Bilkent nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Bilkent Evden Eve Nakliyat Firması

Bilkent semtimiz Ankara'nın gelişmiş ve çok özel semtidir. Yapı ve iş alanı bakımından zengin ve gelişen bölgedir. Semtimizde genel olarak evden eve nakliye talebi çok aşırı olarak talep edilmektedir.Ankara Bilkent'te de hizmet talep eden insanlarımız kalite ve işçilik bakımından çok hassastırlar. Bizler de Bilkent nakliyat şirketleri olarak uygun fiyatlar sunarak kaliteli nakliye hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Bilkent Taşınıyor

Bilkent ev eşyası taşımaları

Dayanıklı ambalajlama malzemeleri kullanarak eşyaların asla hasar ve zarar görmemesini sağlıyoruz. İşini çok iyi bilen personelimiz ile çok güzel bir işçilik ve hizmet oluşturarak insanlarımızı memnun etmeye çalışıyoruz. Eşyaları kategorize ederek ve numaralandırarak ambalajlama ve paketleme yapıyoruz. Böylece boyut ve hassasiyet bakımından taşımamızda problemler oluşmasını engellemiş oluyoruz. Yüksek katlı binalarda eşyaların araca taşınması bazen sorunlu olmaktadır.

Bazı yüksek katlı binalarda yük asansörlü olmayabiliyor ve asansörlü binalarda da asansörün kullanılması için bina yönetiminden izin almak gerekmektedir. Oylama yöntemi ile çoğu zaman yönetim asansörün kullanılmasına izin vermemektedir. Katlar yüksek olduğu için elemanlarımızın eşyaları sırtlarında araca taşıma imkanı olmadığı için modüler asansör aracımız ile 50.Katlara kadar yükselebilen hidrolik asansör ile eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde araca indirilmesini sağlıyoruz. 700 kilograma kadar bir taşımada, yük kaldırıp indirebilen asansörümüz hızlı ve pratiktir.Her taşımada müşteri talebi dahilinde bu hizmeti sunabiliyoruz.

Bilkent asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Taşımayı yapacak olan Bilent evden eve nakliye aracımızın navigasyon rotasına gidilecek evin adresini girerek ekonomik ve hızlı şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Eşyalarınız tekrar yeni adresteki evinize taşıyor sizin isteğinize göre eşyaları yerleştiriyoruz. Mutfak ve elbiselerinize kadar eşyalarınızı derleyerek yerleştiriyoruz.

Her aşamada her zaman müşterilerimizin sıkıntılarına çözümler üreterek daima müşteri odaklı hizmetlerle sektörümüzde en çok tercih edilen firmalardan biri olduk olmaya da devam ediyoruz. Ayyıldız Bilkent nakliyat firması olarak her zaman işimizi önemseyerek ve planlı olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Semtimizde yaptığımız hizmetleri sayfamızda yayınlıyoruz. Elimizden geldiği kadar sayfamızı güncellemeye çalışarak sizlere yeni bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız bir çok evden eve nakliyat hizmetlerimizi galerimiz sayfasından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.Bileknt evden eve nakliyat şirketi olarak size kaliteli ve garantili taşıma hizmeti verme garantisi ile hizmet ediyoruz.

Bilkent nakliyat görselleri
Bilkent nakliyat görselleri
Bilkent nakliyat görselleri
Bilkent nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.