belirtilen ücreti alarak evden eve nakliyat hizmetine son veririz.

En çok sunduğumuz Demetevler evden eve nakliye hizmetini bütün aşamalarıyla sizlere paylaşmaya çalıştık. Nakliyat şirketi olarak her zaman sunduğumuz hizmetlerimizin arkasındayız. Bütün hizmetlerimiz daima planlı ve kaliteli olarak insanlarımıza sunulmaktadır. Her aşamada müşteri memnuniyeti baz alınarak hizmetlerimiz şekillenir. Yıllardır bu seviyede bu disiplinle çalışarak insanlara kaliteyle ve güven ile hizmet sunmaktayız.

Demetevler nakliyat görselleri
Demetevler nakliyat görselleri
Demetevler nakliyat görselleri
Demetevler nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.