Cebeci nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Cebeci Evden Eve Nakliyat Firması

Cebeci Ankara ilimizin değerli bir semtidir. İş olanakları bakımından ve kaliteli yaşam için insanların tercih ettiği bir semttir. Nakliyat hizmeti sadece bir semte veya ile özgü bir hizmet değildir. Ankara Ayyıldız Cebeci nakliyat firması olarak bizde Cebeci semtimize ve Ankara'nın bütün bölgelerine nakliye hizmeti verebilmekteyiz. Cebeci semtimizden Ankara içi ve şehirler arası farklı il ve bölgelere bir çok taşımacılık hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz.Cebeci Nakliye şirketi olarak yasal belgeler çerçevesinde insanlarımıza sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Ambalaj ve paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehiriçi taşıma
 • Evden eve nakliye
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

Bu hizmetleri uzman kadromuzla yıllardır insanlarımıza sunmaktayız. Bu hizmetler daima bir plan ve proje çerçevesinde oluşturularak sorunsuz ve hasarsız olarak sunulmaktadır. Taşımacılığın bütün aşamalarında müşterimizin görüş ve düşüncelerini değerlendirerek daha verimli ve hasarsız nakliye hizmeti sunmaktayız. Cebeci semtimiz den en çok talep edilen hizmet evden eve nakliyat hizmetidir.

Cebeci Taşınıyor

Cebeci ev eşyası taşımaları

Nakliye sektörü büyük bir sektör ve bu sektörde kontrolsüz bir rekabet söz konusudur.Bu rekabetten kaynaklı korsan ve paravan nakliyat firmaları hizmet almak isteyen insanlara büyük sorunlar ve hasarlar yaşatarak mağdur etmektedir. Mağduriyetlerin oluşmaması ve insanlarımızın bilinçli olarak nasıl bir hizmet alacaklarını bilmeleri için evden eve nakliyat hizmetini bütün aşamalarıyla insanlarımıza nasıl sunduğumuzu bileniz için böyle bir yazı kaleme aldık.

Ankara içinden veya Cebeci bölgesinden firmamızı arayarak Cebeci evden eve nakliyat hizmeti veya farklı hizmetlerimizden yararlanmak istenildiği taktirde müşterimize ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Kabul ettikleri taktirde eksperimiz bulunan adrese girerek incelemelerde bulunur.

 • Genel olarak bir inceleme yaparak ekonomik fiyatın oluşması için şu detaylara çok dikkat eder;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Cebeci asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bizden Şehirlerarası ve evden eve nakliyat hizmeti talep ettiğinizde ise sigortalı taşımacılık ile birlikte ek fiyatta dahil olmuş olur. Bu detaylar dahilinde evden eve nakliye hizmeti fiyatı şekillenmiş olur.Müşterimizi bilgilendirerek taşınma fiyat teklifini sunarız.Müşteri tarafından fiyat onaylanır ise eksperimiz ile müşterimiz arasında anlaşma imzalanarak taşınma günü ve saati belirlenir.

Taşınma saati geldiğinde istenilen adrese otuz dakika önceden gelerek hazır vaziyette bekleriz. Altı kişilik ekip ile müşteriden onay aldıktan sonra hemen işimize başlarız.Tesisat ve marangozcu elemanlarımız evdeki bulunan mobilya,TV,dolap,şifon gibi eşyaların demontaj işlemi ( sökülme ) yaparak eşyaları paketleme yapan elemanlara teslim ederler. Özel olarak aldığımız kırmızı ve yeşil dayanıklı patpat naylonlar ile eşyalarını titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak taşıma sırasında eşyaların hasar görmemesini sağlıyoruz. Ufak tefek eşyaları poşetler ve kutularla paketleyerek taşınmaya hazır hale getiriyoruz.Giriş, 1.kat, 2.katta kadar evdeki bütün eşyaları taşıma elemanlarımız sırtlarında nakliyat aracına kadar taşımasını gerçekleştirmektedir. Daha yüksek katlarda ise modüler asansörlü araçlarımızı binaya kurarak eşyalarınızı asansörlü aracımız ile hızlı ve hasarsız bir şekilde nakliye aracına indirilmesini sağlıyoruz. İstifçi elemanlarımız ise, indirilen eşyaların üzerindeki notlara bakarak aracın içerisine eşyaların hassaslık bakımından yerleştirilmesini yapar.

Yerleştirilen eşyalar nakliye aracının belirli noktalarından araca bağlanarak seyir halinde eşyaların hasar görmemesi sağlanır. Son kontroller yapıldıktan sonra nakliye aracımız belirlediğimiz rotaya uygun şekilde hareket eder. Anlaşma da ki adrese geldiğimiz de ise aynı disiplin ve dikkat ile nakliyat aracındaki eşyaları belirtilen adrese taşınmasını sağlarız. Gerek taşıma elemanlarımız gerekse modüler asansör yardımı ile eşyalar istenilen adrese sorunsuz olarak taşınmasını gerçekleştiririz.Taşınan eşyalar müşterimizin gözetiminde ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen noktalara yerleştirilmesi sağlanır.Marangoz ve tesisatçı, elemanlarımız ise mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunu yaparak eşyaları işler hale getirilmesini sağlar.Son kontroller yapılarak bir problem veya hasar var ise kayıt altına alınarak bu hasar ve sorunun giderileceğini tahattüt ederek müşterimizin mağdur edilmemesini sağlarız.Anlaşmada belirtilen ücreti talep ederek evden eve nakliyat hizmetimize son veririz.

Cebeci evden eve nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetler bu kadar kaliteli ve müşteri odaklı olarak gerçekleşmektedir. Hiç bir zaman müşterilerimize karşı bir mağduriyet asla yaşatmadan Avrupa standartlarında hizmetlerimizi insanlarımıza sunmaktayız.Taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlarımızın bilinçli ve dikkatli olmaları için firma olarak üzerimize düşen bütün sorumluluğun bilincin de olarak hareket etmekteyiz. İnsanlarımız bizim gibi işini bilen kaliteli nakliyat firmalarından hizmet talep etmelerini tavsiye ediyoruz.

Cebeci nakliyat görselleri
Cebeci nakliyat görselleri
Cebeci nakliyat görselleri
Cebeci nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.