Bahçelievler nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması

Bahçelievler semti Ankara'nın kıymetli ve gelişmiş bir semtidir.İnsanlar tarafından iş olanakları çok olduğundan yaşamak veya çalışmak için çok tercih edilen bir semt olmaktadır. Ankara Ayyıldız Bahçelievler nakliyat şirketi olarak Bahçelievler semtimize ve Türkiye'nin farklı bölge ve illerine de en iyi bicimde taşımacılık hizmeti sunabilmekteyiz.Taşımacılık hizmeti sadece bir semte veya ile sunulan bir hizmet değildir.Türkiye'nin her iline,bölgesine,köyüne,semtine kadar nakliye hizmeti sunabilmekteyiz.Bahçelievler Nakliyat firmamızın yasal olarak taşımacılık sektöründe şu hizmetleri insanlarımıza sunabilmektedir;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Montaj ve demontaj
 • Ambalaj ve paketleme
 • Şehiriçi taşımacılık
 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü taşınma
 • Şehirlerarası nakliya
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşıma

İşte bu hizmetleri insanlarımıza uzman kadro ve araç gereç ve ekipmanlar ile sunabilmekteyiz. Her zaman müşterilerimizin istek ve görüşlerine göre hizmet aşamalarını şekillendirerek olası sorun ve problemlerin oluşamamasını sağlıyoruz. Sunduğumuz taşımacılık ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktayız.Sunulan bu hizmetlerde daima her aşaması plan ve projeli olarak yapılmaktadır.Örnek vermek gerekirse en çok talep edilen hizmet olan evden eve nakliyat hizmetidir. Bu hizmetimizi müşterilerimize bütün aşamalarıyla anlatmaya çalışarak hizmet kalitemizin farkına varmalarını amaçlıyoruz.

Ankara Bahçelievler gelen evden eve nakliyat hizmeti taleplerine fiyat teklifleri sunmadan önce, müşterimize ücretsiz sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Müşterimiz onayladıktan sonra belirtilen adrese ücretsiz olarak ekspertiz gönderilir.

Bahçelievler Taşınıyor

Bahçelievler ev eşyası taşımaları

Ankara Bahçelievler gelen evden eve nakliyat hizmeti taleplerine fiyat teklifleri sunmadan önce, müşterimize ücretsiz sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Müşterimiz onayladıktan sonra belirtilen adrese ücretsiz olarak ekspertiz gönderilir.

 • Eksperimiz fiyatın uygun olması için şu önemli şıkları inceler;
  • Binanın yapı durumunu
  • Binanın çevresi durumunu
  • Bina asansör durumunu
  • Eşyaların adet ve miktarı
  • Eşyaların taşınma durumunu
  • Ambalaj ve paketleme durumu
Bahçelievler asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Bu şıkları ve detayları müşteri ile görüşerek ön inceleme aşamasını titiz bir şekilde yapar.Ardından inceleme tamamlandıktan sonra nakliye şirketimizi bilgilendirerek müşteriye en uygun fiyat teklifini sunar. Sunulan fiyat hakkında ikna edici bir açıklama yaparak sebep ve nedenlerimiz müşteri ile paylaşılır.Fiyat müşteri tarafından kabul gördüğünde anlaşma imzalanarak taşınma günü ve saati belirlenir.

Anlaşmada belirtilen saat ve tarihte istenilen adrese hazır olarak bekleriz.Müşteriden gerekli onay alındıktan sonra 6 kişilik ekibimiz ile hemen işimize başlarız.Marangozcumuz ve tesisatçımız evdeki beyaz eşyalar ve mobilyaların demontaj işlemini uzman bir şekilde yaparak ambalaj ve paketleme yapan elemanlara eşyaları teslim eder. Ambalaj ve paketleme yapan elemanlarımız temiz ve titiz bir işçilik ile mobilyaları ve beyaz eşyaların ambalaj ve paketlemesini yaparak taşınmaya hazır hale getirilir. Küçük eşyalar dayanıklı kağıtlar ile sarılarak köpüklere yerleştirilerek hasara karşı korunaklı hale getirilmesi sağlanır.1.kat,2.kata kadar elemanlarımız eşyalarınızı sırtında nakliye aracına taşımasını yaparlar.

Daha yüksek katlarda ise binaya modüler asansör kurularak eşyalarınız asansörün sepetinde hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracına indirilmesi sağlanır.İndirilen eşyalar istifçi personelimiz tarafından aracın içerisine eşyaların istifi yapılarak, aracın seyir halinde iken sarsılma,dökülme,kırılma gibi olasılıklarla eşyaların hasar görmesi engellenmiş olur. Bu işlemde tamlandıktan sonra son kontroller yapılarak anlaşmadaki adrese doğru nakliyat arcımız yola çıkar. Belirtilen adrese geldiğimizde aynı disiplin ve plan ile eşyalarınız ekibimiz tarafından yeni evinize taşınması sağlanır. Müşterinin gözetiminde eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesi sağlanır. Müşteri ile birlikte son kontroller yapıldıktan sonra anlaşmada belirtilen ücreti alarak işimizi tamamlamış oluruz.

Bahçelievler evden eve nakliye hizmetimiz bu şekilde uzman elemanlarımız ve araçlarımızla sunulmaktadır.Her aşamada müşterimizle birlikte çalışarak hasarsız ve güvenli bir hizmetin oluşmasını sağlıyoruz.Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz hizmetlerimiz ile nakliye sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bahçelievler nakliyat görselleri
Bahçelievler nakliyat görselleri
Bahçelievler nakliyat görselleri
Bahçelievler nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.