Bağlum nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Bağlum Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Bağlum semtimiz çok kalabalık bir semttir.Semtimizde orta ve düşük gelirli aileler ikamet etmektedir. Bağlum semtimizden yüksek oranda taşımacılık hizmeti talepleri almaktayız. Ankara Ayyıldız Bağlum nakliyat şirketi olarak Bağlum semtimiz de Ankara içi ve Türkiye'nin bütün noktalarına taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Ülkemizde nakliyat sektöründe hizmet sunabilmek için gerekli olan K1 ve K3 belgelerimizi tamamlayarak sektörde yıllardır nakliye hizmeti sunmaktayız. 5 tane araç filomuz ve gelişmiş şirket altyapısı ile insanlarımızın taşınma isteklerine cevap vermeye çalışıyoruz. Bağlum evden eve nakliye firması olarak taşınmak isteyen insanlarımıza sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Ücretsiz exspertiz
 • Evden eve nakliyat
 • Montaj ve demontaj
 • Şehirlerarası nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Parça eşya taşımacılık
 • Ofis ve büro taşımacığı
 • Şehiriçi nakliye
 • Sigortalı Taşımacılık

Bu hizmetlerimizi insanlarımıza kaliteyle ve güven içinde en iyi şekilde sunmaktayız. Oluşturduğumuz taşıma planı ve projelerinde daima müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız .Firma olarak prensibimiz, insanlarımıza sunduğumuz hizmetlerin detaylarını paylaşarak bilgilenmelerini amaçlıyoruz.

Bağlum Taşınıyor

Bağlum ev eşyası taşımaları

Ücretsiz eksper hizmetimiz de müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

 • Türkiye genelinden taşınma talebi geldiğinde gerek telefon ile gerek ise ücretsiz sunduğumuz ekspertiz incelemesi ile taşıma fiyatları sunmaktayız. Ankara içi ve Bağlum semtimiz de ikamet eden müşterilerimize daha sağlıklı fiyatlar verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Müşterimizin bulunduğu adrese gelen eksperimiz detaylı bir ön inceleme yaparak fiyatın ekonomik ve uygun olmasını sağlar. Eksperimiz genel olarak şu detayları göre fiyatın oluşumunu sağlar;
  • Binanın yapısı
  • Binanın çevresi
  • Bina asansörü
  • Eşyaların miktarı
  • Eşyaların taşınma işlemi
  • Eşyaların ambalaj ve paketlemenme bölümü
Bağlum asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Eksperimiz bu noktaları detaylı olarak inceleyerek müşteriye en uygun fiyatın sunulması sağlanır. Müşterimiz tarafından taşımacılık fiyatı kabul gördüğünde taşınma tarihi ve saati belirlenerek anlaşma imzalanır. Anlaşmada belirtilen tarih ve saatte istenilen adreste hazır olarak bekleriz. Müşterimizin izini dahilinde hemen işimize başlarız. Marangozcumuz ve tesisatçımız evde bulunan mobilya ve beyaz eşyaların sökümünü dikkatli ve titiz bir şekilde yaparak eşyaları paketleme elemanına devreder. Personelimiz evdeki bütün eşyaları hasar görmeyecek şekilde ambalaj ve paketlemesini yaparak, eşyaların üzerine açıklayıcı notlar yazarak taşınmaya hazır hale getirir. Kot-1,kot-2,kot-3,giriş,yüksek giriş,1.kat,2.katta kadar olan binalarda eşyalarınızı taşıma elemanlarımız sırtlarında taşıyarak nakliye aracımıza taşımasını gerçekleştirir.

Yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak eşyalarınız balkon veya pencereden asansöre yüklenerek direk olarak nakliyat aracımıza indirilmesi sağlanır. İndirilen eşyalar istif yapan personelimiz tarafından nakliye aracımızın içerisine üzerindeki notlara bakılarak hasar görmeyecek şekilde düzgün bicimde yerleştirilmesi yapılarak aracın seyir halinde iken eşyaların çarpma ve sürtünmeden kaynaklı hasar görmemesi sağlanır. Anlaşmada belirtilen yeni adrese doğru aracımız yola çıkarak belirtilen saat ve tarihte adreste olur.

Bu sefer aynı ekibimiz ile nakliyat aracımızdaki eşyaları yeni eve taşımasını sağlarız.Müşterimiz kontrolünde eşyaların ambalaj ve paketlemesi açılarak istenilen yerlere eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Tesisatçımız ve marangozcumuz mobilya ve beyaz eşyaların birleştirmesini yaparak eşyaları işler hale getirir. Müşteri ile birlikte son kontroller yapılarak Bağlum evden eve nakliyat hizmeti tamamlanmış olur. Anlaşmada belirtilen ücreti alarak hayırlı olsun dileklerimiz ile taşımacılık hizmeti tamamlamış oluruz. Firmamızdan alacağınız hizmetler daima kaliteli ve güvenli olarak sizlere sunulmaktadır.Sigortalı nakliyat ile uzun yolculuklarda sorunsuz bir taşınmanın keyfini yaşamanızı sağlıyoruz.Her zaman müşteri önceliklerine göre hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

Bağlum nakliyat görselleri
Bağlum nakliyat görselleri
Bağlum nakliyat görselleri
Bağlum nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.