Bala nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Bala Evden Eve Nakliyat Firması

Bala İlçemiz Ankara'nın doğusunda olan bir ilçemizdir. Tarihi acıdan bir çok gelişmelerin yaşandığı bir ilçemizdir. Doğa ile iç içe yaşamayı isteyen insanlarımızın tercihlerine nail olan bir ilçemizdir. Bala ilçemizin nüfusu genel olarak orta gelirli halktan oluşmaktadır.Türkiye ve Ankara'nın farklı noktalarından emekli insanların göç ettiği bir ilçe olmaktadır. Ankara Ayyıldız Bala nakliyat şirketi olarak Bala ilçemize de nakliye hizmetleri sunmaktayız. Bilinmelidir ki taşımacılık sadece bir il ve ilçeye sunulan hizmet değildir.

 • Ambalaj ve paketleme
 • Evden eve nakliyat
 • Montaj ve demontaj
 • Şehirler arası nakliye
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Sigortalı taşımacılık
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma
 • Asansörlü taşımacılık

Ankara Bala nakliyat şirketi olarak deneyimli ve tecrübeli personelimiz sayesinde yıllardır hasarsız nakliye hizmeti vermekteyiz. Gelişmiş ve donanımlı nakliyat araçlarımız ile her türlü hizmet taleplerine profesyonel şekilde cevaplar üretmekteyiz. Hizmetlerimizin bütün aşamalarında müşteri odaklı planlar ve projeler oluşturarak müşterilerimizin memnuniyeti için gayret göstermekteyiz.Hizmetlerimizde Avrupa standartlarını yakalamak için gayret ve çaba sarf etmekteyiz.

Bala Taşınıyor

Bala ev eşyası taşımaları

Bala Nakliye sektörü büyük ve kategorize olmuş bir hizmet sektörüdür. Bu sektörde yüksek oranda rekabet söz konusudur. Rekabetten kaynaklı korsan ve paravan nakliyat firmaları ortaya çıkmış ve bundan dolayı da bir çok insanların mağduriyeti söz konusu olmuştur. Böylesi durumlar ile insanlarımızın karşılaşmamaları için nasıl bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bununla ilgili detaylı olarak halkımızı nakliye hizmeti hakkında bilgilendirmeyi amaçlayarak böyle bir makale yazma ihtiyacı hissettik.

 • Firmamızdan Bala taşımacılık hizmeti fiyat teklifi talep edildiğinde müşteriye gerek telefon ile gerekse Bala ilçemize ve Ankara geneline sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde inceleme sonrası fiyat sunabilmekteyiz. Müşterimizin belirttiği adrese giderek detaylı bir inceleme gerçekleştiririz. Eksperimizin analizinde ki detaylar şu şekildedir.;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların miktarı ve adeti
  • Eşyaların taşınma durumu
  • Eşyaların ambalaj ve paketlemenme bölümü
Bala asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu noktaları gerek gözlem yolu, gerekse diyalog ile inceleyerek detaylı bir ön analiz raporu oluşturarak firmamızı bilgilendirir. Yapılan istişare sonucu müşterimize ekonomik bir taşınma fiyat teklifi sunulur. Detaylı olarak müşterimizin bilgilendirilmesi sağlanarak nasıl bir hizmet gerçekleşeceğine dair görüşlerimiz açıklarız. Müşteri tarafından fiyat teklifimizi kabul gördüğünde, imza yetkili olan eksperimiz tarafından anlaşma imzalanarak taşınma günü ve tarihi belirlenmektedir.

Anlaşma tarihi ve saati geldiğin de altı kişilik ekibimiz ile taşınmanın yapılacağı adreste 30 dakika erken gelerek hazır vaziyette bekleriz. Müşterimizden izin aldığımızda hemen işimize başlarız. Tesisat ve marangozcu elemanlarımız evdeki beyaz eşya,dolap,şifon,vestiyer,mobilya,dijital cihazlar gibi eşyaları dikkatlice sökerek paketlemeci personelimize devreder. Ambalaj ve paketleme yapan elemanız evdeki bütün eşyaları firmamız tarafından alınan kırmızı,yeşil ve kartonlu patpat naylonlar ile eşyalarınız kaliteli bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak hasara karşı korunaklı hale getirilmektedir. Mutfak eşyalarınız kalın kağıtlar ile sarılarak özel dubalara yerleştirilmektedir.Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirerek taşınmasını sağlıyoruz. Kot-1,kot-2,kot,3 ve giriş-1,1.kat,2.kata kadar olan binalarda gerekli görülürse eşyaların taşımasını taşıma elemanlarımız gerçekleştirmektedir.Yüksek binalarda ise eşyaların taşınma işlemi hidrolik asansörler ile gerçekleşmektedir.

Bina yüzüne kurduğumuz asansörümüz ile balkon veya pencereden eşyalar asansöre yüklenerek nakliyat aracımıza eşyaların hızlı ve kolay bir şekilde indirilmesini sağlıyoruz. İndirilen bu eşyalar istif yapan personelimiz tarafında nakliye aracımıza istifi yapılarak aracın yol halinde olası bir sarsılma ve sürtünmeden kaynaklı eşyaların zarar görmemesini sağlamış oluyoruz. Evde son kontroller yapıldıktan sonra nakliyat aracımız anlaşmada ki adrese doğru hareket eder. Belirtilen adrese geldiğimizde nakliye aracımızda ki eşyalar bu seferde yeni eve taşınması sağlanır. Yine aynı 6 kişilik ekibimiz ile dikkatli bir şekilde gerek sırtlarında gerek modüler asansör yardımı ile eşyalar yeni eve taşınması sağlanmaktadır. Eşyaların ambalajları müşterimizin gözü önünde sökülerek istenilen noktalara yerleştirilmesi sağlanır. Marangozcu ve tesisatçı personelimiz eşyaları istenilen noktaya yerleştirerek kurulumlarını gerçekleştirir.Son kontrollerimizi yaptıktan sonra anlaşmada belirtilen ücreti alarak evden eve nakliyat hizmetimize son veririz.

Ankara Bala Nakliye şirketi olarak müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık hizmet aşamaları bu şekilde disiplinli ve müşteri odaklı gerçekleşmektedir.%100 Hasarsız nakliyat ve müşteri memnuniyeti ile hareket etmekteyiz.Yıllardır bu sektörde hizmet sunmaktan dolayı Ankara'nın sayılı Bala nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.Şirketimizden aldığınız hizmetten dolayı kesinlikle mağduriyet yaşamadan kaliteli nakliyat hizmetinin keyfine varacaksınız.

Bala nakliyat görselleri
Bala nakliyat görselleri
Bala nakliyat görselleri
Bala nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.