Ankara Ayrancı Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ayrancı semtimiz konumu bakımından önemli bir semtimizdir. Gelişmiş altyapı ve lüks binaları ile kaliteli yaşamın adreslerinden biridir. Ankara Ayyıldız Ayrancı nakliyat firması olarak Ayrancı semtimizden bir çok taşımacılık talepleri almaktayız. Firma olarak kaliteli ve güvenli bir biçimde insanlara nakliye hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe insanlarımıza hizmet etmekteyiz. Nakliye şirketimiz, gelişmiş alt yapısı ile istenilen bütün taşımacılık hizmeti türlerine cevap verebilmektedir.Ayrancı Nakliyat firmamız Ankara içi ve Tüm Türkiye geneline sunduğu hizmetler şunlardır;

İşte bu hizmetleri profesyonel elemanlarımız ile insanlarımıza %100 güvenli ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Her zaman disiplinli ve planlı olarak çalışarak sorunsuz Ayrancı evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Taşınmak isteyen insanlarımızın gerekli olarak nakliyat firmasının nasıl bir aşamalar ile hizmet sunduğunu bilmeleri en doğal hakkıdır.Bizlerde bütün detayları ile hizmetlerimizin aşamalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Taşımacılık şirketimizi arayarak nakliye hizmeti almak isteyen insanlarımıza fiyat teklifi sunulmadan önce Ankara içi veya Ayrancı semtimizde ikamet ediyor ise ücretsiz sunduğumuz expertiz hizmetimizden faydalanarak daha uygun bir fiyat teklifinin oluşmasını sağlıyoruz. Teklifimiz kabul gördüğünde eksperimiz belirtilen adreste incelemelerde bulunur. Eksperimiz, profesyonel analiz ve incelemeler yaparak en iyi fiyatın oluşmasını sağlamaktadır.

Bu etkenleri en ince ayrıntısına kadar inceleyerek ve müşteri ile istişare ederek fiyat oluşumunu sağlar.Ayrancı evden eve nakliyat firmamızı arayarak gerekli bilgilendirmeyi yaparak müşteriye yetkili olarak evden eve nakliyat hizmeti fiyat teklifini sunar. Teklifimiz müşterimiz tarafından kabul gördüğünde taşınma tarihi ve saati belirlenerek anlaşma imzalanır.

Taşınma günü ve saatin geldiğin de altı kişilik ekibimiz ile anlaşmadaki adreste bulunuruz. Personelimiz ile beş dakikalık istişare ederek işimize başlarız.Tesisatçımız ve marangozcumuz evde bulunan koltuk,mobilya,TV,ünite,vestiyer çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,dolap gibi eşyaların demontaj ( sökülme ) işlemini yaparak paketlemeci elemanlara devreder. Elemanlarımız kaliteli ve dayanıklı patpat naylonlar ile eşyaları temiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak eşyaları taşınmaya hazır hale getirir.Evde bulunan ufak tefek eşyalar karton kutular ile muhafaza edilir. Tabak,bardak gibi mutfak eşyalarınız köpük ve dayanıklı kağıtlar ile paketlenerek korunaklı hale getirilir. Paketlenen bu eşyalar dikkatli bir şekilde dubalara yerleştirilir. Elbiseleriniz ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirilerek özel olarak taşımasını yapıyoruz. Üçüncü kata kadar eşyalarınızı taşıma elemanlarımız sırtlarında nakliyat aracımıza kadar taşımasını yapabilmektedir. Daha yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yaparak eşyalarınız hızlı ve pratik bir şekilde nakliye aracımıza indirilmesini sağlıyoruz. İstifçi personelimiz eşyaları nakliyat aracın içerisine hasar görmeyecek şekilde yerleştirilmesini sağlar. Aracımız rotaya uygun bir şekilde anlaşmadaki adrese doğru yola çıkar. Belirtilen adrese geldiğimizde müşterinin gözleminde nakliye aracımızdaki eşyaları personelimiz yeni eve taşımasını gerçekleştirir.Eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek istenilen noktalara yerleştirilmesi sağlanır. Marangozcumuz ve tesisatçımız montajı yapılması gereken eşyaların montajını yaparak eşyaları işler hale getirirler.Personelimiz son kontrolleri yaparak anlaşmada belirtilen ücretimizi alarak hizmeti sonlandırırız.

İşte bu aşamalarla insanlarımıza nakliyat hizmetleri sunmaya çalışmaktayız.Bütün aşamalarımız dikkatli ve disiplinli bir şekilde müşteri odaklı hizmetten ödün vermeden çalışmaktayız. Olası problemlerde dahi firmamız ile iletişime geçerek sizlere destek olmaya çalışmaktayız.

Ankara Ayrancı'daki Hizmetler